Найкращий VPN для Pandora – Розблокувати за межами США

Pandora легко є однією з найбільш впізнаваних компаній у музичному потоковому просторі. Багато хто може легко стверджувати, що це відкрило шлях для останніх учасників, таких як Tidal, Apple Music та Spotify. 


Найкращий VPN для Pandora

Найкращий VPN для Pandora

Що таке Пандора?

Пандора, створена ще в січні 2000 року, пережила чимало перешкод, щоб дістатися до місця, де вона є сьогодні. У свій момент компанія поступила так погано, що Тіму Вестергрену (генеральному директору) довелося переконати свою команду з 50 співробітників пройти понад 2 роки без оплати праці. Саме цей тип наполегливості бачив, що компанія зросла до 90 мільйонів абонентів на сьогоднішній день і створила нішу як одну з найбільш бажаних Інтернет-радіослужб.

По суті, Pandora – це платформа, яка дозволяє створити власну «радіостанцію», склавши список інших треків, дуже схожих на ті, що ви шукаєте. Ви отримуєте перелік інших пісень, які мають однакові музичні риси, тобто об’єднані тим, що засновники назвали проект “Музичний геном”. Це по суті алгоритм, який використовує понад 450 атрибутів для категоризації музики; зробивши пропозиції Пандори більше шансів звернутися до вашого інтересу.

Pandora функціонує як послуга фрієм. Іншими словами, користувачі можуть безкоштовно підписатись та користуватися послугами базового рівня. У них є можливість користуватися додатковими функціями, коли вони стають платними абонентами. Маючи безкоштовний обліковий запис – ви раз у раз отримуєте рекламу. Ще дуже багато варто отримати, навіть якщо ви не платниковий абонент. Послуга пропонує три рівні на вибір. Є Pandora, Pandora Plus, потім Pandora Premium. Якість звуку, який ви отримуєте в потоці, стає кращим, коли ви піднімаєтеся вгору.

Де Пандора доступна?

З усіма цими перевагами, отриманими від відомого і шанованого сервісу, є лише одна перешкода, яка може перешкодити вам насолоджуватися їх послугою, особливо якщо у вас багато в дорозі. Це факт, що послуга не настільки широко доступна за межами США. Компанія називає вартість музичних ліцензій і розміщення локальних серверів у кожному регіоні як одну з найбільших перешкод. Для доступу до Пандори за межами США вам просто потрібна VPN.

Використання VPN для розблокування Pandora за межами США

Ініціали VPN означають віртуальну приватну мережу. По суті це сукупність серверів, що базуються в різних частинах світу, до яких можуть підключитися підписані користувачі. Роблячи це, вони можуть обійти будь-яке географічне обмеження, яке може стояти на їх шляху; і мати доступ до веб-сайтів і каналів, які не були б доступні в їхньому регіоні. Наприклад, щоб розблокувати Pandora за межами США, потрібно лише підключитися до американського VPN-сервера. Ось як це робиться:

  1. Перш за все, потрібно зареєструватися у постачальника послуг VPN.
  2. Потім завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS або FireStick.
  3. Запустіть додаток VPN та увійдіть.
  4. Далі підключіться до американського VPN-сервера.
  5. Тепер ви можете користуватися будь-яким потоковим сервісом, призначеним лише для США, як якщо б ви були у США.

Використання VPN також гарантує користувачеві повну конфіденційність у своїх починаннях в Інтернеті. Їхні з’єднання шифруються, а їх дані приховуються. Після цього користувачі можуть робити такі речі, як магазин чи банк в Інтернеті, не боячись перехоплення їх зв’язків.

Найкращі VPN для Pandora

Вибір правильної послуги VPN тягне за собою реєстрацію постачальника, який має на увазі ваші інтереси; не той, хто просто взяв ваші гроші. Щоб допомогти вам визначити найнадійніших провайдерів, з якими можна зареєструватися, ми склали список трьох відомих послуг. Ось наш список найкращі VPN для Pandora.

