Oyun için En İyi VPN – 2020 İnceleme

Nedir 2020’de oyun oynamak için en iyi VPN? Gibi oyunlar Overwatch, Diablo 3, FIFA, Call of Duty, Counter Strike, Battlefield, World of Warcraft, PUBG, Fortnite, Starcraft II, Kader, ve efsaneler Ligi çevrimiçi oyun topluluğunu fırtınaya uğrattı. Öte yandan, VPN kullanmanın faydaları giderek daha iyi bilinmeye devam ediyor. Hardcore PC, PS4, ve Xbox One fanatikler de bu yeni teknolojinin onlar için neler yapabileceğini not ediyor.


VPN avantajları arasında gelişmiş hızlar, gecikme süresi ve gecikme sayılabilir. Yanılgı, çoğu insanın bir VPN kullanmanın her veri paketini kapsüllemek ve şifrelemek nedeniyle bağlantılarını yavaşlatmasını beklemesidir. Bu önyargı biraz doğrudur; ancak daha sonra, abone olmayı seçtiğiniz VPN servis sağlayıcısına bağlıdır. Hadi bir bakalım 2020 itibariyle Battle.net, Blizzard, Steam, PSN, XBox Gold ve diğer platformlar için en iyi oyun VPN’leri aşağıdaki incelemede.

En İyi Oyun VPN 2017 İncelemesi

2020’de Oyun için En İyi VPN

2020’de Oyun için En İyi VPN – Özet

Oyun oynamak için en iyi VPN:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

İşte oyun oynarken sanal özel ağları kullanmanın birçok faydasının farkında olan kişiler için en iyi oyun VPN özeti. Aşağıdaki VPN sağlayıcılarının her birinin ayrıntılı bir incelemesini aşağıda bulabilirsiniz.

2020’de Oyun için En İyi VPN – Derinlemesine İnceleme

ExpressVPN – En İyi Oyun VPN’i

ExpressVPN - 2017 İçin En İyi VPN

ExpressVPN – 2020 için En İyi VPN

Hızlı doğası ExpressVPN’Nin geniş ağı, hangi bölgedeki konsol oyuncularının özellikle uzaktaki sunuculara bağlanırken iyi ping sürelerinin ve düşük gecikmenin tadını çıkarabilmelerini sağlar. Bu şifreleme düzeyi DDoS saldırılarını önleyecek kadar iyidir, yani kullanıcılar kesintisiz oyun için ExpressVPN’in hizmetine güvenebilirler. Ayrıca, katman-1 ağları, iyi tepki sürelerini korumalarını sağlar; tüm bu hızlı oyunlar için büyük bir artı.

BulletVPN – Oyun için En İyi VPN

BulletVPN - En İyi MLB.TV VPN 2017

Ardından, en güvenilir oyun listemizde VPN’ler BulletVPN. Yeni VPN hizmeti rekabete uymayı ve abonelerine daha da iyi bir deneyim sunmayı vaat ediyor. 22’den fazla ülkede, çoğu seviye 1 veri merkezlerinde bulunan VPN sunucuları var. BulletVPN 30 günlük para iade garantisi sunar. Ayrıca, çevrimiçi korumanızdan ve gelişmiş oyun özelliklerinden sizi memnun edecek kadar eşzamanlı 3 bağlantıya izin verir..

IPVanish – Önerilen Oyun VPN’i

IPVanish - 2017 İncelemesinde En İyi VPN

Kodi için en iyi VPN

En hızlı bağlantı hızlarına sahip olanlardan biri olarak kendini tanıtan bir hizmet sağlayıcı olarak, IPVanish bu ifadeye kadar yaşamak için çok şey koydu. Birçok önemli lokasyondaki daha kısa rotaları, kimsenin oyun deneyimini geliştirmek için çok şey yapıyor. Ayrıca, şirket zaten geniş ağını genişletmek için her zaman çaba gösterdiği için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli sunucular sunulur. Hizmetlerine abone olmayı düşünen kullanıcılar aboneliklerine ilk 7 gün içinde kaydolabilir ve paralarını geri alabilirler.

NordVPN

NordVPN - 2017 İncelemesinde En İyi VPN

Hız için inşa edilmiş ve optimum oyun verimliliği için stratejik olarak konumlandırılmış Dedicated Oyun Sunucuları ile NordVPN, piyasadaki ilk seviye hızlı ağlarına abone olan oyuncuların deneyimini daha iyi hale getirmek için gerçekten çok şey yapan birkaç sağlayıcıdan biridir. Hızlı tempolu oyunlarınızda tüm heyecanı yaşamanız için her şey ayarlanmıştır. İyi optimize edilmiş bant genişliği ve mümkün olan en düşük tepki süreleri ile NordVPN, deneyimlerini bir sonraki seviyeye taşımaya hazır oyuncuları çağırıyor. Servisleri ana akım oyuncular için optimize edildiğinde, geniş ağları hala hizmetlerini çevrimiçi gizlilik ve güvenlik ihtiyaçlarınız için kullanmanıza izin verir. NordVPN’in 30 günlük para iade garantisi var.

VyprVPN

VyprVPN aynı zamanda büyük bir 1. seviye ağ sunan ve tanınmış Roughnex ESports Organizasyonu için seçilmiş bir ortak olan çok umut vaat eden başka bir hizmet sağlayıcısıdır. Sunucularını büyük oyun sunucusu noktalarına yakın tutarak ping sürelerini azaltabilir ve düşük gecikmeli oyunlarda hızı optimize edebilirler. Bu, organize bir turnuvaya katılan tüm oyunculara rekabet avantajı sağlar ve aynı zamanda yarışma süresince DDoS saldırılarına karşı koruma sağlar.

