PUBG için En İyi Youtube Kanalları

Son zamanlarda PUBG ile çok ilgileniyorum. Ancak, oyunda inanılmaz beceriler geliştirmeme yardımcı olan şaşırtıcı Youtuber’lar bulana kadar hangi yolun kalktığını bilmiyordum. Yani, bir acemi misin? PUBG oyununuzu yükseltmenize yardımcı olacak videolar izlemek ister misiniz? Tamam, aşağıdaki kılavuzda takip etmeniz gereken en iyi PUBG Youtube kanallarına göz atın.

En İyi PUBG Youtube Kanalları

En İyi PUBG Youtube Kanalları

PUBG ve Youtube

Oyun tüm dünyada çok popüler oldu. PUBG Mobile sürümü ile, kafeleri ve kafelerde başlarını yukarı kaldıran kimse bulamazsınız. Hepsi birbirlerini katletmek için uzak bir adaya paraşütle atıyorlar.

Macera, nereye ineceğinizi bilmeyen bir alanda paraşütle geçtikten sonra başlar. Hayatta kalabilmeniz için cephane ve silah içeren belirli yerleri aramalısınız. Oyunun amacı, tüm düşmanları öldürmek ve sizi avlayanlardan hayatta kalmak zorundasınız..

Bu adada 100 oyuncuya kadar bir savaşla karşılaşacaksınız. Yukarıda açıkladığım her şey ayakta kalan son kişi olmana yol açar. Avcıların yetenekli olması durumunda oyun 30 dakika hatta bir saat sürebilir. Günlük olarak ödüller kazanabilirsiniz. Bu, her gün giriş yapmak, belirli bir süre hayatta kalmak veya belirli bir mesafeye seyahat etmek gibi şeyleri yaparak olur. 

Peki, YouTube’daki en iyi PUBG kanalı nedir? En iyisi, bu makalede burada ne olduğunu açıklamak için çok büyük bir kelime. Bahseteceğim kanallar en iyisidir, ancak her biri size farklı bir tarzda farklı içerikler sunar. Bu nedenle, neler sunabileceğine göre karar veremeyiz. Oyun söz konusu olduğunda neye ihtiyacınız varsa, sayfalarından birinde bulacaksınız. Ancak, her biri belirli bir kitleye hitap ederek mesajı belirli bir şekilde iletir.

PUBG için En İyi Youtube Kanalları

Herkes insanların oyunlarının nasıl sürdüğünü görmesini ister. Ne kadar iyi oldukları hakkında övünmek ya da sadece bilgilendirici olmak. Bu listeye dahil ettiğim kanallar, öğrenme, oyun oynama ve eğlence söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan her şeyi özetliyor. Yani, daha fazla uzatmadan, işte en iyi PUBG Youtube kanalları:

kumar

Oyun Profili

Oyun, oyun için resmi kanaldır. 81 milyon aboneye ve çevrimiçi oyunlarda ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. itibaren Dota 2, PUBG, Fortnite, League of Legends’a her canlı etkinlik kanalda görülebilir.

Bu kanalın en iyi kısmı. Nerede tutulursa tutulsun canlı turnuvalara ve oyunlara ulaşabilirsiniz. Kesinlikle Dota 2 oyunlarını günlük olarak izlemeyi seviyorum. Tüm resmi oyun yayıncılarının kanalda da eğitici ve maç olduklarını belirtmiyoruz. Bu, izlemek için bir oyun arayan herhangi bir flama için gidilecek yeri yapar.

Ninja

Ninja Profil Logosu

Şimdiye kadar duyduysanız Fortnite, Muhtemelen çevrimiçi akış olgusu Ninja’yı biliyorsunuzdur. Espor kariyeri oldukça başarılıydı, ancak 2023’de Blevins akışa odaklanmak için daha fazla zaman harcamak istediğine karar verdi. Kısa sürede çok fazla başarı kazanan en büyük oyun olduğu için PUBG oynamaya başladı..

