Amazon Echo için En İyi VPN

Amazon Echo’nun sahip olması gereken harika bir cihaz olduğunu iddia etmiyoruz. Programınızı düzenlemekten en sevdiğiniz müziği çalmaya kadar. Ama tüm bunların bir bedeli var – gizliliğiniz. Yaşadığınız bölgede mevcut müzik eklentilerinin engellenebileceğinden bahsetmiyoruz bile. Amazon Echo’nuzu tam potansiyeliyle çalıştırmak istiyorsanız VPN kullanmak oldukça önemlidir. Hangi VPN sağlayıcısının en iyi olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Amazon Echo için En İyi VPN

Amazon Echo için En İyi VPN

Amazon Echo için En İyi VPN – Hızlı Genel Bakış

VPN, tarama yaparken çevrimiçi verilerinizi koruyan bir internet aracıdır. Doğrudan İnternet bağlantınız üzerinde çalışmak yerine, Sanal Özel Ağ trafiğinizi özel bir sunucudan geçirir. Bu, elbette, internet yaklaşımınızı anonimleştirir ve kimliğinizi gizler. Amazon Yankı olanlarınız için bu, gizlilik ve kısıtlamalar açısından çok kullanışlı olabilir. Bu makalede daha sonra bahsedeceğiz.

Piyasada VPN sağlayıcı sıkıntısı yok. Ancak, bunlardan birkaçı zaman ve paraya değer. Unutmayın, inancınızı ücretsiz bir VPN’e koymak kötü bir fikirdir. Risklidir ve internet güvenliğinizden ve gizliliğinizden ödün verebilir.

Ücretsiz bir VPN, verilerinizi gelir elde etmek için kardeş şirketlere satabilir. Hizmetlerini ücretsiz olarak sunarlarsa aidatlarını başka nasıl ödeyecekler? Özel bilgileriniz ana gelir kaynakları haline gelir. Yani dikkatli ol. Listemdeki VPN’ler işin en üst noktasını temsil ediyor. Bu incelemede bir sonraki adımda ne yapacağınızı hızlıca öğrenebilmeniz için size bir tablo sağladım. Bunu kontrol et.

Amazon Echo için En İyi VPN

Daha önce de belirttiğim gibi, Amazon Echo kullanırken saygın bir VPN sağlayıcısına sahip olmak çok önemlidir. Devam ettim ve aramanızı kolaylaştırmak için en iyi sağlayıcıları inceledim. Bu nedenle, kaydırmaya devam edin ve bu VPN’lerin her birinin size neler sunabileceğini kontrol edin ve size en çok yararı olanı seçin. Bununla birlikte, Amazon Echo için en iyi VPN’ler.

ExpressVPN

ExpressVPN çok çeşitli özellikleri nedeniyle listemizde ilk sırada yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanına dağılmış sunuculara ve Netflix’in engelini kaldırabilecek birkaç VPN sağlayıcısından birine sahiptir. Bu sağlayıcı ile ilgili en iyi şey, bir düğmeye basarak indirebileceğiniz, yükleyebileceğiniz ve bağlanabilmenizdir. Kullanımı oldukça kolaydır ve gezinmek için teknoloji konusunda bilgili olmak zorunda değilsiniz. Dahası, burada ExpressVPN’in kaydolduktan sonra size neler verdiğinin bir listesi.

 • 90’dan fazla ülkede sunucular.
 • Günlük politikası yok.
 • Bir öldürme anahtarı.
 • Sınıfının en iyisi şifreleme.
 • 7/24 müşteri desteği.
 • Sıfır Bilgi DNS.
 • 30 günlük nakit iadesi.

IPVanish

IPVanish özellikle oyun oynamak için mükemmel bir sıfır günlük VPN’dir. Bu VPN süper güvenli, özel ve inanılmaz derecede hızlı. İndirme hızları birçok popüler sunucu konumunda müthiş olduğundan, Amazon Echo cihazınızda gecikme olmadan müzik akışının garanti edilmesini sağlar. Bu sağlam VPN sağlayıcısı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki listeye göz atın:

 • 60 ülkede 40.000’den fazla IP adresi.
 • 10 eşzamanlı bağlantı.
 • 7/24 canlı sohbet desteği.
 • Bir öldürme anahtarı.
 • AES-256 ile şifreleme.
 • 7 günlük geri ödeme politikası.

