Найкращий VPN для TuneIn – Розблокувати за межами США

Знайти радіослужбу, яка пропонує різноманітність музики, яка подобається вашому смаку, сьогодні набагато простіше завдяки Інтернету. Ви можете знайти їх безліч за допомогою простого пошуку в Інтернеті. Дуже мало хто відповідає якості, яку ви отримаєте, якщо все-таки поїхати на TuneIn. Вважаючи радіо Netflix, цей безкоштовний веб-сайт для потокового перегляду музики має деякі вражаючі функції. Виділяється те, що він дозволить вам знайти радіостанцію, яка відтворює музику від будь-якого виконавця, який ви хочете слухати. Крім того, що ви можете безкоштовно користуватися, ви також не отримуєте жодних рекламних оголошень, коли вам подобається ваша музика.

Найкращий VPN для TuneIn - Розблокувати за межами США

Найкращий VPN для TuneIn – Розблокувати за межами США

Чи корисно TuneIn??

Ви можете користуватися послугою виключно через їх веб-сайт або вибрати мобільний додаток, щоб ви могли слухати, навіть коли ви рухаєтесь. Додаток доступний для широкого кола пристроїв і має версії, які навіть можуть працювати на вибраних моделях автомобілів. Використання програми для трансляції має ряд цікавих переваг перед використанням веб-сайту. Додаток дозволяє використовувати більш різноманітні критерії пошуку, такі як мова, модні станції та найкращі подкасти, щоб шукати станцію. Ви навіть можете побачити, хто ще серед ваших контактів використовує TuneIn. Також є автомобільний режим, завдяки якому можна легко переходити на станції, особливо коли ви їдете за кермом.

Користувачі, які вибрали свій преміум-пакет, отримують доступ до матчів Прем’єр-ліги, 40 000 аудіокниг та понад 600 музичних станцій, комерційних безкоштовних.


Де TuneIn доступний?

На жаль, послуга була запущена лише для користувачів із США, Великобританії та Канади. Це великий удар особливо для користувачів, які, як правило, багато подорожують. Це означає, що вони не зможуть отримати доступ до своїх преміум-послуг, перебуваючи за кордоном.

Служба TuneIn покладається на вашу IP-адресу чи адресу Інтернет-протоколу, щоб визначити, чи перебуваєте ви в підтримуваному регіоні. Це адреса, яка використовується для ідентифікації підключення вашого комп’ютера в Інтернеті, і він передає інформацію, таку як ваше місцезнаходження та особа. Щоб отримати доступ до послуги TuneIn, перебуваючи за межами США, Великобританії чи Канади, вам знадобиться інструмент, здатний приховати вашу IP-адресу або зробити так, ніби ви перебуваєте у прийнятих регіонах. Введіть VPN.

Кращий VPN для TuneIn – як VPN допомагає

Для тих, хто раніше ніколи не чув про цей термін, VPN означає Virtual Private Network. По суті це група серверів, до яких можна підключитися, щоб зашифрувати ваш веб-перегляд. Сервери базуються в різних куточках світу. Якщо ви знайдете послугу, яка має їх чималу кількість у США, Великобританії чи Канаді, ви отримаєте доступ до преміум-сервісу TuneIn незалежно від того, де ви знаходитесь.

Підключення до одного з цих серверів дозволяє перейти з фактичної IP-адреси на віртуальну. Тим самим ви зможете підвищити рівень конфіденційності, а також залишаєтесь анонімними під час роботи в Інтернеті. VPN також дозволяє отримувати доступ до широкого спектру географічно обмежених каналів та сайтів. Він також приховує вашу Інтернет-активність від свого провайдера. Таким чином, ви будете захищені від будь-яких їх спроб заглушити ваше з’єднання. 

Найкращі VPN для TuneIn

Щоб уникнути правильного вибору, у нас є кілька пропозицій, з яких можна почати пошук. Гляньте.

