Найкращий VPN для Canal +

Якщо у вас є смак французьких розваг, то Canal + – це один канал, на який ви дійсно повинні заглянути. У сервісі пропонується широкий спектр каналів як для французьких глядачів, так і для англійської аудиторії. Сервіс, заснований у 1984 році, має багаторічний досвід розповсюдження якісного контенту, а найкраще, що більшість контенту пропонується безкоштовно. Щоб отримати доступ до вмісту з сервісу, вам доведеться або увійти на їхній веб-сайт, або завантажити їх зручний додаток myCanal.


Найкращий VPN для Canal Plus

Кращий VPN для каналу+

Найкращий підсумований канал + VPN

Я резюмував увесь огляд у списку нижче. Ось 5 кращих постачальників послуг VPN, які ви можете використовувати для перегляду Canal Plus за кордоном:

  1. ExpressVPN
  2. ВипрВПН
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish

Канал Плюс доступний за межами Франції

Такі канали, як Canal + Cinema, CanalPlay та myCanal, – лише зразок виду програмування, яке ви отримаєте від Canal +, але для більшості користувачів це справедливо лише в тому випадку, якщо вони базуються у Франції. Якщо ви є французьким емігрантом, який проживає за кордоном, вам буде запропоновано наступну помилку кожного разу, коли ви спробуєте переглянути онлайн-трансляцію або вміст на вимогу в мережі Canal Plus онлайн:

“Неможливий d’accéder au contenu, veuillez vérifier votre connexion internet.”

Це дуже важке становище, особливо якщо ви є французьким емігрантом, якого, можливо, відправили на роботу в такі країни, як Швейцарія, Австралія, Бельгія, США чи Великобританія. Веб-сайт Canal + та сервіс потокової передачі покладаються на гео-обмежувальні блоки, щоб гарантувати, що лише користувачі, які знаходяться у Франції, можуть передавати трансляцію, і причини цього можуть варіюватися від ліцензійних домовленостей до обмеження пропускної здатності, а також загальних переваг для місцевої аудиторії.

Незалежно від того, неможливість трансляції улюблених шоу з каналу + поза межами Франції може призвести до серйозного випадку домашньої хвороби, і не зрозуміти, що відбувається вдома. Щоб вирішити цю проблему та розблокувати Canal Plus з-за кордону, вам, по суті, потрібно мати французьку IP-адресу. Заради тих, хто не знає, IP-адреса – це те, що ви б прирівнювали до свого цифрового відбитка пальців. Ця адреса використовується веб-сайтами та Інтернет-провайдерами для встановлення кількох речей щодо користувача, таких як його особа та місцезнаходження. Щоб мати можливість передавати канал Canal + з-за кордону, вам знадобиться рішення, яке надає вам французьку IP-адресу, і немає іншого інструменту, який би це робив, а також VPN.

Використання VPN для перегляду каналу + за межами Франції

VPN – це коротка віртуальна приватна мережа, яка представляє собою групу захищених серверів, до яких ви підключаєтесь, щоб ваш трафік шифрувався. Усі ці сервери базуються в різних країнах, тому для перегляду Canal + за межами Франції вам потрібно буде підключитися до служби, яка має там розташовані сервери. Підключення до одного означає, що ви зможете торгувати своєю IP-адресою за французькою, тому сайт Canal + не зможе визначити, що ви отримуєте доступ до нього за межами країни.

Як згадувалося раніше, використання VPN означає, що у вас будуть зашифровані ваші дані, тобто навіть ваш Інтернет-провайдер не зможе розшифрувати все, що вам потрібно в Інтернеті. Це чудово, оскільки ви зможете уникнути всіх обмежень, які ставляться до користувачів, які, як правило, використовують велику пропускну здатність для потокового передавання. Відомо, що провайдери керують використанням пропускної здатності за допомогою швидкості підключення, а також підслуховують діяльність користувачів, щоб застосувати конкретні користувацькі блоки на певних веб-сайтах. Підписка на надійну послугу VPN допоможе вам уникнути всього цього, а також забезпечити гарантований доступ до Canal + через веб-сайт або програму myCanal, незважаючи на те, де б ви не були..

