Кращий VPN для телевізора Nvidia Shield

The найкращий VPN для телевізора Nvidia Shield це, безсумнівно, той, що дозволяє насолоджуватися широким спектром каналів, де всі ваші потреби розваги добре задоволені. Тут ми розповідаємо про всі найвищі рейтинги телепередач, фільми про блокбастери та прямі трансляції у прямому ефірі, які ви хотіли б переглядати, прямо на свій пристрій. Щоб насолодитися таким великим вибором контенту, важливо підписатися на послугу VPN, яка гарантує вам повну безпеку, а також дозволяє пройти всі гео обмеження, які можуть бути встановлені усіма вашими улюбленими веб-сайтами та канали.

Кращий VPN для телевізора Nvidia Shield

Кращий VPN для телевізора Nvidia Shield

У цьому огляді ми будемо розглядати деякі з найвищих рейтингових послуг, які допоможуть вам прийняти правильне рішення про те, з якою VPN потрібно підписатися.. 

Топ VPN для телевізора Nvidia Shield

Ось наш кращий найкращий VPN-сервіс, який слід врахувати для телевізора Nvidia Shield:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. BulletVPN
 4. NordVPN
 5. ВипрВПН

Найкращий VPN для телевізора Nvidia Shield

Причина, чому ми так зацікавлені у всіх, хто обирає правильну службу VPN, полягає в тому, що це дозволяє вам користуватися чудовими можливостями, такими як необмежена комутація сервера та необмежена пропускна здатність. Ці дві функції особливо гарантують, що ви можете за бажанням змінити сервер, до якого ви підключились, а також вийти за межі будь-якої форми дроселювання, яку може встановити ваш провайдер. Таким чином, ви зможете насолоджуватися вмістом з будь-якої точки світу та передавати стільки HD відео, скільки хочете.

У нашому дослідженні ми знайшли ExpressVPN бути одним з небагатьох постачальників VPN, який бездоганно працює з послугою телевізора Nvidia Shield. Ми також бачили, що це добре працює з низкою пристроїв, що працюють на платформах Android або Windows.

Встановлення VPN на телевізорі Nvidia Shield

Процес встановлення, очевидно, простий, якщо ви дотримуєтесь інструкцій до листа. Ми намагалися зробити це максимально відвертим. Якщо у вас ще немає облікового запису VPN, ви можете зареєструватися ExpressVPN.

Ось що потрібно зробити:

 1. Відкрийте магазин Google Play на телевізорі Nvidia Shield.
 2. Введіть ExpressVPN у вікні пошуку.
 3. Як тільки воно з’явиться, натисніть на Встановити.
 4. Тепер він з’явиться у розділі додатка.
 5. Запустіть ExpressVPN та перейдіть до Опції.
 6. Натисніть Увійти.
 7. Введіть своє ім’я користувача та пароль, а потім натисніть клавішу Enter.
 8. З’явиться список серверів.
 9. Визначте того, до кого потрібно підключитися.
 10. Виберіть, натиснувши його, і ви запустили з’єднання.
 11. З’явиться повідомлення, яке підтверджує ваше з’єднання.
 12. Тепер ви зможете передавати свої відео через з’єднання.

VPN Пояснено

Простіше кажучи, віртуальна приватна мережа – це послуга, яка дозволяє користувачам приховувати своє місцезнаходження та повністю приховувати свої дані під час роботи в Інтернеті. Приватні сервери, до яких підключаються користувачі після підключення до послуги VPN, піклуються про всі потреби безпеки та шифрування.

Після того, як ваш телевізор Nvidia Shield встановить з’єднання з Інтернетом через VPN, всі ваші дані та записи, такі як веб-сайти, які ви відвідуєте, або канали, які ви передаєте, стають приватними лише для вас.

Чим більше кількість серверів у постачальника, тим більше кількість варіантів, які користувач повинен вибрати, як точки, щоб встановити з’єднання. Наприклад, хтось, хто живе в Детройті, має можливість підключитися до сервера, який базується в будь-якій точці Великобританії, і сайти, які він відвідує, будуть «обдурені», думаючи, що він знаходиться десь у Великобританії. Це гарантує доступ до всіх обмежених географічними сайтами Великобританії, які він, можливо, захоче відвідати.

Перевірка, чи добре працює ваша служба VPN на телевізорі Nvidia Shield

Ви можете зіткнутися з деякими проблемами під час користування службою Nvidia Shield або навіть ризикувати виявленням, якщо ваше VPN-з’єднання не працює належним чином. Ось що потрібно зробити, щоб підтвердити, що все в порядку:

 1. Запустіть свій VPN Nvidia Shield, запустіть веб-переглядач та перейдіть до https://whatismyip.network/
 2. Запишіть IP-адресу, яку ви побачите.
 3. Запустіть додаток свого VPN-клієнта & підключитися до одного з їх серверів.
 4. Як тільки зв’язок завершиться, поверніться до https://whatismyip.network/ і перевірити IP-адресу, яку він зараз читає.
 5. Якщо ви бачите нову адресу, то все добре.

Найкращий телевізор VPN від Nvidia Shield 2023 року – Нижня лінія

Один з небагатьох інструментів, на який можна покластися, щоб гарантувати вашу безпеку в Інтернеті, – це послуга VPN. Шанувальники Kodi також будуть раді дізнатись, що така послуга дозволяє їм використовувати широкий спектр аддонів Kodi, не турбуючись про свій Інтернет-провайдер чи будь-яку політику порушення авторських прав.

Під час проходження різних служб VPN на ринку в пошуках тієї, яка відповідає вашим уподобанням, уникайте оплати послуги, яку ви ще не перевірили. Розглянемо тих, у кого вільний пробний період або гарантія повернення грошей протягом визначеного періоду використання, наприклад ExpressVPN робить. Якщо ви знайдете те, що шукаєте, на основі порад, які ми надали в цьому огляді, ми будемо раді вам почути. Залиште нам коментар у розділі нижче, і ми обов’язково відповімо.