1. ExpressVPN

Не будь-які послуги, як правило, забезпечують 100% переваг та послуг, як рекламується. Однак ExpressVPN відрізняється. Цей преміум-постачальник VPN базується на Британських Віргінських островах. Це корисно, оскільки регіон не підпадає під юрисдикцію регулювання даних. Це означає, що вони не зобов’язані ділитися даними своїх клієнтів з будь-яким органом. Це додає довіри до їх нульової політики реєстрації.

ExpressVPN може похвалитися понад 2000 серверами під своєю мережею, тобто малоймовірно, що пропустити сервер, через який він зможе підключитися. Також є ряд затуманених серверів, якщо ви перебуваєте в країні, де використання VPN заборонено, і вони дозволяють вам користуватися послугою без виявлення. Швидкість передачі потоку – це швидка і надійна безпека, що забезпечує 256-бітове шифрування AES. ExpressVPN також пропонує сервіс Smart DNS, який гарантує, що на будь-якому веб-сайті, який ви вирішите відвідати, нічого не залишиться. Послуга забезпечує до 3 одночасних з’єднань і може використовуватися на ряді різних пристроїв. Перегляньте наш Огляд ExpressVPN, щоб отримати докладнішу інформацію про те, що очікувати після реєстрації.

2. IPVanish

Другим у нашому списку є IPVanish; добре налагоджений провайдер, що базується в США, з управлінням близько 1500 повністю серверів. Цей постачальник послуг працює у цій галузі вже близько двох десятиліть і створив репутацію того, хто є провайдером для користувачів, які хочуть надійної швидкості та безпеки. IPVanish також підтримує до 10 одночасних з’єднань.

Служба має неперевершену підтримку торрентінга, оскільки підтримує анонімний обмін файлами P2P і не обмежує трафік P2P. Це також одна з небагатьох, яка пропонує веб-проксі SOCKS5, тобто вам не доведеться завантажувати VPN-клієнт, якщо цього не хочете. Постачальник обіцяє не вести журнали перегляду та захищає ваше з’єднання через 256-бітове шифрування AES. IPVanish пропонує необмежену пропускну здатність, а також необмежену комутацію сервера, а також підтримує протоколи VPN, такі як IKEv2, L2TP та IPSec. Щоб побачити, що ще є у цього постачальника, можна ознайомитись з нашим оглядом IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN обіцяє більш багатий досвід щодо того, що ви зможете зробити з сервісом. З прицільною ціною порівняно з тим, що просять інші менш спроможні послуги, це, безумовно, варто подивитися. Заснований у 2009 році, NordVPN базується в Панамі, і це значно спрощує підтримку конфіденційності через ваш зв’язок. У сервісі діє сувора політика без реєстрації.

Маючи близько 4000 серверів у більш ніж 60 країнах, NordVPN має їх стільки, що існує діапазон, оптимізований для певних функцій в Інтернеті. Є сервери, які найкраще працюють під час торрентінгу, масового завантаження, ігор, а також потокової передачі. NordVPN також пропонує подвійне шифрування, переводячи ваш трафік через два сервери замість одного. Автоматичний вимикач введення не залишає місця для помилок. Підтримка Onion через VPN означає, що ви можете підвищити рівень анонімності, отриманий під час трансляції з ваших улюблених сервісів. Для більш детального огляду постачальника зверніться до нашого огляду NordVPN.

Підсумок про кращий VPN для TuneIn

Інтернет-радіо – це те, що вам варто спробувати, якщо ви ніколи не думали цього робити. Один з найкращих сайтів, на який ви можете звернутися для чудового досвіду – TuneIn. Якщо вам так сподобається і вибираєте свій преміальний пакет, вам, без сумніву, потрібна послуга VPN, щоб гарантувати доступ до неї з будь-якого місця. Будь-який із трьох перерахованих нами вище буде виконано. Тож продовжуйте і читайте поглиблені огляди кожного з провайдерів, щоб побачити, який з них вам найбільше підходить.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me