Android TV Kutusu Eğitiminde IP Nasıl Gizlenir

Android TV Kutusunda IP Nasıl Gizlenir

Ama önce!!

İşleme devam edebilmeniz için birkaç gereksiniminiz vardır. Açık olanı belirtmek istemiyorum, ama kendinize ihtiyacınız olacak Android TV Kutusu ana araç olarak. Takın ve her şeyi ayarlayın. İhtiyacınız olan diğer şey internet bağlantısı. Aksi takdirde, tüm süreç hiçbir şey için olmayacak.

Son olarak, VPN hizmeti Başlamadan Önce. Teknik olarak, IP adresinizi gizlemenin tek yolu VPN’dir. Öyleyse devam edin ve güvenilir bir VPN hizmetine kaydolun. Ancak bunu yapmadan önce, özel uygulama Play Store’daki TV Kutunuz için.

Uyumlu Android TV Kutuları

Devam etmeden önce size bildirmek için, aşağıda bahsettiğim cihazlar bir VPN ile uyumlu olanlar değil. Orada düzinelerce başka isim bulacaksınız, sadece denerken en iyi olduğunu düşündüğümü söylüyorum.

 • Android 9 TV Kutusu, Leelbox Q2 PRO S
 • EASYTONE Android 7.1.2 TV Kutusu
 • SkyStream Üç
 • NVIDIA SHIELD TV Oyun Sürümü
 • MINIX NEO U1
 • G-Box Q3 Plus TV Kutusu
 • Q Plus Android 9.0 TV Kutusu
 • T95Z Plus Android TV Kutusu
 • Dolamee X2 A95X Maks
 • VANKYO TB80 4K Android 7.1 TV Kutusu
 • HAOSIHD T9 Android 8.1 TV Kutusu

Önerilen: Top 5 Kodi Akış Cihazları İnceleme.

Android Kutular için En İyi VPN

Gerçekten denizde bol balık. Makalenin bu kısmı, hangi VPN’lerin seçileceğine ve hangilerinden kaçınacağına daha fazla ışık tutuyor. İlk, ücretsiz hizmetler sunan bir VPN’e güvenme, güven bana, bu senin iyiliğin için. Bir kez elde ettikten sonra verilerinize asla ne olmazsa. Kardeş şirketlere satar mısın? Hükümete bilgi vermek?

Premium bir VPN gelince, size en uygun olanı düşünmelisiniz. Her şey sonunda ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Harika VPN sağlayıcılarından bazıları aradığınız özellikleri içermeyebilir. Bu yüzden aşağıda, Android TV için en iyi 4 VPN sana yardım etmek video akışı, coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırma ve güvenliğinizi yükseltme. Onları kontrol et, memnun kalacaksın, eminim.

Android TV Box’da Neden IP Adresini Gizle?

Bu sorulması gereken önemli bir soru. Tüm bu sıkıntıdan geçmek istiyorsanız, hattın sonunda ne alacağınızı bilmek sizin hakkınızdır. Bir VPN’nin neler yapabileceği kavramını bilmiyorsanız, sizi aydınlatayım:

 • İlk olarak, bir VPN Mağazanızın konumunu değiştirin farklı bir ülkeye. Örneğin, onu durdurmaya zorlayın, önbelleği temizleyin ve ABD’deki bir VPN sunucusuna bağlanın; bölgenizdeki Hulu’nun beğenilerini indirebilirsiniz.
 • Başka bir fayda, engellenen akış kanallarına erişme. Android TV kutuları akış deneyiminizi tamamen yeni bir seviyeye yükseltebilir. Bir VPN ile, yalnızca belirli bölgelerde çalışan akış hizmetlerine erişebilirsiniz. Beni nihai örnek olarak ele alalım. Akabilirim BBC iPlayer, ITV, ABD Netflix, ve TV Kutumda bir VPN bulunduğundan beri çok daha fazlası.
 • Torrent indirme VPN ile çalışırken hiç bu kadar kolay ve güvenli olmamıştı. Gizli bir IP adresiyle web’de anonim olarak gezinebilirsiniz.
 • IP’nizin gerçek konumunuzu verebileceğini biliyor musunuz? Bu artık bir sorun değil. Sen ne zaman IP adresinizi gizleyin, ISS’niz (İnternet Servis Sağlayıcısı) bile nerede olduğunuzu ve son zamanlarda neler yaptığınızı bulamıyor.

