Що таке Посібник для вирізання шнура

Кабельне телебачення було найкращим джерелом розваг для американської аудиторії протягом кількох десятиліть. Однак у сьогоднішню епоху онлайн-трансляції та соціальних медіа ця форма розваг перетворилася на дивного динозавра. Попри американські кабельні провайдери, як Мережі Comcast, Time Warner, Charter, Cox, Optimum і Bright House підвищуючи візуальну якість телепередач, ви повинні платити через ніс за перегляд улюблених шоу. Тим не менш, поява онлайн-технологій потокової трансляції зробила життя набагато простішим, ніж раніше. У цьому посібнику я розповім про всі плюси та мінуси, які стосуються різання шнура.


Що таке обрізка шнура і чи варто це?

Що таке обрізка шнура і чи варто це робити?

Що таке потокове онлайн?

Онлайн-трансляція – це акт перегляду відео в прямому ефірі та на замовлення за допомогою вашого Інтернет-з’єднання. Ви можете передавати вміст в Інтернеті через безкоштовні веб-сайти Потріскувати, Youtube, Vimeo, і Dailymotion. Потокові канали на основі підписки, як Sling TV, PS Vue, Direct TV Now, Hulu, Netflix та Amazon Prime пропонують набагато багатший і ширший список фільмів і телепередач.

Як працює обрізка шнура?

Щоб вирізати шнур, спочатку потрібно мати Smart TV. Сучасні набори днів для цього зазвичай мають вбудовані програми. У вас немає? Немає питань! Ви все ще можете використовувати свої старі світлодіоди для прямої трансляції телевізора. Це проста і недорога процедура. Для цього можна використовувати або потокові палички, або ігрові приставки. Ось список найкращих потокових пристроїв, які можна використовувати для перегляду телебачення в Інтернеті.

 • Року: Року 4 надає доступ до тисяч каналів. В майбутньому можна очікувати, що компанія випустить Roku Premium Ultra з кращими можливостями.
 • Chromecast: Chromecast від Google, напевно, найдешевший із партії. Мінусом же є те, що вам потрібно використовувати комп’ютер або смартфон, щоб передавати вміст на телевізор через Chromecast.
 • Amazon Fire TV: Якщо ви хочете перейти на більші торгові марки, можете перейти на Fire TV. 4K-плеєр Amazon – це вражаючий потоковий пристрій на базі Android.
 • Apple TV: Якщо ви любите дорогі брендові речі та хочете мати приватне життя, ви можете вибрати Apple TV. Це прекрасний вибір для любителів iPhone, Macbook та iPad.
 • PS4 / Xbox One: Фанати хардкорних ігор можуть перейти на Xbox One або PS4. Хоча ці пристрої коштують від 350 до 400 доларів, вони можуть дати вам подвійний досвід – телевізор та ігри в прямому ефірі.
 • ПК / Mac: Звичайні користувачі ноутбуків чи комп’ютерів можуть підключати комп’ютери до своїх телевізорів за допомогою кабелю DVI або VGA, портів дисплея або HDMI. Якщо у вас є клавіатура та бездротова миша, ви можете легко отримати доступ до будь-якої служби потокового відео чи музики у світі.
 • Android / iOS:Якщо ви не проти переглядати відео на маленькому екрані, ви можете використовувати Android, iPhone або iPad для онлайн-трансляції. Усі основні канали сумісні зі смартфонами.

Які потокові послуги найкращі?

Після налаштування пристроїв вам просто потрібно вибрати постачальника послуг. Онлайн-потокові послуги в основному поділяються на дві категорії:

 1. Послуги відео на замовлення (VOD) та трансляція в прямому ефірі. Відомі провайдери, як Амазонський прайм (99 дол. США / рік), Netflix ($ 8- $ 12 / місяць) та Хулу (як і Netflix) – найкращі сервіси потокового передачі даних VOD.
 2. Якщо ви хочете дивитись телевізійні канали на зразок ABC, NBC, Disney, ESPN, Fox або Discovery онлайн, ваші найкращі ставки Playstation Vue, Sling TV, і DirecTV зараз. Ви можете легко вибрати постачальника залежно від вашого бюджету та особистих переваг.

Чому інтернет-трансляція краща, ніж звичайне кабельне телебачення?

 • Онлайн-потокові послуги пропонують вам доступ до необмежених каналів за розумні витрати. На відміну від звичайного телебачення, вам не доведеться платити витрати за перегляд окремих каналів.
 • Ви можете вибрати, які шоу, які ви хочете дивитись, де ви хочете, і коли ви хочете.
 • Дуже багато таких потокових служб без реклами.
 • Вам не доведеться платити здоровенні рахунки, оскільки більшість підписок є розумними.
 • Більшість потокових послуг пропонують безкоштовні випробування. Це дозволяє вивчити ці онлайн-канали без ризику.
 • Вам не потрібно брати на себе довгострокові контракти і навіть можете скасовуйте послугу, коли захочете.

Що слід розглянути, перш ніж вирізати шнур

Є кілька моментів, які ви повинні врахувати, перш ніж здійснити стрибок на пряму трансляцію. По-перше, вам потрібно надійне підключення до Інтернету. Якщо швидкість Інтернету занадто повільна, ви можете зазнати постійної буферизації. Ще одна річ, яку ви повинні врахувати, це те, що вам може знадобитися підписатися на кілька потокових служб, щоб переглянути всі ваші улюблені шоу.

Основними потоковими каналами є geoblocked тобто вони доступні лише у певних регіонах. Ти можеш обійти ці регіональні обмеження з допомогою VPN або Розумний DNS, проте Будь-яке рішення в основному дозволяє вам підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті.

Якщо ви хочете використовувати онлайн-трансляцію як джерело дивіться NFL, NBA, MLB, NHL або MLS ігри, ви повинні це знати обмеження затемнення може завадити вам дивитися улюблену команду в прямому ефірі. Знову ж таки, ви можете використовувати VPN або Smart DNS для обхід блокування.

Порізка шнура – остаточний вердикт

Нам це подобається чи ні, послуги онлайн-потоків – це майбутнє. В іншому випадку AT&Ми б не запустили DirecTV Now, свою автономну службу потокового потокового зв’язку. Чи варто розрізати шнур, вивчити? Вищезазначені переваги влучно відповідають на питання. Ви, можливо, не скасуєте підписку на кабель, але нічого не втрачаючи, вам обов’язково слід спробувати онлайн-трансляцію, якщо ви цього ще не зробили..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me