Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Son birkaç yılda, eğlence arama araçları sayısız nedenden ötürü benzeri görülmemiş bir şekilde değişti. İnternet erişimi seçenekleri, daha önce hiç olmadığı gibi bir düğmeyi tıklatarak bilgi sağlayan ortalama web erişim hızı sınırlarında olduğu gibi artmıştır. Hızlı LTE ağının yayılması ve akış hizmetlerinin artmasıyla birlikte, dünya çapında yüz milyonlarca insan için medya içeriğine kolay erişim sağlandı.

Günümüzde, Chappie, Bosch, Transformers, James Bond: Skyfall gibi filmleri ve TV şovlarını izlemek için bir dizi çevrimiçi akış hizmetini kullanabilirsiniz. Seçebileceğiniz hem ücretsiz hem de ücretli akış hizmetleri vardır. Netflix, en popüler akış hizmetlerinden biridir. Bununla birlikte, ufukta ortaya çıkan çeşitli alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. HBO GO, Hulu, Showtime veya Amazon Prime gibi daha popüler Netflix alternatifleri olsa da, bu makale daha az bilinen Netflix ikameleriyle ilgilidir.

Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Aşağıda, yakında yakında kontrol etmeniz gereken bazı Netflix alternatifleri listelenmiştir.

Acorn.tv

Acorn TV - Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Acorn TV – Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

“Jeeves ve Wooster” gibi İngiltere TV Fare ya da Başbakan Şüpheli’nin rol aldığı Helen Mirren’in Acorn TV’yi seçmesi gerekiyor. Aylık sadece 5 dolar. Acorn TV, iPad’ler, iPhone’lar, Apple TV Kutuları, Samsung Akıllı TV’ler ve Roku gibi popüler cihazlar da dahil olmak üzere çok sayıda cihazda kullanılabilir. Chrome tarayıcı ile uyumlu.

mubi

MUBI - Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

MUBI – Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Ayın her günü bir tane olmak üzere ayda 30 film sunan benzersiz bir akış hizmetidir. Aydan sonra liste kaybolur. Mubi’nin gösterdiği film yelpazesi gerçekten etkileyici. Klasik sessiz dönem filmleri de dahil olmak üzere unutulmuş bazı taşlar da zaman zaman gösterilir. Ayrıca, görüntüleyenlerin aylık 5 ABD dolarına maliyeti vardır. Artık yalnızca ABD’dir ve Mac, PC, Apple mobil cihazları ve Android’i destekler.

çatırtı

Crackle - Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Crackle – Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Crackle on yıldan beri var. 2007 yılında Sony filmleri ve TV şovlarının çevrimiçi kütüphanesi olarak piyasaya sürüldü. Temel olarak, her iki orijinal içeriğe bir Hollywood filmi sunan, reklam destekli de olsa ücretsiz bir akış hizmetidir. Crackle’ı PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Fire TV, PS4 ve diğer birçok akış platformunda izleyebilirsiniz. Daha önce hiç kontrol etmediyseniz, kesinlikle denemeye değer.

Fandor

- Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

– Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Fandor, çoğunlukla festival bazlı ve kült filmler göstererek akış hizmetleri alanındaki yolculuğuna başladı. Ancak, zamanla film veritabanları genişledi – bu oldukça övgüye değer. Şimdi 6.500’den fazla film ve dizi notları belgesel ve klasikleri de içeriyor. Aylık size 10 $ mal olacak. Ayrıca film listeleri oluşturabilir ve ardından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. PC, Mac, Apple TV, Roku ve Chromecast’ten erişilebilir.

Crunchyroll

Crunchyroll - Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Crunchyroll – Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Anime, manga ve diğer Asya TV ücretlerinin hayranıysanız, Crunchyroll.com’u zaten duymuş olmalısınız. İki Crunchyroll sürümü vardır: Reklam destekli ücretsiz bir sürüm ve aylık 7 ABD dolarıdır. Premium versiyon kesinlikle dahil olmak üzere tüm popüler Japon şovlarına erişim ile paraya değer Naruto Shippuden ve Ayın denizci eri HD kalitesinde.

Crunchyroll çoğu akış cihazında kullanılabilir. Buna Android, iPhone, iPad, Xbox, PS4, PS3, Nintendo, Apple TV, Roku ve Chromecast dahildir.