NordVPN

İnternetin nasıl hissettiğini engellemeden ve sansür yapmadan deneyimleyin NordVPN. Bu sağlayıcı, VPN’leri yasaklayan ağır çevrimiçi kısıtlamalara sahip bölgelerdeki çalışanlar da dahil olmak üzere dünya çapında binlerce sunucu sunmaktadır. Bunun listemizdeki diğerleri üzerinde sahip olduğu şeylerden biri CyberSec. Bu özellik, cihazınızı sizi hedefleyebilecek virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan korur. Bununla birlikte, bu VPN’nin neler sunduğuna daha yakından bakın:

 • Üst düzey şifrelemeler.
 • Akıllı DNS özelliği.
 • DNS Sızıntı koruması.
 • 7/24 canlı sohbet desteği.
 • Bir öldürme anahtarı.
 • Çift VPN.
 • 62’den fazla ülkede 5000’den fazla sunucu.
 • 30 günlük geri ödeme politikası.

BulletVPN

BulletVPN akış deneyiminiz söz konusu olduğunda en iyilerinden biridir. Dünyadaki birçok sunucunun sizi endişelendirmeyeceği, ancak endişelenmediğiniz, aslında size gerçekten fayda sağladığı bölgede onları barındırıyor. Bu VPN’nin sağladığı diğer faydalar aklınızı başınızdan alacak. Burda biraz var:

 • Bir öldürme anahtarı.
 • 5 farklı güvenlik protokolü.
 • 30’dan fazla ülkedeki sunucular.
 • 7/24 canlı sohbet desteği.
 • Akıllı DNS
 • Askeri sınıf şifrelemeler.
 • 30 günlük geri ödeme politikası.

Neden Amazon Echo için bir VPN?

Amazon Echo kullanırken VPN bağlantısı olması çok önemli bir adım. Siber suçlar büyük olduğunda internete bağlı herhangi bir cihaz risk altındadır. Alexa’yı kullanarak, bilgisayar korsanları tarafından toplanabilecek birçok kişisel bilgi dağıtacaksınız. Öte yandan, yalnızca eğlenceye ilgi duyuyorsanız, indirilmesi gereken bazı özellikler ülkenizde bulunmayabilir.

Bu nedenle, diğer tarafta olan her şeye erişmenizi sağlayan bir geçici çözüme ihtiyacınız olacak ve bu da yönlendiricinize bir VPN yükleyerek. Bu ipuçlarına bir göz atın.

Coğrafi kısıtlamaları atla

Amazon Echo müzik dinlemek için harika bir yoldur. Tabii ki, Alexa uygulamasını kullanarak iPhone, iPad veya Android gibi belirli bir cihazda bir eklenti indirdiğinizde bu mümkündür. Örneğin, Pandora’yı kullanın, eklenti yalnızca ABD’de kullanılabilir. Amazon Alexa bile bu bölgenin dışında indirilemez. Yani, tek ihtiyacınız olan yönlendiricinize bir VPN kurmak ve tüm ev ağınızı kapsayan bir bağlantı kurmak.

Bir VPN ile Pandora ve Spotify’ın beğenilerini kullanabilir ve sadece bir sesli komut vererek bunları çalıştırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir ABD sunucusuna bağlanmaktır ve ABD dışında olmasına rağmen Amazon Echo’yu maksimuma çıkaracaksınız. Daha fazla bilgi için ABD dışında Amazon Echo kurulumu hakkında bu kılavuzu okuyun.

Gizlilik ve güvenlik

Aslında, Amazon Echo’nun özel olması gerekmiyor. Kolaylık ister misiniz? Sonra gizlilik ile ödeme. Cihazın ana işi DİNLE buyurun ve onlara göre hareket edin. Sizi şu anda dinlemediğini düşündüren nedir? Evde bir Yankı varsa, söylediğiniz her şey depolanabilir, böylece Amazon her dakika sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinebilir. Bilgisayar korsanlarının bunu yakalayabileceğini ve bilmeden sizi gözetleyebileceğinden bahsetmiyorum bile. Yani Alexa bizi gözetliyor mu yoksa sadece paranoyak kafamızın içinde?

Sizi gözetleyebilecek herkes, IP adresinize göre konumunuzu belirleyebilir. Amazon Echo’nuz ev Wi-Fi ağınıza bağlı olduğundan, olası siber saldırılar sırasında nerede olursanız olun. Bununla birlikte, bağlantınız bir VPN ile şifrelendiğinde, IP adresiniz gizlidir. Sonuç olarak, Amazon Yankınızın gizliliğinizden ödün verip vermediği konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bir VPN ile emin ellerdesiniz.

Amazon Echo için En İyi VPN – Son Kelimeler

Echo deneyiminizi gerçekten optimize etmek, kısıtlamaları atlamak ve gizliliğinizi korumak istiyorsanız, bir VPN kullanmak şarttır. Tek yapmanız gereken yönlendiricinize bir VPN yüklemek ve Alexa ile bire bir görüşme yapacaksınız ve istenmeyen yabancılardan hiçbir kesinti olmayacak.