VPN – Çevrimiçi Oyun Gereksinimi

VPN denemeyi seçen kullanıcıların çoğu, çevrimiçi ortamda verilerini gizli tutmak için bunu yapar. Ekstra bir güvenlik katmanı ekleyerek özel bilgilerinizi çalmak çok daha zor hale gelir. VPN’ye abone olmanın getirdiği avantajlar arasında Netflix veya Youtube gibi bölgesel olarak kısıtlanmış web sitelerine erişim, P2P torrent ve çevrimiçi anonimlik bulunur. VPN ile oyuncular MMO için coğrafi olarak engellenen oyun sunucularına erişim beklemelidir & ABD, Japonya, İngiltere ve genellikle popüler Asya oyun pazarları gibi bölgelerden neredeyse hiç yayınlanmayan veya uluslararası olarak erişilemeyen MMORGP oyun başlıkları.

Teknolojide devam eden yenilikler, VPN sağlayıcılarının bağlantı hızlarını arttırmalarına izin verdi. Bu, aboneler ile oyun sunucuları arasındaki yolların önemli ölçüde kısalmasına neden olan 1. katman ağlar sunan hizmetlerin sayısı ile görülebilir. Sonuç olarak, hardcore oyuncular artık ping sürelerinden sonra çok arananlara erişim oluşturmak için kendi VPN sunucularını kurmak zorunda kalmadı. Sağlayıcılar, sunucularını stratejik olarak en fazla gecikmeyi azaltmak için mümkün olduğunca çok sayıda küresel oyun sunucusunun yakınına yerleştirmek için bir adım daha attılar. Profesyonel oyuncular için, teslim süresinde bir saniyenin bir kısmı bile ölüm maçını kazanmak ve kaybetmek arasında belirleyici faktör olabilir.

VPN ayrıca, özellikle uluslararası etkinliklerde oynarken önemli olan ekstra bir güvenlik katmanına sahip olmanızı sağlar. Buna karşı önleyecektir DDoS saldırıları tüm turnuvayı kapatma potansiyeli olan oyunlar sırasında.

Çevrimiçi Oyun için VPN Hizmeti Kullanmanın Avantajları

 • Daha önce oyun başlığı lansman tarihleri ​​olan ve yeni çıkan oyunları ilk oynayan ülkeler olan ülkelere erişin.
 • Çevrimiçi trafiğinizi koruyun ve şifreleme yoluyla verilerinizi gizli tutun.
 • Bölgesel olarak kısıtlanmış MMO’ya erişin & MMORPG oyunları, DLC içeriği; veya Xbox Live ve PSN Münhasırları.
 • E-spor turnuvalarında çok yaygın olan DDoS saldırılarını önleyin.
 • VPN üzerinden dünyanın her yerinden oyun sunucularına erişeceğiniz için korkunç ping zamanlarıyla uğraşmanıza gerek yok.
 • Sizinle oyun sunucuları arasındaki daha kısa yollar. Bu, yalnızca yukarıda listelenenler gibi oyun sunucusu konum düğümlerine odaklanan yüksek hızlı dereceli VPN sağlayıcılarına abone olan kullanıcılar için geçerlidir..

Kenar notu: Xbox, Wii U veya PlayStation konsol donanımlarıyla VPN kullanmayı uman oyunculara, DD-WRT yönlendiricisinde VPN bağlantısı kurmaları önerilir & VPN bağlantısı üzerinden konsolun ağına erişmek için konsolunuzu bu yönlendiriciye bağlayın.

Bu talimatları izleyerek bilgisayarınızın VPN bağlantısını herhangi bir oyun cihazıyla da paylaşabilirsiniz. Mac’iniz varsa, üzerinde sanal bir yönlendirici kurmak ve VPN bağlantısını oyun konsolunuzla paylaşmak için bu kılavuzu kullanın.

Alternatif olarak, daha sonra doğrudan Xbox One, Wii U, PS4 / PS3’te kurabileceğiniz Akıllı DNS proxy’leri sunan bir VPN hizmetine kaydolun. ExpressVPN burada iyi bir örnek.

2020’de En İyi Online Çok Oyunculu Oyunlar

2020’de denemeniz gereken en iyi oyunlara bir göz atın. Benimki Dota 2, seninki ne??

 • efsaneler Ligi
 • DOTA 2
 • Quake III Arenası
 • Gökkuşağı Altı: Kuşatma
 • Savaş Alanı 4
 • İleri Takip
 • Diablo 3
 • Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)
 • Takım kalesi 2
 • Gerçekdışı Turnuva
 • Roket Ligi
 • Sol 4 Ölü 2
 • Grand Theft Auto V (GTA 5)
 • Mortal Kombat 11
 • Bölme
 • Görev çağrısı

2020’de en iyi Oyun Konsolları

Çok hevesli bir oyuncusun? O zaman aşağıdaki platformlardan birine sahip olmalısınız:

 • PS4
 • Xbox One
 • Nintendo Anahtarı
 • Wii U
 • PS3
 • Xbox 360
 • PS Vita

Oyun için En İyi VPN – Karar

Gerçekten yavaş yükleme sürelerine sahip bir bağlantı üzerinden oynarken bir oyuncu için çok sinir bozucu olabilir. Sık DDoS saldırıları da onları bir oyundaki tüm ilerlemelerini kaybetmeye zorlar. Avid oyuncuları, güvenilir VPN sağlayıcılarına abone olarak kendilerini tüm bu olasılıklardan korumayı düşünmelidir. Önerilen oyun VPN’larımızdan herhangi birini denerseniz, aşağıdaki bölüme yorum bırakarak deneyiminizi duymaktan memnuniyet duyarız..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me