Vodafone için en iyi VPN

Ses Verileri Fone, Vodafone. Kurucuları Ernest Harrington ve Gerry Whent, ana elektronik şirketi Racal Limited’den ayrılırken mobil radyo bölümlerini ne arayacaklarını düşünürken akıllarındaydı. İkisi, dünyanın en iyi mobil sağlayıcılarından birine genişlerken Vodafone’u yönlendirmeye ve görmeye devam etti ve başarıları, operasyonlarını farklı ülkelerdeki diğer çeşitli kıyafetlerle genişlettiklerini gördü. Öncü mobil ağ sağlayıcılarından biri olan Vodafone, cihazınızı tam olarak kullanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri sunar ve buna İnternet erişim paketi de dahildir.

Vodafone için en iyi VPN

Vodafone için en iyi VPN

En İyi Vodafone VPN Özetlendi

VPN’nin masaya ne getirdiğini zaten biliyorsanız ve aşağıdaki incelemenin tamamını geçmek istemiyorsanız, Vodafone için en iyi VPN’leri sizin için burada özetledik:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. IPVanish
  4. BulletVPN
  5. VyprVPN

Vodafone Engelleme Web Siteleri?

Vodafone, son yıllarda kullanım politikaları birkaç kez incelenmesine rağmen, tüketicilerin İnternet’e giriş yapmalarını sağlayan paketler sunmaktadır. Örneğin, 2014’te Vodafone’un muhtemelen Avrupa’daki bilgisayar korsanlarının en büyük derneği oldukları için Chaos Computer Club web sitesine erişimi engellediği bulundu. Dernek üyeleri, internetteki zararlı sayfalara karşı sansür uygulayan yapıların çoğunun her zaman yanlış bir şekilde siyasi güdüler için kullanılacağını belirterek hayal kırıklıklarını dile getirdiler. Cihazların otomatik bir güvenlik güncellemesinden geçtikten sonra müşterilerin belirli sitelere erişemediğini bildirdikleri durumlar bile olmuştur.

Bunların hepsi kendinizi ortasında bulmak oldukça hoş olmayan durumlardır, çünkü bağlantınıza tam olarak bir tür kısıtlamanın ne zaman yerleştirilebileceğini bile tahmin edemezsiniz. Vodafone’un hizmetine daha önce alışmış bir müşteri olarak, kaydolmak için daha az kısıtlayıcı başka bir mobil sağlayıcı aramak büyük olasılıkla aklınızda olmayacak. Herhangi bir ani web sitesi engellemesini ve sağlayıcınız tarafından düzenlenmemiş İnternet sansürünü önlemenin yalnızca bir başka kesin yolu daha vardır ve bu en iyi VPN hizmetini kullanmak olacaktır..

  Eurosport Player için En İyi VPN

Vodafone Ağınızda VPN Kullanma

Telefonunuzda veya ağ özellikli mobil cihazınızda VPN kurmak, ilk düşündüğünüz kadar teknik değildir. Trafiğinizi şifrelenmiş uzak sunucularına yeniden yönlendirerek web sitelerine sınırsız erişim sağlayan bir hizmet ayarlayacaksınız. Böylece bağlantınız hem güvenli hem de gizli hale gelir; yani, ne yaptığınızı bilmeden web’de anonim olarak gezinebilirsiniz. İSS’niz veya bu durumda, mobil operatörünüz çevrimiçi ortamda ne yaptığınız konusunda karanlıkta kalacaktır, böylece kullanımınıza herhangi bir kısıtlama getiremezler.

Bir VPN hizmetine kaydolmak, daha önce erişmemiş olabileceğiniz coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerine erişmek anlamına da gelir. Böyle bir bilgiye sahip değilseniz, coğrafi olarak kısıtlanmış siteler, bulunduğunuz yere göre erişmenizi sağlayan türdür. Uzak bir sunucuyla bağlantı kurduğunuzda, IP adresiniz tam olarak nerede bulunduğunuzu gösteren adrese, bağlandığınız sunucunun konumunu yansıtan adrese dönüşür.

Hangi VPN hizmetine abone olacağınıza karar verirken, çevrimiçi olduğunuzdan emin olduğunuz bu ücretsiz sağlayıcılara kaydolmaya cazip gelebilirsiniz. Üçüncü taraf alıcılara göz atma geçmişinizi izledikleri, depoladıkları ve sattıkları bilindiği için ücretsiz VPN’leri kullanmaya karşı sizi uyarmak istiyoruz. Sizi ücretlendirmeyen, ancak bir ton hayal kırıklığına neden olacak sağlayıcılara yönelmek yerine, paranızın karşılığını fazlasıyla verecek ve her zaman müşteri hizmetleri masasını sorunlarınızdan herhangi birini çözmek için hazır hale getirmeyi düşünün.

