Найкращі програми зашифрованого обміну повідомленнями для користувачів, орієнтованих на конфіденційність

Кожен, хто щось знає про Інтернет, чув про Едварда Сноудена. Ніхто не може заперечити, що він чинив істотний вплив на наше життя в Інтернеті. Завдяки йому люди більш свідомі як ніколи про свою конфіденційність в Інтернеті. Вони приділяють пильну увагу таким факторам, як метадані, крадіжка даних, цифрове прослуховування та спостереження. Це призвело до війни між урядами та підприємствами через питання використання даних. Однак розробники додатків у всьому світі вивчають, як користувач може взяти під контроль власну конфіденційність. Те, як ми повідомляємо своїх колег, друзів та родичів, розвинулося до невпізнання. Однак важливість збереження цих повідомлень приватними ніколи не була такою важливою, як зараз. Це основна причина того, чому так багато людей шукають додатки, які пропонують шифрування в кінці, щоб захистити свої повідомлення.


Найкращі програми зашифрованого обміну повідомленнями для користувача, що захищає конфіденційність

Найкращі програми зашифрованого обміну повідомленнями для користувача, що захищає конфіденційність

Шифрування від кінця до кінця обов’язково

Запропонуючи шифрування в кінці до кінця, вони надають більше варіантів безпеки для всіх. Додані функції безпеки дозволяють нам забезпечити безпеку всіх, хто нас цікавить. Ніхто, крім відправника та призначеного одержувача, не може отримати доступ до повідомлень.

Ми знаємо, що урядові та поліцейські установи зацікавлені у підтримці нагляду за цифровими комунікаціями. Ось чому зашифровані повідомлення – сьогодні дуже гостра дискусія в суспільстві. Що стосується гуру конфіденційності, шифрування є обов’язковим.

У деяких програмах усі ваші чати за замовчуванням автоматично шифруються, і вам не потрібно вмикати будь-які налаштування. В інших додатках речі можуть бути більш хитромудро розроблені. Можливо, вам доведеться створити таємні чати. Якщо ви усвідомлюєте безпеку, це не означає, що ви параноїк. Після відкриття Сноудена конфіденційність викликає занепокоєння у всіх, тому ми пропонуємо вам найкращі програми для забезпечення того ж.

Кращі програми зашифрованих повідомлень

У деяких програмах усі ваші чати за замовчуванням автоматично шифруються, і вам не потрібно вмикати будь-які налаштування. В інших додатках речі можуть бути більш хитромудро розроблені. Можливо, вам доведеться створити таємні чати. Якщо ви усвідомлюєте безпеку, це не означає, що ви параноїк. Після відкриття Сноудена конфіденційність викликає занепокоєння у всіх, тому ми пропонуємо вам найкращі програми для забезпечення того ж.

1. Сигнал

Сигнал, створений компанією Open Whisper Systems – це, мабуть, найвідоміший додаток для обміну повідомленнями для людей, які не мають приватного життя. Додаток безкоштовний і пропонує обмін повідомленнями, а також варіанти голосових дзвінків із повним шифруванням. Користувачі можуть надсилати повідомлення іншим, здійснювати дзвінки та навіть надійно ділитися вкладеннями та засобами масової інформації.

Для цього вам не потрібні PIN-коди або унікальні входи. Це робить його надзвичайно простим у використанні. Додаток також пропонує автоматичне видалення з повідомлень після певних термінів. Додаток також можна використовувати на настільних ПК із плагіном браузера Chrome.

2. WhatsApp

WhatsApp поступово вийшов на ринок зашифрованих повідомлень. Спочатку він почав працювати з Open Whisper Systems у 2014 році та використовував методи, схожі на Signal для безпечного зв’язку. Крім того, у 2016 році він оголосив шифрування в кінці всіх своїх служб, включаючи чати, відео повідомлення, групові чати, голосові повідомлення тощо. WhatsApp надає код підтвердження безпеки, яким можна поділитися з контактом для забезпечення шифрування..

3. Telegram Messenger

Цей додаток широко вважається найшвидшим зашифрованим постачальником послуг обміну повідомленнями. У той же час, він має репутацію зручності для користувачів. Все, що вам потрібно зробити – це зв’язати свій обліковий запис Telegram зі своїм мобільним номером. Потім ви можете надсилати та отримувати зашифровані тексти через хмару.

