Чи VPN законний і безпечний у використанні?

Є VPN законним та безпечним у використанні? Дуже багато людей, які розглядають можливість використання VPN для обхід регіональних обмежень вперше вагаються. Вони мають дві основні проблеми. Чи вчиняють вони незаконне діяння за допомогою віртуальної приватної мережі? Чи піддають вони небезпеку безпеці свого пристрою? У цьому посібнику я торкнуся як юридичних, так і проблем безпеки VPN. Тому, VPN безпечний і легальний для використання в Австралії, Канаді, Великобританії, Німеччині, Франції чи США? Давай дізнаємось.

Чи VPN законний і безпечний у використанні?

Є VPN легальним та безпечним у використанні?

Чи безпечний VPN?

Основне завдання VPN – додати додатковий рівень конфіденційності та безпеки до вашої онлайн-діяльності. Іншими словами, ви безпечніше з VPN, ніж без нього. Весь ваш Інтернет-трафік зашифровано. Ні ваш Інтернет-провайдер, хакери чи державні установи не можуть підслуховувати те, що ви робите в Інтернеті. Це поки ви користуєтесь авторитетним постачальником VPN.

На жаль, не всі сервіси VPN мають на душі безпеку своїх користувачів. Особливо це стосується безкоштовних VPN, таких як Hola. Замість того, щоб захищати внутрішню конфіденційність та безпеку свого користувача, вони продають ваші приватні дані та навіть смугу пропускання третім сторонам. Ви повинні усвідомити, що після підключення до VPN-сервера весь ваш трафік буде проходити через цей сервер.

Суть полягає в тому VPN безпечний поки ви використовуєте правильний постачальник VPN.

Є VPN Legal у США, Канаді чи інших країнах?

Словом, так, VPN цілком законний. Налаштування власної віртуальної приватної мережі або реєстрація у постачальника VPN не матиме жодних юридичних проблем. Насправді, урядові установи, юридичні фірми, бухгалтерські компанії все ж використовують власну приватну мережу. Таким чином, вони можуть зберігати всі чутливі дані подалі від сторонніх очей. Іншими словами, використання VPN не є незаконним у США, Канаді, Австралії чи Великобританії. Не існує закону, який забороняє громадянам цих країн підключатися до VPN-сервера.

Однак у деяких країнах існують обов’язкові закони, які змушують постачальників VPN оприлюднювати дані своїх користувачів на випадок, коли державне агентство попросить їх У цьому вам потрібно переконатися ваша служба VPN не зберігає журналів ваших веб-переглядів.

Деякі канали потокової передачі можуть стверджувати, що перегляд їх відеозаписів під час підключення до VPN-сервера суперечить їх умовам обслуговування. Вони можуть скасувати вашу підписку, якщо ви використовуєте VPN. Однак цих випадків було мало і далеко між ними. У більшості випадків потоковий канал просто блокує відео, яке ви намагаєтеся переглянути, поки ви не відключите VPN-з’єднання.

Країни із забороненими VPN

Свобода не так легко доступна для всіх. Ось список найкращих країн, де ліберальні Інтернет-послуги, а також VPN заборонені або прямо заборонені:

Китай

Китайська Народна Республіка – одна з найбільш обмежувальних країн у світі, коли мова йде про безкоштовний доступ до Інтернету. Великий Брандмауер Китаю блокує дуже великий список веб-сайтів, інакше вільно доступних скрізь. Сюди входять Google, Facebook, YouTube та багато інших популярних веб-сайтів, якими ми користуємося щодня. У Китаї останнім часом вибухнув VPN.

Однак ви можете використовувати VPN, щоб обійти урядову заборону та отримати доступ до вмісту на цих сайтах. Зрозумівши це, уряд Китаю прийняв закон, який забороняє всі VPN, крім тих, що затверджені урядом.

Недоліки цього очевидні. Затверджені урядом VPN не дозволять вам відвідувати заборонені в країні сайти. Більше того, вони можуть бути легко використані урядом для моніторингу активності в Інтернеті. Якщо не будете дотримуватися цих законів, ви накладете величезний штраф, а в деяких випадках це може призвести навіть до в’язниці.

Північна Корея

Ще одна зразкова держава, де люди не користуються великою свободою, Північна Корея має один із найсуворіших законів про Інтернет у світі. Насправді вона неухильно прагне до національної інтранети. Це означає, що північні корейці незабаром можуть бути повністю відірвані від глобального Інтернету взагалі. Лише кілька державних чиновників мають фактичний доступ до Інтернету, і навіть у них багато веб-сайтів заблоковано.

Незалежно від того, чи є ядерна війна між США та НК, чи ні, очевидно, що війна уряду НК за свободу власного народу стає з кожним днем ​​більшим успіхом.

Росія

Російський уряд завжди насторожено ставився до «інакомислення» серед мас. Зокрема, це впливає на інакомислення в Інтернеті. Наприклад, ЛГБТК-активісти та ліберали, які підтримують ці основні права людини, часто зазнають великих штрафів та покарань, коли їх виявляють, висловлюючи свою думку в Інтернеті.

