Як отримати BBC iPlayer на Apple TV 4 за межами Великобританії

Як Завантажте BBC iPlayer на Apple TV в США, Австралії, Канаді, ОАЕ та інших місцях за межами Великобританії? Щойно доданий BBC iPlayer до нового Apple TV 4 у Великобританії. BBC iPlayer – один з найбільш затребуваних потокових каналів у світі. Тож нічого дивного в цьому немає Велика Британія та Великобританія ентузіастів у США, Канада, Іспанія, Австралія, Франція, ОАЕ, шукають спосіб розблокуйте та перегляньте BBC iPlayer на Apple TV 4 за межами Великобританії. У цьому довідковому посібнику я покажу, як це робити дістаньте, розблокуйте та перегляньте BBC iPlayer на Apple TV 4 за кордоном за допомогою Smart DNS або VPN. Обидва методи дозволять вам це зробити обхід георестрикцій і, таким чином отримати доступ до програм Великобританії у Великобританії на Apple TV 4.

Розблокувати перегляд BBC iPlayer на Apple TV 4 за межами Великобританії через VPN або Smart DNS-проксі

Розблокувати перегляд BBC iPlayer на Apple TV 4 за межами Великобританії через VPN або Smart DNS-проксі

Створіть обліковий запис iTunes у Великобританії на Apple TV 4 – Розблокуйте прикладний магазин у Великобританії

Щоб отримуйте програми та канали Великобританії на своєму Apple TV 4, ти мусиш переключіть свій iTunes до Великобританії за допомогою ідентифікатора Apple Apple у Великобританії. Виконайте ці дії до створити ідентифікатор Apple Apple у Великобританії без необхідності отримання кредитної картки.

На вашому ПК / або Mac:
1. У iTunes вийдіть зі свого поточного облікового запису iTunes. Цей крок дуже важливий.
2. Внизу магазину iTunes Store, змінити регіон на Великобританію.
3. Відвідайте будь-який безкоштовний додаток.
4. Клацніть “Get”
5. Потім він попросить створити обліковий запис, і тепер запропонує опцію “без картки”. Ви створите нове ім’я користувача та пароль для цього “нового облікового запису”
6. Введіть локальну адресу для цього регіону, не вибравши карту.
7. У своєму Apple TV 4 вийдіть із свого облікового запису iTunes у межах своїх налаштувань.
8. Увійти за допомогою новий ідентифікатор Apple Apple у Великобританії ви тільки що створили.
9. Можна зараз змінити регіон iTunes на Apple TV 4 на Великобританію та отримуйте такі програми у Великобританії, як BBC iPlayer.

BBC iPlayer на Apple TV за межами Великобританії – Розблокувати за допомогою VPN

Якщо ви вже використовуєте VPN, ти можеш розблокувати BBC iPlayer на Apple TV підключившись до а VPN-сервер Великобританії. Як бачите, ви отримаєте таке повідомлення: “BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “BBC iPlayer GeoBlocked

Якщо ні, отримайте обліковий запис VPN, зареєструвавшись у постачальника VPN, як-от ExpressVPN. Це змінить вашу IP-адресу на IP-адреса Великобританії, практично обманюючи канали Великої Британії, щоб вважати, що ви знаходитесь у Великобританії.

 • Apple TV 4 не має клієнта VPN, тобто не підтримує VPN. Натомість потрібно встановити VPN на маршрутизатор.
 • Щойно ви встановите VPN-з’єднання, весь ваш трафік буде здаватися з Великобританії. Значить, можна дивіться телевізор Великобританії, як BBC, iTV, Demand 5, Channel 5, TV Player та Sky на своєму Apple TV 4 та інших потокових пристроїв за кордоном.
 • Окрім усунення гео-обмежень, VPN також шифрує ваш трафік, щоб запобігти шпигуванню можливих онлайн-підслуховувачів для того, що ви робите в Інтернеті.

Розблоковано програму BBC iPlayerЯ протестував ExpressVPN і може підтвердити, що це розблокує програму BBC iPlayer на Apple TV за межами Великобританії. Ви можете використовувати інших постачальників VPN для дивіться BBC iPlayer за кордоном так само.

BBC iPlayer на Apple TV за межами Великобританії – дивіться за допомогою Smart DNS

На жаль,, встановлення каналу BBC iPlayer на Apple TV 4 недостатньо. Ви все ще повинні підробляти своє місцезнаходження, щоб дивитись на вимогу та живий вміст BBC. Це можна зробити за допомогою Smart DNS. Використання Smart DNS дозволяє обійти регіональні обмеження, які зазвичай блокують вас перегляд геоблокованого контенту, як BBC iPlayer, ITV, Now TV.

 • Підпишіться на сервіс Smart DNS, який підтримує розблокування BBC iPlayer на Apple TV. Хороший приклад був би Розмикач.
 • Налаштуйте Smart DNS, налаштувавши коди DNS Unlocator на Apple TV 4.
 • Дивіться BBC iPlayer, iTV, Now TV, Великобританія Netflix та інші програми з геоблокуванням на Apple TV 4 за кордоном.
 • Ви також можете використовувати Unlocator для розблокування американських каналів, таких як HBO Now, Hulu, NBA League Pass на Apple TV 4.

Реєстрація за допомогою Unlocator безкоштовна і не потребує кредитної картки. Загалом, Unlocator допомагає вам отримувати доступ 214 потокове додаток з геоблокованою обробкою. Однак, не всі ці програми сумісні з Apple TV 4.

Найкращі програми телебачення Великобританії на Apple TV 4 у 2015 році

 • BBC iPlayer
 • TVPlayer
 • Затту
 • Netflix
 • ITV *
 • 4oD *
 • Попит 5 *
 • Youtube

* Ці додатки ще не будуть випущені на Apple TV 4.

Як розблокувати та переглядати BBC iPlayer на Apple TV 4

Враховуючи відсутність BBC iPlayer на телевізорах Apple Apple старшого покоління, прихід BBC iPlayer на Apple TV 4 стане новиною для любителів телебачення Великобританії у всьому світі. Все, що вам потрібно розблокувати та дивитися BBC iPlayer за межами Великобританії є Розумний DNS або VPN.