Що таке Smart DNS-проксі

Ви емігрант? Подорож-клоп? Хтось із акаунта в Instagram каже “Wanderlust”? Якщо так, то, можливо, ви зіткнулися з одним із дратівливих аспектів переміщення: Веб-сайти, що заблокувались. Наприклад, Netflix, Amazon Prime, HBO Go, Hulu та BBC iPlayer мають щось, що називається “обмеження геолокації”. Іншими словами, якщо ви перебуваєте за межами певних країн, ви втрачаєте доступ до їх вмісту.

Що таке Smart DNS-проксі

Що таке Smart DNS-проксі

Якщо ви підписалися на таку послугу, як зазначена вище, це може стати дуже дратує. Один із способів, яким можна було обійти та розблокувати ці гео-обмеження, – за допомогою проксі-сервера Smart DNS. Я пройду вас через усе, що вам потрібно знати про Smart DNS, щоб показати вам, чому це може бути для вас варіантом.

Що таке Smart DNS?

Smart DNS, також відомий як проксі-сервер Smart DNS, – це послуга, яку ви можете отримати, розроблена спеціально для розблокування гео-сайтів з обмеженим доступом. На відміну від VPN, Smart DNS перенаправляє лише ті дані, які стосуються вашого місцезнаходження, щоб отримати доступ до регіонально заблокованих веб-сайтів. Він не забезпечує більшої безпеки в Інтернеті. Він не шифрує ваші дані та не пропонує анонімності в Інтернеті. Я не можу цього підкреслити достатньо; Смарт-проксі-сервер DNS спеціально розроблений лише для розблокування гео-обмеженого вмісту. Іншими словами, якщо ви шукаєте спосіб анонімно переглядати Інтернет або тримати завантаження торрента для себе, не використовувати Smart DNS!

Як працює Smart DNS-проксі?

Почніть з пояснення, що таке DNS. DNS, скорочений для системи доменних імен, – це як телефонна книга. Це те, як веб-сайти та комп’ютери читають доменні імена; це змінює назву на основі мови на IP-адресу, яку комп’ютер може розпізнати. Smart DNS використовує спеціальні проксі-сервери для зміни DNS вашого пристрою. Важливо зазначити, що він фактично не змінює та не приховує вашу IP-адресу. Простіше кажучи, це змінює те, як веб-сайт читає вашу IP-адресу.

VPN v / s Smart DNS: у чому різниця?

І VPN, і Smart DNS можуть надати вам доступ до геоблокованих сайтів, але на цьому схожість закінчується. VPN – це послуга, яка забезпечує високий рівень безпеки та анонімності в Інтернеті. Він шифрує весь ваш трафік, перенаправляючи вашу інформацію через приватний «тунель», де жоден Інтернет-провайдер, урядовий орган чи прискіпливий хакер не можуть отримати доступ до нього. VPN-програми зазвичай працюють на ПК, Mac, iPhone, iPad та Android. На жаль, VPN в кінцевому підсумку трохи сповільнить ваше інтернет-з’єднання. Ось дуже зручний посібник про все, що вам потрібно знати про VPN, щоб ознайомитись з цією життєво важливою послугою.

Тут існує безліч безкоштовних VPN-сервісів, але щоб гарантувати рівень анонімності та конфіденційності VPN-користувачів, слід шукати надійну та сертифіковану VPN. Я рекомендую використовувати ExpressVPN: він забезпечує повну анонімність (нульова політика журналу!), Швидший, ніж більшість інших сервісів VPN, має понад 2000 серверів у 94 місцях по всьому світу та одне з найкращих служб для клієнтів, з якими я коли-небудь стикався. Це трохи дорого, але на 100% варто кожної копійки.

Інтелектуальний проксі-сервер DNS – це більше однодумний сервіс. Він надає вам доступ до геоблокованого вмісту, але не робить нічого з точки зору захисту ваших даних в Інтернеті. Перевага Smart DNS у порівнянні з VPN, коли мова йде про розблокування гео обмежень, полягає в тому, що він налаштовується майже на всіх пристроях. Крім того, ви не постраждаєте від зайвих падінь швидкості під час перегляду веб-сайтів, які не заблоковані, оскільки ваш Інтернет-трафік не проходитиме через жодні проксі..