Тож люди в Російській Федерації використовують VPN, щоб стримано зв’язатися з однодумцями та висловити свою думку про утиску уряду. Але уряд нагадав про це і нещодавно прийняв низку законів про заборону використання VPN. Росія може бути чудовим місцем для подорожей, але не сподівайтеся, що ваші регулярні свободи будуть дотримуватися, коли ви там.

Туреччина

Туреччина – одна з безпечніших і ліберальніших ісламських країн у світі. Громадяни Туреччини, певно, користуються більшими правами (читати привілеї), ніж будь-яка інша ісламська нація у світі. Зазвичай це стосується і Інтернету.

Однак останнім часом політика уряду Туреччини перейшла до скорочення свободи Інтернету. Їх соціальні медіа зазнали загальнодержавних заборон, і цей крок очікується довготривалим.

Тому для відновлення безкоштовного доступу до Інтернету багато громадян вдалися до VPN. Але уряд швидко виявив це і здійснив кілька виправлень щодо постачальників послуг та користувачів VPN. На сьогоднішній день використання VPN в країні може бути стомлюючим.

Ірак

З часу вторгнення США в Ірак країна намагається знайти свої ноги і неодноразово зазнавала невдач. Повстання поширюється в країні, і життя людей постійно зазнає цивільних заворушень та насильства. Підвищення ISIS ще більше призвело до зменшення основних прав.

Прагнучи відвернути пропаганду ISIS від забруднення соціальних медіа в країні, уряд Іраку просто відключив Інтернет-сервіси для всієї країни. Природно, VPN є частиною пакету, і якщо вас зловить, ви можете потрапити в серйозні проблеми.

Об’єднані Арабські Емірати

ОАЕ, можливо, відкрила свої двері для міжнародних мандрівників, іноземних інвесторів та інших, але це все ще є одним з найбільш обмежувальних режимів у світі. Широко відомо, що накладає багато обмежень на поведінку та мовлення, і Інтернет не є винятком із цього. В останній серії заяв країна заборонила використовувати VPN, але є улов. Тільки ті заходи, які обходять звичайні заборони в Інтернеті, вважаються незаконними. Якщо ви використовуєте VPN в межах, визначених державою, це не проблема. Якщо ви вперше їдете в ОАЕ, ви здивуєтеся, що навіть такі VoIP-програми, як Skype та Whatsapp, заблоковані.

Кращі VPN-провайдери 2023 року

Як я вже говорив раніше, використання певних “безкоштовних” VPN-провайдерів може створити вам проблеми. Ви можете поставити під загрозу своє безпека та конфіденційність в Інтернеті навіть не знаючи. Ось чому найважливішим кроком є ​​вибір а законний і безпечний VPN. Я переглянув досить багато VPN-служб і переглянув їх ToS і політики конфіденційності так само. Ось мої найкращі 4 VPN з точки зору безпеки та законності. Ви повністю безпечні і не порушуєте жодних законів, зареєструвавшись із будь-яким із наведених нижче VPN.

Законно ExpressVPN в Канаді, США, Австралії чи Франції?

Як я вже згадував, ви не здійснюєте жодного кібер-злочину, підписуючись на ExpressVPN та використовуючи його.

  • Вони не зберігають журналів вашої активності перегляду.
  • Ти можеш переглядати Інтернет, обійти регіональні обмеження, і дивитися фільми онлайн анонімно.
  • ExpressVPN також дозволяє розблокувати всі основні потокові канали. Сюди входить Sling TV, DirecTV, Netflix, Hulu, BBC та багато іншого.
  • Їх 30-денний термін повернення коштів майже не дорівнює.

Перелік юридичних VPN-послуг

  • ExpressVPN
  • HideMyAss
  • IPVanish
  • BulletVPN
  • NordVPN
  • ВипрВПН
  • СильнийVPN
  • Приватний доступ до Інтернету

Є VPN законним та безпечним?

VPN стали невід’ємною частиною використання Інтернету. Від захисту вашої особистості до доступу до геоблокованого контенту до озвучення вашої думки, не боячись урядових дій, VPN спрощує все. Але якщо ви перебуваєте в країні, яка перешкоджає використанню VPN, слід діяти обережно. Це може бути дуже задоволенням вільно користуватися Інтернетом, коли це заборонено, але це може спричинити серйозні наслідки, яких найкраще уникати.

Перш ніж завантажувати та починати користуватися VPN, настійно рекомендується ознайомитись із оточуючими законами та штрафами, пов’язаними з ними. Таким чином, ви можете знати, як бути безпечним і все ж насолоджуватися всіма задоволеннями, які може забезпечити Інтернет.

Якщо ви плануєте подорожувати в репресивну країну (наприклад, Китай), переконайтеся, що у вас вже є VPN у вашій системі. Крім того, будьте обережні, оскільки використання VPN заборонено.