Videoları çok iyi. Esas olarak oynadığı oyunların vurgularını içerir. Videolarını tıkınırken bir iki şey öğrenebilirsiniz. Kanalının hızlı büyümesi benzeri görülmemiş, yani yaklaşık 22 milyon abone. Bir flama için çok büyük bir rakam değil mi? Bu, bu adamın yaptığı işte tam olarak ne kadar iyi olduğunu gösterir. Unutmayın onun biri Twitch’teki en iyi flamalar.

kefen

Örtü Profili

Shroud, PUBG söz konusu olduğunda Youtube’daki en iyi yayıncılardan biridir. Eskiden CS: Go profesyonel oyuncusuydu ama şimdi emekli oldu. Shroud sadece abonelerden ayda 100.000 dolardan fazla para kazanıyor. Sanırım Cloud9 ekibiyle hala temas halinde ama resmi bir yayıncı olarak. Crunchyroll ile ortaklık anlaşması ve HyperX ve MSI sponsorlukları var.

Yaptığınız şeyde o kadar iyi olduğunuzu düşünün ve bir spor yapmak için en büyük oyunculardan biriyle karşılaştırın. Videoları şaşırtıcı ve komik. Son zamanlarda “Hala Anladım” videosunu izledim ve gerçekten eğlendim. Artık maçla ilgilenmemenize rağmen sizi izlemeye devam etmenin bir yolu var. Gerçek adı Michael Grzesiek ve Youtube’da 4 milyondan fazla abonesi var. Şimdi ne kadar popüler olduğunu söyleyebilirsin. Videolarına bakın, çok iyi.

Fugglet

Fugglet Profili

Fugglet, ilk olarak PlayerUnknown’ın Battlegrounds oyununu ve 470.000’den fazla YouTube abonesine süper kesimler göndererek tanınan bir oyuncudur. Oyunun baştan sona nasıl gittiğini gösterdiği için izlemek çok eğlenceli. Oyun oynamasının en iyi yanlarından biri canlı tepkisidir. Konuşmak asla kendin görmekten daha iyi değildir.

Kariyerine Ağustos 2014’te YouTube’da başladı. Ancak, üç yıl sonra düzenli olarak video yayınlamaya başlayacaktı. Şimdi, PUBG için Youtube flamalar için en çok beklenenlerden biri. Keskin nişancı yetenekleri aslında oldukça iyi. “Yılan Rüyası” videosunda kamyon sürerken birini vurdu. Oynarken de en komik yorumları yaptığından bahsetmiyorum bile.

PUBG TV

PUBG TV

2 milyondan fazla abonesi olan PUBG TV’nin burada doğru yeri listemizde. Kanalın videoları yaptığı tam olarak bilinmiyor. En iyi yayıncıların öne çıkanları ve yayınları için bir yuva. Hatta, herkesin izleyebilmesi için videolarını yükleme izni bile var.

PUBG TV’nin kütüphanesinde, aşırı görüntülemeyi gerçekten kolay ve eğlenceli hale getiren 300’den fazla video var. Kanalda video izlediğiniz tüm oyuncular profesyoneldir. Sadece bu da değil, aynı zamanda oyun oynadıklarını görmek gerçekten eğlenceli. Shroud’u örnek olarak ele alalım, en iyi mizah anlayışına sahip inanılmaz bir oyuncu.

Aculite

Akülit Profili

Bu Youtuber’ı henüz görmediyseniz, PUBG videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Akıllı içgüdüsü olan harika bir oyuncu. Her seferinde F-bombaları bırakan diğer oyuncuların aksine, düşünürken sakin bir şekilde konuşuyor.

Aculite, Youtube kanallarında 673.858’den fazla aboneye sahiptir, çünkü oyun oynarken en iyi yorumları sunar. Tek başına oynadığı zaman harika çünkü tam olarak neden belirli şeyleri yaptığını açıklayacak, daha iyi oynamaya çalıştığınızda çılgınca yararlı olabilir..

Daha iyi bir akış deneyimi için yapmasını istediğim bir şey var. Aculite düzenlemeyi tercih ediyor, ancak keşke daha fazla ham görüntü çekmesini isterdim. Bu şekilde, bazı öğelere nasıl sahip olduğu ve doğrudan eyleme geçmeden tam olarak ne yaptığı hakkında daha fazla bilgi edeceğiz..