1. ExpressVPN

Не дуже багато постачальників у цій галузі можуть запропонувати послугу, яка також надається як ExpressVPN. Маючи понад 2000 серверів у понад 60 країнах, ExpressVPN більш ніж здатний надавати високоякісне обслуговування. ExpressVPN гарантує захист в Інтернеті через 256-бітний протокол шифрування AES. Також є повна підтримка до трьох одночасних з’єднань; що дозволяє користувачам захищати всі свої пристрої.

ExpressVPN пропонує своїм користувачам особливу функцію, відому як розділений тунель; де вони можуть вибрати, який з їх трафіку потрібно зашифрувати, а який – ні. Також існує повна підтримка анонімних торрентів, оскільки сервіс справді добре працює з Tor, а в поєднанні зі своїм діапазоном схованих серверів користувачі ExpressVPN все ще можуть покластися на послугу навіть у найбільш цензурованих регіонах. Працювати з VPN-клієнтом провайдера також досить просто в роботі, оскільки він легко орієнтуватися навіть для початківців користувачів. Щоб дізнатися ще більше про цю послугу, радимо пройти наш Огляд ExpressVPN.

2. IPVanish

Номер два у нашому списку – IPVanish, і це американський постачальник, який має близько 1500 серверів, до яких користувачі можуть підключитися. Служба була створена в 1999 році, що дає їй майже два десятиліття досвіду в галузі. IPVanish пишається можливістю зникнути фактичний IP-код і замість цього запропонувати вам набір з більш ніж 40 000 IP-адрес на вибір.

Використання IPVanish може бути дуже корисним, особливо якщо ви схильні робити багато торрентів. Служба є дуже голосною у своїй підтримці, оскільки вона дозволяє здійснювати як необмежену, так і анонімну передачу файлів P2P. Користувачі IPVanish також мають необмежену пропускну здатність та комутатори сервера, а також веб-проксі SOCKS5. Його здатність підтримувати до 10 одночасних підключень дійсно не має собі рівних, і це робить речі дуже доступними, особливо якщо ви шукаєте багатоплатформенний захист. Щоб отримати докладнішу інформацію про те, що очікувати, подивіться наш огляд IPVanish.

3. NordVPN

Підводячи підсумки нашої послуги, є NordVPN, постачальник, який виділяється за пропонованими функціями та довгим списком серверів. NordVPN має близько 4000 серверів у своїй мережі, причому велика більшість з них поширюється в 60+ країнах. NordVPN дозволяє зареєструвати до одного облікового запису до 6 одночасних пристроїв і використовує 256-бітове шифрування AES військового рівня, щоб зберегти всі дані користувачів добре захищені. Послуга базується в Панамі, і це дозволяє їй дотримуватися суворої нульової політики реєстрації.

NordVPN досить добре працює з Onion через VPN, оскільки це полегшує повну анонімність користувачів, коли вони в Інтернеті. Служба також має заходи щодо захисту від витоків DNS і пропонує як Chrome, так і Firefox як легку альтернативу безпеці в Інтернеті. Служба також має подвійне шифрування VPN, коли ваше з’єднання отримує подвійний рівень передачі даних за допомогою шифрування через два сервери. Користувачі також отримують можливість вибрати, які сервери використовувати, оскільки сервіс має сервери, які добре оптимізовані для таких видів діяльності, як онлайн-ігри, торрентійства або навіть HD-потоки. Це лише короткий знімок такої послуги, якої можна очікувати від NordVPN. Щоб отримати повну картину, переконайтеся, що ми пройшли наш огляд NordVPN.

Підсумок про кращий VPN для Pandora

Для тих, хто ще не спробував Pandora, їх дуже багато не вистачає. Служба покращується як щодо якості, так і для бібліотеки музики з початку 2000-х. Однак використання його за межами США може стати великим завданням, якщо ви не підписалися на надійну VPN. Три служби, які ми перерахували в цих оглядах, більш ніж здатні забезпечити вашу присутність в Інтернеті та зробити доступ до Пандори за межами США.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me