Smart DNS може працювати на ПК, Mac, iPhone, Android, Smart TV, Apple TV, Amazon Fire, Roku, Chromecast та ін. Однією з головних причин, через яку багато людей обирають цю послугу через VPN, є ціна, набагато дешевше придбати підписку на Smart DNS. Звичайно, це не все весело та ігри: для налаштування Smart DNS потрібно бути трохи підкованим у техніці..

Кращий розумний DNS

Розмикач

Особисто я вже деякий час користуюся Unlocator, і я не міг бути щасливішим, ось чому:

 • Повністю прозорі умови надання послуг.
 • Немає політики журналів
 • Працює на ПК, Mac, PS4, Xbox, Smart TV, Apple TV, Roku, Chromecast, Android, iOS.
 • Розблокує понад 200 каналів і потокових служб, включаючи американські Netflix, BBC iPlayer, HBO Go, Hulu, Amazon Prime та Sky Go.
 • Не уповільнює ваше інтернет-з’єднання.
 • Не обмежує кількість пристроїв, до яких можна підключити його.
 • Моя улюблена: включає в себе сервіс Smart VPN, щоб захистити вас від викрадення DNS та включити мобільне з’єднання.

Unlocator також пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію (вам навіть не потрібно користуватися кредитною карткою) та 14-денну політику повернення коштів. Це досить економічно та забезпечує винятковий сервіс для завантаження. Ознайомтеся з нашим оглядом Unlocator, поки ви на ньому.

ExpressVPN

Я знаю, я знаю, це служба VPN. Причина, чому ExpressVPN внесла його до мого списку, полягає в тому, що він також надає проксі-сервіс Smart DNS. Це може бути дорожче звичайного Smart DNS, але доданий шар конфіденційності та анонімності робить його вартим того. Прочитайте наш офіційний огляд ExpressVPN, щоб отримати більш вичерпне уявлення про те, що надає ця послуга.

BulletVPN

Як і у мого другого вибору, BulletVPN – це VPN-сервіс, який має Smart DNS-проксі. BulletVPN також є однією з найдешевших VPN-сервісів там, але це не означає, що вона не відповідає конкурентам. Цей доступний сервіс забезпечує таку ж конфіденційність та анонімність в Інтернеті, що й інші VPN-адреси найвищого рівня, навіть незважаючи на те, що кількість серверів має набагато меншу кількість. Якщо BulletVPN здається послугою для вас, ось детальний огляд усіх його функцій та функцій.

Чи законний DNS законний?

Коротко, так. Немає абсолютно нічого незаконного в зміні DNS. Що ви зробите після, але все залежить від вас. Пам’ятайте, що він не пропонує вам конфіденційність в Інтернеті, ваша інформація не зашифрована. Ваш Інтернет-провайдер чи державний орган все ще можуть отримати доступ до ваших даних, навіть якщо ви використовуєте Smart DNS.

Будьте обережні при використанні Smart DNS, якщо ваш постачальник провайдерів використовує прозорі проксі, або якщо ви проживаєте в країні, яка застосовує викрадення DNS. Такі заходи можуть перешкодити належному функціонуванню Smart DNS.

Які канали можна розблокувати за допомогою Smart DNS?

Кількість географічно обмежених каналів, до яких ви можете отримати доступ через Smart DNS, залежить виключно від того, який проксі-сервіс Smart DNS ви використовуєте. Різні служби підтримують розблокування різних каналів. Ось деякі веб-сайти, які ви можете розблокувати, наприклад, за допомогою Unlocator:

 • Американський Netflix
 • Amazon Prime Video
 • Хулу
 • HBO GO
 • BBC iPlayer
 • Sky GO
 • MLB
 • НХЛ
 • НФЛ
 • НБА
 • Вуду
 • ABC GO
 • CBC
 • CBS
 • DSTV
 • FOX
 • NBC
 • ESPN
 • ZDF
 • ITV
 • 4 канал
 • DR TV
 • Viaplay

Варто також зазначити, що Smart DNS допомагає лише обійти регіональні обмеження. Вам все ще потрібна дійсна підписка на канал, який ви бажаєте розблокувати, де це можливо.

Заключні думки – чи розумний проксі-сервер DNS того вартий?

Якщо ви шукаєте спосіб перегляду геоблокованого вмісту, і вам не дуже важливо анонімність в Інтернеті, Smart DNS – це дешевий і простий спосіб зробити це. Не сприймайте мого слова, спробуйте самі, і дайте мені знати, що ви думаєте в коментарях.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me