Sundance ŞİMDİ

SundanceNow - Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

SundanceNow – Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Bu hizmet ABD’li indie ve belgesel filmlere odaklanmıştır. Ancak, ürün yelpazesi diğer film türlerini de içerecek şekilde büyüyor. Aylık ve yıllık abonelik paketleri vardır. SundanceNow’u PC, Mac, iOS, Android, Roku veya Chromecast cihazınızda izleyebilirsiniz.

Titreme

Shudder - Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Shudder – Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Muhtemelen zaten tahmin etmişsinizdir. Shudder, adından da anlaşılacağı gibi, korku filmi sevgililerinin ihtiyaçlarına hitap ediyor. Omurga ürpertici slasher hareketlerinin dozunu buradan alabilirsiniz. Yine, yıllık veya aylık abonelik planları alırsınız. Vintage korku hareketlerini ve son remake’lerini de arayabilirsiniz. Bazı iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. Korku içinde zombi veya vampir tabanlı filmler gibi alt türleri de arayabilirsiniz.

Le Cinéma Club

Le Cinema Club - Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Le Cinema Club – Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Ücretsiz film akışı ve sorun yaşamamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan şey budur. Burada her Pazar bir film alırsınız ve o hafta o filmi izleyebilirsiniz. Le Cinema Club yıl boyunca çeşitli filmler yayınlar. Maliyet sıfır ve belgeselleri ve kısa filmleri izliyorsunuz.

FilmStruck

FilmStruck - Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

FilmStruck – Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Criterion Collection ve Turner Classic Movies, FilmStruck adlı akış hizmetini oluşturmak için el ele verdiler. Klasik sanat evi ve çağdaş filmlerin güzel bir karışımını elde edersiniz. Akira Kurosawa ve Ingmar Bergman gibi aygırların filmlerini gösterir. Artık Android, Fire TV ve iOS için destek sunuyor, ancak desteklenen platformlar zamanla artacak. Yıllık planla birlikte iki aylık abonelik planı vardır.

Tubi TV

Tubi TV - Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Tubi TV – Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi

Hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde gelir. Reklam tabanlı ücretsiz hizmet, 40.000 filmden oluşan bir veritabanına sahiptir. Tubi TV PC veya Mac, Amazon Fire TV, Roku ve Android mobil cihazlarda çalışır. Ücretli planlar aylık 10 $ ‘dan başlar. Seçim senin!

Bilmediğiniz 10 Netflix Alternatifi – VPN Kullanın

Yukarıda listelediğimiz akış hizmetlerinin çoğu maalesef yalnızca ABD’de mevcuttur. Geçmişte yurtdışına Amerikan Netflix’e eriştiyseniz, muhtemelen IP adresinizi maskelemeniz ve İngiltere, Kanada, Avustralya veya dünyanın herhangi bir yerinde ABD kanallarının engelini kaldırmak için bir ABD IP’si almanız gerektiğini zaten biliyorsunuzdur..

Yurtdışındaki 10 Netflix Alternatiflerimizden herhangi birini denemek isterseniz, önce aşağıdaki tablodan en iyi VPN sağlayıcılarından birine kaydolun.

10 Netflix Alternatifleri – Özetle

Bunlar temelde kitlelere yönelik büyük bir film koleksiyonu (Moneyball’a kadar Equalizer) doldurmak yerine belirli nişlere hitap eden film akışı hizmetleridir. Korku ve aksiyon filmlerinden belgesellere kadar her türün bir servisi var. Çoğu özgür değil, ama onların planlarından birini seçebilirsiniz.

Birçoğu paketleri sınırlı bir süre boyunca ücretsiz olarak denemenize izin veriyor, bu da iyi. Tabii ki, bu hizmetlerden herhangi birine abone olmadan önce platform ve cihaz uyumluluğunu da kontrol etmeniz gerekir. İstediğinize sıfırlamadan önce bu hizmetlerin incelemelerini de inceleyebilirsiniz. Tıpkı muhteşem bir Çin restoranı seçmek gibi!

Listemizi yapması gerektiğini düşündüğünüz Netflix alternatiflerinden haberdar mısınız? Bize bildirmek için bir yorum bırakın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me