Найбезпечніші програми обміну повідомленнями усіх часів
Які найзахищеніші програми обміну повідомленнями для приватних текстових повідомлень? Кількість випадків, коли ми чуємо про те, як особисті повідомлення та електронні листи виламуються, зараз дуже високий, завдяки невгамовному апетиту, який зараз мають недобросовісні хакери щодо приватної інформації користувачів. Незалежно від того, діяють ці хакери незалежно чи не є державним спонсорством, механізми, які вони використовують для отримання доступу до приватної кореспонденції людей, стають все вдосконаленими. Це закликає користувачів бути в режимі підвищеної готовності та приймати гарантії, які дозволять їм захищати свої приватні дані.
Найбезпечніші програми обміну повідомленнями
Один із способів, яким користувач може це зробити, – це забезпечення того, що програма обміну повідомленнями, яку вони використовують для спілкування, містить деякий рівень шифрування; такі, що їхні приватні повідомлення не сприймають потрапляння в чужі руки.
Вам, напевно, цікаво, які продукти ви повинні використовувати для покращення конфіденційності? Давайте зробимо докладнішу інформацію про найпопулярніші сервіси обміну повідомленнями споживачів, щоб дати вам уявлення про рівень захисту, якого слід очікувати.
Наскільки приватним є ваш додаток для обміну повідомленнями?
Що ви повинні мати на увазі, це чи є ваша послуга повідомлень “Зашифровано в кінці”. Це такий вид шифрування, коли ваш постачальник послуг насправді не зберігає копії повідомлень, які ви надсилаєте на свої сервери. Це перешкоджає розкриттю повідомлень правоохоронними органами або навіть рекламодавцями. Що ви надсилаєте, можна прочитати лише на пристроях відправника та одержувача.
Які програми обміну повідомленнями пропонують шифрування від кінця до кінця?
Популярні програми для обміну повідомленнями та шифрування від кінця до кінця
Ось декілька найбільш часто використовуваних додатків / послуг та що вони можуть запропонувати з точки зору конфіденційності.
- Messenger: Як відповідь Facebook на WhatsApp, Messenger дозволяє перемикатись на шифрування в кінці, вказуючи, що повідомлення, які ви вводите, надсилаються “таємно”. Однак він не активується за замовчуванням.
- iMessage: Надзвичайно популярний сервіс обміну повідомленнями iPhone пропонує шифрування лише в кінці, коли і відправник, і отримувач – користувачі iPhone. Тексти, які ви надсилаєте користувачам Android, насправді не зашифровані. Також майте на увазі, що якщо ви використовуєте iCloud для створення резервної копії вашої інформації, то повідомлення, які ви надсилаєте, зберігатимуться на серверах Apple. Вимкніть цей параметр, щоб надсилати повідомлення без сліду.
- Skype: Що стосується обміну повідомленнями, Skype – одне з найдавніших імен навколо. Що стосується конфіденційності, Skype не пропонує шифрування в кінці.
- Snapchat: Популярність цього додатка для обміну повідомленнями зросла в останні кілька років. На жаль, Snapchat не пропонує шифрування в кінці.
- Hangouts: відома послуга відеочату та обміну повідомленнями Google, яка видаляє повідомлення з вашої історії лише за допомогою функції “поза записом”, але вони все ще залишаються на серверах компанії.
- Сигнал: Завдяки високим рекомендаціям, що надходять зліва, справа та центру, використання цього додатка постійно зростає з моменту, коли Дональд Трамп став президентом. Едвард Сноуден разом з іншими експертами, як відомо, говорили в похвалі про цю програму, можливо, тому, що вихідний код є відкритим кодом, і його можна перевірити на наявність будь-яких прорізів у безпеці практично будь-ким, хто має гарну програму.
- Telegram: Також дуже популярний у Сполучених Штатах, Telegram пропонує вам функцію, яка дозволить вам увімкнути шифрування в кінці через “таємні чати”. Він не встановлений за замовчуванням.
- Підтвердьте: Можливо, це не найпопулярніший у світі додаток для обміну повідомленнями. Однак, На веб-сайті компанії чітко зазначено, що їх програма пропонує зашифроване шифрування в кінці.
- Whatsapp: Хлопці з WhatsApp насправді перетворили свою гру після придбання у Facebook, оскільки раніше вони не дуже пропонували шифрування повідомлень “до кінця”, як це роблять зараз..
- Текстові повідомлення: Звичайні текстові повідомлення зазвичай прийняті судом, і тому їх використовувати таким чином, це означає, що вони насправді не зашифровані.
VPN – додатковий шар конфіденційності
Якщо ви хочете переконатися, що ніхто не підслуховує ваші повідомлення, ми настійно радимо вам використовувати VPN. Віртуальна приватна мережа, більш відома як VPN, в основному дозволяє вам шифрувати весь ваш трафік. Сюди входять і ваші повідомлення. Ось список найкращої послуги VPN для безпечного обміну повідомленнями в Інтернеті. Ви також можете прочитати наш всеосяжний посібник з огляду VPN тут.
Заключні думки про те, чому ви повинні захистити свої приватні повідомлення
Знаючи, що ніхто не в змозі перехоплювати приватні повідомлення, які ви надсилаєте електронною поштою або текстом, приносить елемент безпеки, який ви можете оцінити, лише якщо у вас був досвід, коли ваша приватна інформація була викрадена. Це могли бути хакери чи шахраї з кредитних карт. Найголовніше – це можна було запобігти. Все, що вам потрібно – це вжити необхідної кількості дій. Зробіть крок та захистіть свої дані. Шкода, яка може бути завдана, якщо ви цього не можете вважати незворотним. Пам’ятайте, якщо ви справді цінуєте свою конфіденційність, завжди краще підключитися до VPN-сервера.
Kyle 25.04.2023 @ 04:54
ати”. Однак, як і в Messenger, ця функція не є за замовчуванням, тому користувачі повинні вручну включати її для кожного чату.
VPN – додатковий шар конфіденційності
Окрім використання програм обміну повідомленнями з шифруванням від кінця до кінця, ви також можете використовувати VPN для додаткового захисту своєї приватної інформації. VPN дозволяє вам шифрувати ваше зєднання з Інтернетом та приховувати вашу реальну IP-адресу, що робить вас більш анонімними в Інтернеті.
Заключні думки про те, чому ви повинні захистити свої приватні повідомлення
Захист вашої приватної інформації є дуже важливим, особливо в світі, де хакери та злочинці постійно шукають способи отримати доступ до вашої особистої інформації. Використання програм обміну повідомленнями з шифруванням від кінця до кінця та VPN може допомогти вам захистити свої приватні дані та зберегти їх в безпеці. Не забувай