Güney Afrika’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Güney Afrika’da BBC iPlayer nasıl izlenir? BBC iPlayer, sadece Avustralya, Kanada, ABD ve Güney Afrika gibi ülkelerde yaşayan her İngiliz gurbetçisi ve sakini için bir bummer olan İngiltere’de çalışıyor. Günlük İnternet erişimi olan Güney Afrikalı İnternet kullanıcılarının yüzde 65’i, hak sorunları ve coğrafi kısıtlamalar nedeniyle BBC iPlayer’ın keyfini çıkaramaz. BBC iPlayer, izleyicilerin TV şovlarından filmlere ve canlı spora kadar çeşitli en iyi ücretsiz içerikleri izlemelerini sağlayan popüler bir akış hizmetidir.
Güney Afrika'da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Güney Afrika’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

BBC iPlayer SA’da Geoblocklu

Konumlarını belirleyen IP nedeniyle bu içeriğin çoğuna Güney Afrikalı İnternet kullanıcıları erişemiyor. BBC iPlayer GeoBlockedBBC iPlayer’ın içeriğine erişmek için, Güney Afrika sakinlerinin IP’lerini İngiliz bir IP ile değiştirmek zorunda kalacaklar ve bu da bir VPN veya Akıllı DNS proxy’si ile elde edilebilir. Sanal özel ağ, en yüksek güvenlik standartlarını korurken, dünyanın her yerinden malzemenin blokesini kaldırabilir. Güney Afrika’da BBC iPlayer’ın engellemesini nasıl kaldırabileceğinizi ve içeriğini PC, Mac’te nasıl aktarabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin. VPN kullanarak Android, iPhone ve iPad.

VPN Kullanarak Güney Afrika’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Cihazlarınızdan herhangi birine bir VPN yüklemek, Güney Afrika’da BBC iPlayer’ı engellemek için en kolay çözümdür. bir VPN hizmeti kullanıcıların verilerini (kullanıcı tarafından seçilen) belirlenmiş sunucularından biri üzerinden yeniden yönlendirmeden önce şifreler. BBC iPlayer ile, Güney Afrika’daki bir İnternet kullanıcısı, İngiliz IP adresi almak için bir İngiltere sunucusuna bağlanmalıdır. Bu onları sanki Britanyalılarmış gibi gösterecek. BBC iPlayer, konumdaki bu numarayla Güney Afrika’nın uygulamasına veya web sitesine erişimini reddetmez. Güney Afrika’da BBC iPlayer’ın engellemesini nasıl kaldırabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. VPN uygulamasını PC, Mac, Android, iOS cihazınıza indirip yükleyin.
  2. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
  3. Şimdi bir İngiltere VPN sunucusuna bağlanın. Bu şekilde İngiltere IP adresi.
  4. Son olarak, BBC iPlayer web sitesine gidin veya iPlayer uygulamasını başlatın.
  5. En sevdiğiniz Miranda, Keep Faith, Requiem ve Detectorist bölümlerini istediğiniz zaman yakalayın.

BBC iPlayer Engellemesi KaldırıldıEğer kullanırsan ExpressVPN, BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırma şansınız çok yüksektir. Bu servis sağlayıcı, Güney Afrika da dahil olmak üzere dünyanın her yerinden gelen içeriklerin engellenmesini kaldırmayı garanti eder. ExpressVPN kullanıcıları, dünyanın 94 ülkesinde 148 VPN sunucusu konumuna bağlantılarını proxy olarak verebilirler. Kullanıcı dostu uygulamaları ve yardımcı müşteri hizmetleri sayesinde VPN bağlamak ve kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İşte hangisinin olduğunu BBC iPlayer için en iyi VPN. Diğer servis sağlayıcılar hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki tabloya göz atın.

Akıllı DNS Proxy Kullanarak Güney Afrika’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Coğrafi engelleme faaliyetlerinin büyük oranda artması nedeniyle, İnternet kullanıcılarının coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmesine yardımcı olmak için Akıllı DNS proxy sunucuları geliştirilmiştir. VPN’lere aşırı güven duyulduğunda, içerik kısıtlamaları konusunda başka bir yöntem olması gerekiyordu. Ancak, aynı DNS standartları, kullanıcıların verilerini tam olarak şifrelememek için daha yüksek hızlarda çalıştıkları için Akıllı DNS proxy’leri için geçerli değildir. Kullanıcıların coğrafi konumlarını belirlemeye özgü trafik, İnternet’e erişmeden önce yönlendirilir ve böylece kullanıcıların web sitelerine her yerden erişebilmeleri sağlanır. Güney Afrika’da BBC iPlayer’ı izlemek için Akıllı DNS’yi böyle kullanıyorsunuz.

  1. İlk olarak, Unlocator’a gidin ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
  2. Akış cihazınızda Akıllı DNS’yi yapılandırmak için bu videoları / kurulum eğitimlerini izleyin.
  3. BBC iPlayer’ın web sitesine gidin.
  4. Tüm BBC iPlayer’ın içeriğine sınırsız erişiminizin keyfini çıkarın.

Unlocator böyle bir iş için en iyi Akıllı DNS proxy’sidir. Kullanıcı dostu uygulamaları sayesinde dünya çapında 200’den fazla kanalın engelini kaldırabilir. Trafiğinize dokunulmaz, şirket Danimarka gizlilik yasaları uyarınca çalışır ve katı bir gizlilik politikası uygular. En önemlisi, kullanıcıların İnternet etkinliklerinin kayıtlarını tutmaz. Güvenilir bir Akıllı DNS arıyorsanız, Unlocator en iyi seçimdir.

Güney Afrika’da BBC iPlayer’ı izleyin

İngiltere dışındaki BBC iPlayer’a erişmeye çalışırken Güney Afrikalılar artık bir hata sayfasıyla karşılaşmayacaklar. Bir VPN veya Akıllı DNS ile, hata ile ilgili tüm sorunları çözülecektir. Güney Afrika’daki İngiliz gurbetçileri ve hatta orada yaşayanlar, VPN’lerden ve proxy’lerden yararlanabildikleri sürece herhangi bir tür coğrafi kısıtlamaya maruz kalmak zorunda değildir. Aşağıdaki bölümde, Güney Afrika’da BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için hangi VPN’yi kullandığınızı bize bildirin..