IP Adresinizi Android TV’de Gizleyin – Birinci Yöntem

Bu nedenle, Android TV’nizde bir VPN kurmanın en kolay yolu budur. Konumunuzu ve IP adresinizi gizlemek için kutunuzda bir VPN istemcisi olması gerekir. Android’de başka bir şey indirmeye benziyor, sadece Oyun mağazası. Aşağıdakilerde ne yapmanız gerektiğine bir göz atın:

 1. İlk olarak, Kutunuzu açın ve Oyun mağazası.
 2. Bundan sonra, indirmek istediğiniz VPN’yi arayın. şiddetle tavsiye ediyorum ExpressVPN Android TV için en iyilerinden biri olduğu için.
 3. Şimdi, ad açıldığında, indirme düğmesine basın ve kurulum başlayacaktır.
 4. o esnada, onların hizmetine kaydol ve uygulama yüklendikten sonra kimlik bilgilerinizle giriş yapın.
 5. Sizden bir doğrulama kodu. E-postanıza gidin ve orada kontrol edin.
 6. IP adresinizin hangi ülkede değişmesini istediğinize bağlı olarak özel listesinden bir VPN sunucusu seçin.
 7. Bağlan düğmesi yeşile döndüğünde, IP doğrulayıcı bağlantı kurulup kurulmadığını test etmek.
 8. Artık gizlenmiş adresiniz yerine resmi olarak farklı bir IP adresiniz var.

Android TV Box IP Nasıl Gizlenir – Eğitim İki

Denizde bol miktarda balık varken, bazıları yolunda yüzmeyebilir. Bazı VPN’lerin herhangi bir nedenle Android TV Kutuları için istemcileri yoktur. Uyumluluk büyük ölçüde TV’nizin işlevlerine bağlıdır.

Ancak bunun bağlantınızı güvence altına almanızı ve bölgesel kısıtlamaları atlamanızı engellemesi gerekmez. Her zaman bir B Planı vardır ve bunu yüzümde bir gülümseme ile dağıtacağım. Başlayalım, olur mu?

 1. Android TV’nizde ES Dosya Gezgini yoksa şimdi indirin.
 2. Bundan sonra, Kutunuzu kullanarak ‘Ayarlar’ -> ‘Sistem’ -> ‘Geliştirici Seçenekleri.’
 3. Şimdi etkinleştirin Bilinmeyen kaynaklar.
 4. ES Dosya Gezgini’ni etkinleştirin ve tıklayın Araçlar -> İndirme yöneticisi
 5. Üzerine dokunun. + Yeni menüdeki seçenek.
 6. Şimdi aşağıdakileri “Yol” olarak gönderin: https://thevpn.guru/ipvanish.apk. Bitti? hit tamam.
 7. İndirme hemen başlayacak.
 8. Ardından, indirdiğiniz dosyayı açın kurulumuna başla.
 9. Tamamlandığında, TV Kutunuzun Ana Ekranında bulacağınız uygulamayı başlatın.
 10. VPN hesabınızla giriş yapın ve istediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanın.
 11. Artık Android TV Kutunuzda gizli bir IP adresiniz var

Android TV Box’da IP Adresini Gizleme

Yukarıdaki kılavuzdan da görebileceğiniz gibi, Android TV’nizde VPN’yi yapılandırma herhangi bir teknik bilgi gerektirmez. Aslında, tüm süreç diğer Android uygulamalarını yüklemekten çok farklı değildir. Bu nedenle, yapmamak için mazeretin yok IP’nizi gizleyin ve tüm Android TV Kutusu İnternet trafiğinizi şifreleyin, özellikle ISS’lerin kullanıcılarına sürekli olarak telif hakkı ihlali bildirimleri gönderdiği ülkelerde yaşıyorsanız. Kurulum sırasında daha fazla yardıma ihtiyacınız olması durumunda ExpressVPN Android TV Kutunuzda, yorum bölümünde bana bir açıklama yap Aşağıda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.