WackyJacky101

WackyJacky101

WackyJacky’nin tutkusu kaliteli oyun videoları oluşturmaktır (Kılavuzlar & Gameplays) oyuncuların kendi oyun tarzlarına ilham kaynağı olabilir. 32 Danimarkalı oyuncu devasa bir World of Warcraft hayranıydı. Bundan sonra, eskiden oynadığı arkadaşları savaş alanı onu PUBG ile tanıştırdı. Şimdi, bu onun ana oyunu ve her zaman oyununuzu nasıl geliştireceğinizle ilgili videolar yayınlıyor. Youtube kanallarında günlük oyunlarının her bir videosunu bekleyen 390.686’dan fazla abonesi var..

Yüklediği videolar, kendi oyununuzu taklit etmemek için oyununuzu nasıl geliştireceğinizi öğrenmeniz içindir. Şahsen şöyle dedi:

“Başkalarının yaptıklarını yapmayın, çünkü o zaman büyümek muhtemelen imkansız olacaktır. VEYA İnsanları oyundan değil SİZİN yüzünden içeriğinizi izlemek isteyecek benzersiz bir kişiliğe sahip olun. ”

JackFrags

JackFrags

Bu oyuncu ünlü statüsüne ulaştı ve çılgın oyun becerileri ve benzersiz kişiliği ile tanınıyor. UZI kullanırken bir video izliyordum. Ahbap çok komik ve öldürdüğü insanlar hakkındaki yorumları çok komik. Şu anda Wolverhampton’da bulunan ve Youtube’da 2 milyondan fazla abonesi olan İngiliz bir oyun YouTuber.

Sayfası hakkında en iyi şey, onun ve arkadaşları arasındaki etkileşimdir. Tüm şakaları karaya ve üstüne bir kiraz eklemek için inanılmaz bir İngiliz aksanı ile. Onun videolarından gerçekten keyif alıyorum. Onlara bir göz atın ve tıkladığınız ilk videoya bağlanacağınızı garanti ederim..

Dinamo Oyun

Dinamo Oyun Profili

Adi Sawat aka Dynamo Gaming, Mumbai, Maharashtra’dan 24 yaşında bir oyuncu. Dinamo geçen sezon hardcore bir PUBG Mobile. Dinamo, PUBG Mobile topluluğunun en trend isimlerinden biridir.

Oyun becerileri, akış hakkında yorum, kafa vuruşu doğruluğu, dinleyiciyi Dynamo Gaming’e abone olmak için çeken şeylerdir. Sadece bu da değil, bildiğiniz tüm işler de değil. Gerçekten çok eğlenceli oldukları için videolarını izlemekten zevk alıyorsunuz. Belki de bu yüzden Youtube kanalında 3,5 milyondan fazla abonesi var? Dürüst olmak gerekirse, kanalında gördüğüm içerikten, Oyun Youtube Kanalları.

CarryisAlive

CarryisAlive

Bu kanalda, oyun oynarken yayına giriyor ve izleyicilerle dinleniyor gibi görünüyor. Birçok izleyiciyi çekmek için karizmaya sahip olmak çok zaman alır. Carryminati, 1.9 milyondan fazla takipçisi ile zaten çok popüler bir YouTuber. Yani, belirtilmesi gereken bir şey var. Çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen, bazı komik ve aptal ölümleri var, bu da flamalar yeteneklerini sorgulıyor. Herkes hata yapar, en azından bundan gülüyoruz.

Yorumları daha komik, bu da akışlarını son derece popüler kılıyor. Onun bir videosunu izlemeye cesaret ediyorum. Kanalında bulunan tüm videoları tek bir oturma odasında tamamlayacaksınız. Aynı zamanda çok eğlenceli ve bilgilendirici.

En iyi PUBG Youtube Kanalları – Son Düşünceler

Youtube kanalları tüm yeni oyuncuların dualarına mükemmel cevaptır. Ne yaparsanız yapın, ihtiyacınız olan herhangi bir cevabı, aradığınız çözümü veren belirli bir kanal bulacaksınız. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, başkalarının deneyimleri tarafından sunulan izlenecek yolları da bulacaksınız. Şimdi, bir PUBG oyuncusuysanız, size dikkat etmenizi sağlamak için size en iyi 10 flamalar verdim. Onlara göz atın ve ihtiyaçlarınıza uygun gördüğünüz kişilere abone olun.