Britbox için en iyi VPN

Britbox, BBC ve ITV’nin işbirliğinin doğuşu olarak işaretlenmiş bir akış hizmetidir. Ücretli abonelik hizmeti, İngiliz merkezli TV dizilerinin reklamsız akışını sağlar. Ancak, kanalda bulunan içerik yalnızca belirli bir kitleye hitap ediyor – ABD ve Kanada’da ikamet edenler. Coğrafi konum sorununu atlamak için bir VPN kullanmalısınız. Yani, daha fazla uzatmadan, bu Britbox için en iyi VPN’lerin tam bir incelemesi.

Britbox için en iyi VPN

Britbox için en iyi VPN

Britbox Hakkında

Britbox, İngiltere içeriği için istek duyan ABD sakinleri için özel olarak hazırlanmış bir İngiliz kanalıdır. Gerçek zamanlı aktarım hizmeti ayda yalnızca 6,99 $, Kanada’da ise 8,99 CAD karşılığında kullanılabilir. Kanada’da fiyat biraz daha ucuz ama fark kadar büyük değil.

Yıllık planlara gelince, Kanada’daki abonelik 89,99 CAD ve Amerika için 69,99 $ ‘dır. Kanada aboneliği seçerek bir servetten tasarruf etmeyeceksiniz, ancak bütçeli insanlar için iyi bir seçim.

Britbox, yeni abonelere 7 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor, bu da uzun vadeli planlar yapmadan önce bir test sürüşü için kanalı almak istiyorsanız oldukça iyi.

Böyle inanılmaz bir kanal ile bir yakalama geliyor. Hizmet yalnızca Kanada ve ABD’de kullanılabilir. Kanala yurt dışına erişmeye çalıştığınızda, bu coğrafi hata mesajı ile karşılaşacaksınız:

“Üzgünüz, Britbox ülkenizde kullanılamıyor.”Britbox Hatası

Bir VPN ile Britbox ABD Dışında Nasıl İzlenir

Britbox’ın içeriğini görebilmek için ABD sınırları içinde bulunmanız gerekir. Bunun fiziksel olarak orada olmakla ilgili olması gerekmez, çevrimiçi konumunuzu taklit edebilir ve bölgede bir VPN ile görünebilirsiniz..

Tek yapmanız gereken VPN’niz tarafından sağlanan bir ABD sunucusuna bağlanmaktır. Bunu yaptıktan sonra, bir ABD IP adresi alırsınız ve yurtdışında olmasına rağmen ABD’de coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişebilirsiniz. Britbox’ı ABD dışına nasıl çıkaracağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. Bir VPN sağlayıcısına kaydolun.
  2. VPN uygulamasını Android, iOS, PC veya Mac’inize indirin ve yükleyin.
  3. VPN hesabınızla oturum açın ve bir ABD sunucusuna bağlanın.
  4. Britbox’ı başlat.
  5. Nerede olursanız olun en iyi İngiltere içeriğinin keyfini çıkarın.

Piyasada yardım almak için birçok VPN sağlayıcısı bulabilirsiniz. Ancak, hepsi bu iş için iyi donanımlı değildir. Bu derlemede, Britbox deneyiminizde size yardımcı olabilecek ilk 3’e biraz ışık tutacağım. Bundan sonra ne olacağı hakkında kısa bir fikir edinebilmeniz için aşağıdaki tabloya göz atın.

Britbox için en iyi VPN

Bir VPN kullanmak ilk kez kullanıcı için göz korkutucu olabilir, ancak alışmak çok az zaman alır. İhtiyaçlarınız için doğru VPN’i seçme ve sunduğu özelliklerde gezinme konusunda etrafta olduğunuzu bilmeniz gerekir. Araştırmayı sizin için zaten yaptım ve Britbox ile kullanmak için en iyisini verdim. İşte her birine daha derin bir bakış:

ExpressVPN

ExpressVPN günümüzde sektörün en iyi sağlayıcılarından biridir. Ağları, kullanıcıların bir düğmeye basarak bağlanmaları için 2000’den fazla sunucu içerir. Bu VPN’nin en iyi kalitesi, veri düzenleme yetkisine tabi olmayan İngiliz Virgin Adaları’nda bulunmasıdır. Bu, müşterileri hakkında herhangi bir bilgi vermekten aciz olduğu anlamına gelir. Sıfır günlük politikasıyla, hükümet ilk etapta var olmayan bir şeyi nasıl isteyecek??

Güvenlik söz konusu olduğunda, ExpressVPN SSTP, PPTP, L2TP / IPSec gibi VPN protokolleriyle birlikte çalışan 256 bit AES şifreleme kullanır. OpenVPN’i şiddetle tavsiye ediyorum, ancak yine de varsayılan olarak geliyor. VPN, tüm VPN sağlayıcıları arasında en iyi destek ekiplerinden birine sahiptir. Canlı sohbet, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla 7/24 sorunlarınızda size yardımcı olmaya hazırlar. Bu sağlam VPN servis sağlayıcısı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ExpressVPN İncelemesi.

IPVanish

IPVanish yatırım yapmak için başka bir güvenilir sağlayıcıdır. Bunun nedeni, ağında 1000’den fazla sunucuyu ve toplam 40000 IP adresini içermesidir. Ayrıca, IPVanish bir abonelik altında 10 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir. Hayal mi? Bir seferde 10 cihazı tam anlamıyla koruyabilirsiniz. 10 bağlantının tümü kullanılsa bile, bağlı kullanıcılar sınırsız bant genişliğinin yanı sıra sonsuz sunucu geçişinin tadını çıkarabilir.

ABD merkezli bir hizmet olarak bile, IPVanish kullanıcılarına hala tam bir güvenlik ve anonimlik vaat ediyor. VPN kullanıcıları, VPN istemcilerini indirme veya yalnızca diğer web tabanlı koruma biçimlerine bağlı kalma arasında seçim yapabilir. İçermediğim diğer özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için daha derinlemesine inceleyin IPVanish İncelemesi.

NordVPN

Son fakat en az değil, Britbox incelemesi için en iyi VPN’imizi NordVPN. Bu VPN, çok yönlülüğü ve kolaylığı ile bilinir. Panama merkezli sağlayıcı 4000’den fazla sunucuya ve düşünülemez sayıda IP adresine sahiptir. Bu VPN ile abone olursanız, aynı anda en fazla 6 bağlantınız olur. Sunucuları, HD akış, torrent ve çevrimiçi oyun da dahil olmak üzere farklı kullanımlar için optimize edilmiştir. 

Sağlayıcı ayrıca, kullanıcıların sansürü yüksek olan ülkelerde yaşıyorlarsa güvenebilecekleri bir dizi gizli sunucuya sahiptir. Bu VPN’nin DNS sızıntılarını önlediğinin kanıtlandığından bahsetmiyoruz. Servise daha ayrıntılı bir bakış için NordVPN İncelememizi incelemek için biraz zaman ayırın.

Britbox için En İyi VPN – Son Düşünceler

Britbox, popüler Brit sabunlarına giren insanlar arasında çok popüler. Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, bölgenizdeki Britbox’ı izlemek için bir VPN kullanmalısınız. Şimdi, Britbox ile kullanmak için en iyi VPN sağlayıcılarına sahipsiniz, onları kontrol edin ve kanalı herhangi bir yerde yayınlayacaksınız PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Roku, Chromecast veya Apple TV hiç vakit kaybetmeden.