Розблокуйте слінг-телевізор на Amazon Fire TV за межами США

Як дивитися Sling TV на Amazon Fire TV Stick за межами США? Sling TV повільно, але стабільно стає одним із головних каналів потокового трансляції в США. Те, що ви можете зараз дивіться слінг на Amazon Fire TV, Apple TV, Roku та Xbox означає, що все більше і більше Американські шнурорізи підписуються на пряма трансляція в США послуги. Кращий вибір найкращих американських каналів також зіграв свою роль у підйомі слингу. Але про що Американські емігранти проживають за кордоном у Росії Великобританія, Канада чи Австралія? Ну, слінг телевізор є geoblocked за межами США. Хороша новина в тому, що ви можете використовувати VPN або Розумний DNS до розблокувати та дивитись телевізор Sling за кордоном, де б ти не був.


Розблокуйте слінг-телевізор на Amazon Fire TV за межами США

Розблокуйте слінг-телевізор на Amazon Fire TV за межами США

VPN vs Smart DNS-проксі – основи

Якщо ви не так добре знайомі VPN або Розумний DNS, немає причини для паніки. І те, і інше користувачі Інтернету вже досить давно використовуються обхід регіональних обмежень. Однак, як працює кожен метод, відрізняється. VPN, для екземплярів, змінює вашу IP-адресу і шифрує весь ваш Інтернет-трафік. Це робить його дуже популярним серед користувачів Інтернету, які хочуть отримати додатковий шар конфіденційність.

Розумний DNS з іншого боку, застосовує інший підхід. Ваша загальнодоступна IP-адреса все одно буде однаковою після встановлення Smart DNS на потоковому пристрої. Ваш Інтернет-трафік також не шифрується. Ви можете налаштувати Smart DNS безпосередньо на більшості потокових пристроїв, включаючи Amazon Fire TV. Програми VPN можна встановлювати лише на ПК, Mac, iOS та Android.

Будь-який метод є життєздатним варіантом з точки зору розблокування Sling TV за межами США.

Дивіться телевізор Sling за межами США за допомогою Smart DNS-проксі

Той факт, що ви можете налаштувати Smart DNS безпосередньо на телевізорі Amazon Fire TV, робить цей метод особливо популярним серед людей, які бажають розблокувати Sling TV на Fire TV за межами США. Немає необхідності налаштовувати ваш ПК, Mac чи роутер, щоб він працював. Ось як можна використовувати Smart DNS для розблокувати Sling TV на Amazon Fire TV за кордоном.

  1. По-перше, вам потрібно зареєструватися за допомогою проксі-сервера Smart DNS, який підтримує розблокування Sling TV на Amazon Fire TV. Розмикач підходить до цього законопроекту.
  2. Після створення облікового запису Smart DNS перейдіть до сторінки сторінка інструкцій із налаштування, і натисніть на Amazon Fire TV. Не має значення, чи є у вас Fire Box Box чи Fire TV Stick, оскільки вони налаштовані однаково.
  3. Дотримуйтесь інструкцій, щоб увійти до DNS-коди на вашому Fire TV.
  4. Дивіться слінг-телевізор на Amazon Fire TV за межами США.

Ці кроки можуть здатися простими правдивими, але це все, що я повинен був зробити розблокувати Sling TV на моєму Fire TV Stick. Це буквально зайняло мене приблизно 10 хвилин від отримання мого Рахунок розімкнення налаштування Smart DNS на Fire TV і перегляд телевізора Sling за межами США. Завдяки прикріпленому без рядків 7-денне випробування, Я зміг підпишіться з Unlocator не потребуючи кредитної картки. Якщо ви вирішите оновити підписку на Unlocator після цього, ви також маєте право на повернення без запиту на 14 днів без запитань..

Як розблокувати Sling TV за межами США за допомогою VPN

З огляду на додатковий шар конфіденційність Я з цим VPN, як правило, це моя краща “зброя вибору”, коли мова йде про в обхід географічних обмежень. Однак при відсутності а VPN-клієнт на самому Fire TV, мені довелося повернутися до налаштування VPN-з’єднання на моєму Маршрутизатор DD-WRT. Хоча ця процедура є здійсненною, вона може здатися трохи надто складною для новачків VPN.

  • Якщо ви попередньо знаєте, як налаштувати VPN на маршрутизаторі, я обов’язково рекомендую використовувати VPN замість Smart DNS для розблокувати Sling TV на Amazon Fire TV.
  • Встановлення з’єднання з Американський VPN-сервер через ваш маршрутизатор має величезні переваги.
  • Здається, всі ваші потокові пристрої знаходяться у США.
  • Ви матимете доступ до всіх гео-обмежені канали США в тому числі Netflix, Amazon Prime, Hulu, Sling, HBO Go та ABC GO.
  • VPN шифрування не дозволяє вашим Інтернет-провайдерам, а також іншим можливим підслуховувачам шпигувати за вашою онлайн-діяльністю. Тримайте ці допитливі очі подалі.

ExpressVPN детально посібники з налаштування це мені дуже допомогло, коли я вперше налаштував VPN на своєму маршрутизаторі. Якщо ви хочете зняти VPN, перейдіть до ExpressVPN. Вони мають 30-денний термін повернення коштів. Тож, якщо з якоїсь причини ви захочете повернути свої гроші протягом першого місяця, ви гарантовано отримаєте їх назад. Ви також можете використовувати інших постачальників VPN для розблокувати Sling TV на Amazon Fire TV за межами США.

Як дивитись слінг-телебачення за межами США на Amazon Fire TV Stick?

Процес налаштування Розумний DNS або VPN до дивитись слінг-телевізор на Amazon Fire TV те саме, незалежно від того, чи є у вас Fire Box Box чи Stick. Вибираючи послугу Smart DNS / VPN, дешевше не завжди означає краще. Переконайтеся, що будь-яку послугу ви використовуєте обхід регіональних обмежень має чітку політика повернення коштів. Онлайн-підтримка також є важливим.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me