Повідомлення можуть автоматично видалятись після встановленого періоду часу. Вся комунікація на Telegram, як групи, чати, засоби масової інформації тощо, зашифрована. Крім того, користувачі отримують доступ до інструментів для редагування фотографій та редагування відео, а також ресурсів GIF наклейки для веселого спілкування в чаті.

У травні 2018 року уряд Росії прийняв рішення офіційно заборонити Telegram. Незабаром Іран застосував подібні процедури.

4. Facebook Messenger

Хоча Facebook Messenger за замовчуванням не шифрується в кінці, він все ще є найпопулярнішим додатком для чатів у всьому світі. Багато людей не знають, що це пропонується елективний варіант шифрування від кінця до кінця, відомий як таємна розмова. Це дозволяє вести чати один на один через iOS або Android.

Однак є улов. Ви не можете користуватися дзвінками, відеочатами чи надсилати GIF у секретній розмові. Але ви можете час на тему чату автоматично видаляти через встановлений час. Це шифрування базується на сигналі, який Сноуден використав для свого безпечного спілкування.  

За даними Facebook, користувачі Secret Conversation зможуть отримати доступ до ключа пристрою для перевірки шифрування повідомлень. Однак це можна зробити лише на одному пристрої. Також кожен, з ким ви спілкуєтесь, все ще може зробити знімок екрана та поділитися ним. Це робить деякі бесіди вразливими до спільного доступу.

5. iMessage

Це додаток для обміну повідомленнями за замовчуванням в Apple і використовує шифрування. Однак експерти шифрування вказали, що шифрування є власником Apple, і не є найбільш безпечним. Підтвердження ідентифікатора контактів недоступне, і ніхто за межами Apple не може переглянути код. Нещодавно в ньому було виявлено слабкість, яка дозволила кваліфікованим хакерам розшифровувати фотографії та відео. Однак сама Apple не змогла отримати доступ до повідомлень навіть після ухвали суду.

6. ChatSecure

Це найкраще зашифроване додаток для обміну повідомленнями для технічно підкованих користувачів, оскільки воно є відкритим кодом і знаходиться на Android та iOS. Її творцем є проект Guardian, який є міжнародним колективом, який складається з розробників програмного забезпечення, розробників, активістів, адвокатів та тренерів. Вони також розробляють програми безпеки портативних пристроїв з відкритим кодом, а також додатки до ОС.

ChatSecure пропонує два види протоколів шифрування. Це розширювані повідомлення та протокол присутності та повідомлення поза записом. Ці функції були розроблені для повної конфіденційності і в основному використовуються журналістами як захищена комунікаційна платформа. Однак він також доступний кожному та кожному. Додаток також прозорий щодо методів, які використовуються для забезпечення шифрування чату.

7. Кіфр

Думаєте, ви знали достатньо? Що ж, не завадило б знати про ще кілька безпечних програм для обміну повідомленнями. Cyphr – одне з найпопулярніших додатків для шифрування в кінці. Причина його популярності полягає в першу чергу в тому, наскільки легко їх використовувати.

Cyphr була створена компанією Golden Frog, яка стоїть за компанією VyprVPN. Незважаючи на те, що наразі немає настільних чи веб-додатків, Cyphr, безумовно, варто перевірити. Це допомагає вам генерувати власні публічні та приватні ключі та починати спілкуватися. Приватний ключ належить вам, а відкритий ключ буде надано одержувачу ваших повідомлень.

VPN для додаткового шару шифрування

Якщо ви хочете переконатися, що ніхто не підслуховує ваші повідомлення, ми настійно радимо вам використовувати VPN. Віртуальна приватна мережа, більш відома як VPN, в основному дозволяє вам шифрувати весь ваш трафік. Сюди входять і ваші повідомлення. Ось список найкращої послуги VPN для безпечного обміну повідомленнями в Інтернеті. Ви також можете прочитати наш всеосяжний посібник з огляду VPN тут.

Кращі програми зашифрованих повідомлень – заключне слово

Світ поступово переходить у епоху Інтернет-продуктів, оптимізованих щодо безпеки та конфіденційності. Такі речі, як шифрування, якими користувалися лише дуже конкретні люди, зараз широко доступні. Цілком можливо, що ще не вдосконалені технології стануть доступними в не так далекому майбутньому.

Наразі, якщо ви хочете бути в безпеці, ви можете користуватися будь-яким із цих додатків і бути в безпеці від шпигунів та хакерів. Найкраща частина цих програм – це те, що вони безкоштовні, і ви можете користуватися ними скільки завгодно, не платячи нічого.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me