Vodafone için En İyi VPN’ler

Abone olmanız gereken en iyi hizmetlerin temelini zaten yaptık ve bilinçli bir seçim yapmanıza yardımcı olmak için her birine kısa bir genel bakış ekledik. Bir göz atın:

1. ExpressVPN

ExpressVPN sınıfında en iyi korumayı ve en üst düzey müşteri hizmetleri deneyimini arıyorsanız abone olmanız gereken bir sağlayıcıdır. Bu sağlayıcı, OpenVPN merkezli 256 bit AES şifrelemesinin izniyle askeri düzeyde güvenlik sağlamayı vaat ediyor. 2000’den fazla sunucusu aracılığıyla, abonelerin bulunduğu yere bakılmaksızın coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişimi garanti edilmektedir. Erişmek istedikleri ne olursa olsun, ExpressVPN’in iyi bir şekilde onaylanmış katı bir sıfır günlük kaydı politikası olduğundan, yalnızca onlar tarafından bilinir. VPN uygulamaları da ilk kez kullanıcı düşünülerek tasarlanmıştır ve hizmet Windows, iOS veya Android tabanlı mobil cihazlarla uyumlu sürümler sağlar. Hepsi farklı yazılımlarda çalışan birden fazla cihazınız varsa, ExpressVPN bir kullanıcının aynı anda 3 bağlantıya kadar yetkisi olduğundan hepsini korumanıza izin verir. ExpressVPN ayrıca, Gizli Sunucuları sayesinde hizmetlerini İnternet kısıtlayıcı bölgelerinde bile çalıştırmanıza izin verir. Bu özel sunucu grupları, tespit edilmemiş VPN ile gezinmenize ve kullanıcıların belirli sitelere ve kanallara erişimini engellemek için ayarlanmış güvenlik duvarlarından geçmenize olanak tanır. ExpressVPN ve sundukları detaylı inceleme ile neler sundukları hakkında daha fazla bilgi edinebilir veya ilk elden bir şeyleri test etmek için 30 günlük para iade garantisi için kaydolabilirsiniz..

  Orta Doğu için en iyi VPN'ler

2. NordVPN

NordVPN özellikle bağlantınızı güvence altına alma kapasitesine oldukça iyi katkıda bulunan çok çeşitli özellikleri ile bilinir. Hizmet, diğer sağlayıcılarla bulabildiğimizden çok daha fazla olan, sınıfında 4000’den fazla sunucu sayısına sahiptir. Bu kadar geniş bir ağ, uzak web sitelerinizden herhangi birine bağlanmaya çalışırken hiçbir engel bulamayacağınızı garanti eder ve ayrıca çevrimiçi olduğunuza bağlı olarak kullanmak istediğiniz belirli sunucuları seçmenize olanak tanır . Hizmet, cömertçe abonelerin 6’ya kadar eşzamanlı cihaz bağlamasına izin veriyor ve bunların hepsi sınırsız sunucu geçişine izin verecek. Servis ayrıca, trafiğinizin bir yerine iki sunucu üzerinden güvence altına alınacağı ve aktarılacağı bir çift şifreleme hizmeti de sunmaktadır. NordVPN’in ek özellikleri arasında, VPN hizmetinin tehlikeye girmesi durumunda İnternet bağlantınızı otomatik olarak kapatan bir İnternet Kill Anahtarı bulunmaktadır. NordVPN’in Panama’daki elverişli üssü, bölge kendi bölgelerinde olmadığı için tarama geçmişinizi herhangi bir veri düzenleme organıyla paylaşmayacakları veya paylaşmayacakları anlamına geliyor. NordVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için başvurabileceğiniz ayrıntılı bir NordVPN incelemesi hazırladık veya daha da iyisi, kendilerinin neyle ilgili olduğunu görmek için 30 günlük para iade garantisine kaydolabilirsiniz..

3. IPVanish

IPVanish hizmetlerinin tam olarak bunu yapmanıza yardımcı olacağına söz verir; IPVanish yapmak. Hizmet, kullanıcıları arasından seçim yapabilmeleri için 40.000 IP sunar ve ayrıca Peer to Peer dosya paylaşımını açıkça destekler. Bu Florida tabanlı sağlayıcı, ağlarında bulunabilen 1500’den fazla sunucunun hepsine sahip oldukları için diğer üçüncü taraflardan sunucu kiralaması gerekmeyen birkaç kişiden biridir. Kullanıcıları kullanmak istedikleri sunuculara doğrudan bir bağlantıya sahip oldukları için bu, diğer sağlayıcılara göre önemli bir avantaj sağlar ve bu, daha hızlı bir tarama hızına dönüşür. Online oyuncuların servislerini tercih etmelerinin gerçek nedeni budur; onların oyun sırasında herhangi bir gecikmeye yol açma ihtimali daha düşüktür. IPVanish aynı anda 10 adede kadar bağlı cihazı desteklemesi sayesinde en çok kaydedilen birden çok bağlantıya izin verir. Bu cihazların desteklenmesi için aynı platformda çalıştırılması bile gerekmez; IPVanish VPN uygulaması Android, iOS veya Windows tabanlı cihazlarda çalışabilen sürümlerde mevcuttur. Alternatif olarak, doğrudan yönlendiricinize yüklemeyi de seçebilirsiniz ve bu tür manuel kurulumlar için özel olarak tasarlanmış IPVanish yazılımı vardır. Bu kısa bakışta IPVanish hakkında biraz bilgi verdik, ancak hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek için derinlemesine IPVanish incelememizi incelemenizi öneririz. Ayrıca, ilgilenen herkes için 7 günlük ücretsiz para iade garantili deneme süresi var.

  Surfshark İnceleme 2023

Vodafone için En İyi VPN’e Ulaşın

En tanınmış ağlar gibi, Vodafone da genç aboneleri korumak için İnternet’ten uygunsuz içeriği filtrelemeye çalışır, ancak bazen yöntemleri elden çıkar ve kullanıcıların zaten alıştığı normal siteleri engeller. Bunun ne zaman olabileceğini bilmek zor olduğu için, kapsamda kalmak için bir VPN hizmetine kaydolmak en iyisidir. ExpressVPN, NordVPN ve IPVanish başlamak için harika sağlayıcılar ve Vodafone için en iyi VPN’lerden bazıları olduklarını garanti ediyoruz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me