Що таке Netflix? Як це працює?

Що таке Netflix? Netflix – глобальний онлайн-відео на замовлення потокове обслуговування. Це в основному означає, що ви можете підписатися на Netflix для того, щоб дивіться фільми та серіали онлайн. Він став перехідним каналом для багатьох шнурорізи. Назви, доступні для трансляції, в основному залежать від вашого Регіон Netflix. Кожен регіон Netflix має різну бібліотеку. Netflix додає та видаляє фільми та телепередачі до кожного регіону Netflix щомісяця. Однією з переваг цієї політики є те, що завжди є свіжий вміст. Мінус полягає в тому, що серія, яку ви переглядаєте, може раптом стати недоступною. Після підписки на Netflix ви безперешкодно можете передавати всі фільми та телепередачі, доступні без додаткових витрат.


Що таке Netflix? Як це працює?

Що таке Netflix? Як це працює?

Скільки коштує передплата на Netflix?

Є три основні плани підписки на Netflix, які ви можете вибрати:

  • 7,99 $ / місяць: Дивіться Netflix у SD (стандартне визначення) на одному екрані. Це означає, що ви можете дивитись лише Netflix один пристрій у будь-який час.
  • 9,99 / місяць: Дивіться Netflix у HD (Висока чіткість) на двох екранах одночасно, тобто ви та член сім’ї можете переглядати Netflix два різних потокових пристроїв в той самий час.
  • 11,99 / місяць: Дивіться Netflix у HD і Ультра HD на чотири різних потокових пристроїв одночасно. Цей план більше підходить для багатодітних сімей.

Ви можете зареєструватися на безкоштовна 30-денна пробна версія Netflix. Якщо ви не скасуєте підписку протягом першого місяця, підписка на Netflix автоматично продовжується. Ви можете скасувати будь-який час і плата за скасування не включається.

Як я можу підписатися на Netflix – Що таке Netflix?

Щоб підписатися на Netflix, перейдіть на сторінку Веб-сайт Netflix. В основному вам потрібна кредитна картка та адреса. Як уже згадувалося, перший місяць є безкоштовним, тому втратити не так вже й багато, якщо ви хочете спробувати.

На яких пристроях можна передавати Netflix?

Однією з причин Netflix стала настільки популярною є те, що він практично доступний на будь-якому потоковому пристрої, про який ви можете придумати. ПК, Mac, Android, iPhone, iPad, Smart TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Chromecast, PS4, PS3, Xbox, і Wii всі підтримують Netflix.

Куди можна передавати Netflix – що таке Netflix?

Netflix доступний у всьому світі, крім Північної Кореї, Китаю та Сирії. Майте на увазі, що кожен регіон Netflix має різний вміст, тобто фільми та телепередачі, доступні в Netflix США може бути недоступним в інших регіонах. Це, головним чином, завдяки розповсюдженню авторських прав угод Netflix з власниками авторських прав. Американський Netflix є найпопулярнішою, оскільки має найбільше назв. Можна використовувати VPN до змінити своє місцезнаходження в Інтернеті онлайн та дивіться американські Netflix замість вашого локального Netflix.

Як я можу розблокувати американський Netflix за межами США?

Якщо ви живете за межами США, ви все одно можете отримати доступ до Американська бібліотека Netflix. Майте на увазі, що ви можете використовувати свій наявний обліковий запис Netflix, тобто не потрібно повторно підписуватися. Netflix в основному використовує ваш IP-адреса щоб визначити своє Місцезнаходження і відповідно надати вам доступ до вашого локального регіону Netflix. Використовуючи службу VPN типу ExpressVPN, ти дістаєшся змінити свою IP-адресу і отримати Американська IP-адреса замість цього. Поки ви підключені до Американський VPN-сервер, у вас буде доступ до Американський регіон Netflix.

Що таке альтернативи Netflix?

Хоча Netflix є одним з найпопулярніших потокових каналів у світі, деякі інші потокові послуги пропонують рівний, якщо не кращий вміст. Hulu, HBO Go, ABC Go, Crackle, і Вуду всі однаково вражаючі потокові канали. Найкращі канали базуються в США та є geoblocked за кордоном. Подумайте про використання VPN щоб розблокувати ці канали, якщо ви живете Великобританія, Канада, Німеччина, Франція чи Мексика.

Що таке пияцтво?

Перегляд напоїв це термін, який ви, мабуть, багато чуєте від людей, які переглядають Netflix. Це практично означає послідовно переглядати кілька епізодів телесеріалу.

Що таке Netflix? Чи слід підписатися?

Що ж, підписка на Netflix коштує ваших грошей, якщо ви живете в США. В іншому регіоні фільми та телепередачі, як за кількістю, так і за якістю, залишають бажати кращого. Ось чому так багато користувачів Netflix покладаються VPN до розблокуйте та перегляньте американські Netflix за межами США.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me