Найкращі VPN для каналу+

Відповідно до того, щоб допомогти вам досягти справжньої свободи та гнучкості в Інтернеті, ми вже зробили основу для вас та визначили постачальників VPN, які пропонують найкращі співвідношення ваших грошей:

1. ExpressVPN

Багатьом з інших постачальників на ринку складно порівняти те, що може запропонувати ExpressVPN. Служба має близько 2000 серверів у своїй мережі і належним чином базується на Британських Віргінських островах. Таке розташування особливо зручно, оскільки там немає ніяких правил регулювання даних, які застосовуються там, і служба також має дуже сувору політику нульового реєстрації даних. За допомогою ExpressVPN користувачі мають можливість підключити до трьох пристроїв одночасно, і це забезпечить безпеку, надану через 256-бітове шифрування AES, поширюється по всій дошці.

Постачальник також є одним із найбільш нагороджених в галузі, похвалившись нагородами, визнавши їх зразкове обслуговування клієнтів. ExpressVPN гарантує, що користувачі також отримують захист під час обміну файлами через підключення P2P, а також пропонує можливість вибору з OpenVPN, IPSec і навіть IKEv2 як переважні протоколи VPN. Абоненти також отримають користь від таких функцій, як розділений тунель, автоматичний перемикач на знищення, незахищеність серверів та винагорода за направлення клієнта, який успішно зареєструється. Перегляньте наш Огляд ExpressVPN, якщо хочете дізнатися більше про послугу.

2. ВипрВПН

По-друге, у нашому списку у нас є постачальник зі Швейцарії, який забезпечує всі його користувачі шифрованим трафіком через широкий спектр понад 700 серверів. За допомогою цієї мережі користувачі можуть вибирати понад 200 000 IPS, а також ряд інших додаткових функцій. Маючи до 5 одночасних підключень, пропонованих користувачам у своєму преміум-плані, користувачі можуть мати широкий спектр пристроїв, що працюють на Android, iOS, Mac чи Mac OS, повністю захищених.

VyprVPN також досить популярний завдяки своєму протоколу Chameleon, який працює, розшифровуючи метадані пакету OpenVPN та гарантуючи, що користувачі можуть користуватися сервісом невиявленими навіть у країнах, де вони проводять глибоку перевірку пакетів, щоб знайти та заблокувати будь-кого, хто використовує VPN. Сервіс також є торентом, пропонує перемикач Інтернет-убивств і має власність усіх своїх серверів. Трафік передплатників також захищений через 256-бітове шифрування AES на основі OpenVPN, і для тих, хто хоче відправляти захищене спілкування, програма обміну повідомленнями Cyphr постачальника також гарантує користувачам, що всі тексти, які вони надсилають, зашифровані. Щоб точно знати, що може зробити для вас VyprVPN, радимо пройти наш Огляд VyprVPN.

3. CyberGhost

Швидкий, зручний та доступний. Це в значній мірі підсумовує той вид послуг, який ви, ймовірно, отримаєте від CyberGhost VPN. Штаб-квартира служби знаходиться в Румунії, яка знаходиться повністю за межами будь-якої з територій “14 очей”. Це означає, що їх нульова політика реєстрації є надійною, тому жоден трафік, спрямований на будь-який із 1300+ серверів, ніколи не буде досліджений. У сервісі також є додаток, призначений для того, щоб кожен, хто працює з ОС Windows, Android, iOS або на базі Mac, мав змогу підключатися, і пропонує OpenVPN, L2TP та IPSec як основні протоколи VPN на вибір.

З інтерфейсу користувача дуже просто встановити, що CyberGhost має одне з найбільш зручних у користуванні додатків на ринку, оскільки все дуже чітко викладено для підписників. Послуга також підтримує використання Tor, і це дозволяє вам залишатися абсолютно анонімними під час роботи в Інтернеті. Torrenting дозволений, і при обмеженні підключення до 5 пристроїв, немає причин не захищати всю вашу електронну мережу, що підтримує Інтернет. Ми маємо більш повну інформацію про те, що може зробити цей провайдер для вас, і ви можете знайти всю цю інформацію в нашому огляді VPN CyberGhost.

Висновок щодо найкращої VPN для каналу+

Відсутність у рідній країні не повинно стримувати вас отримувати останні оновлення новин або насолоджуватися програмою, до якої ви вже звикли. Отримайте VPN та переконайтеся, що ви можете передавати потоковий канал із Canal +, незважаючи на те, що ви далеко від Франції.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me