Найкращі 5 ефірних потокових каналів

Останні кілька років були важливими для трансляції. Все більший відсоток міського населення відходить від традиційного телебачення та залучається до потокових послуг.


Найкращі 5 ефірних потокових каналів

Найкращі 5 ефірних потокових каналів

Нова ера

Є кілька причин, через які потокове передавання замінило телебачення багатьом людям, особливо новим поколінням. Різноманітність та легка доступність – два основних фактори.

Незалежно від вмісту в прямому ефірі чи за запитом, трансляція пропонує набагато більше різноманіття, ніж могла телебачення. Оскільки доступ до Інтернету доступний у всьому світі, поточне процвітання було легко.

Незважаючи на різноманітність контенту, який він пропонує, трансляція коштує набагато дешевше, ніж кабельне чи супутникове телебачення. Навіть традиційні телепередачі тепер доступні для трансляції, змушуючи людей відмовитися від кабельного зв’язку. 

Спортивне потокове передавання

Донедавна спорт був єдиним, для чого люди потребували телевізора. Але зараз є кілька потокових служб, присвячених живому спорту. Незважаючи на те, що це погана новина для індустрії кабельного та супутникового телебачення, це чудова новина для тих, хто завжди хотів більше спортивних потокових сервісів, навіть якщо NFL розтрощив багато своєї фан-бази, а Nike образила країну, яка зробила її багатою. У “Броні” любить рішення Nike Kaepernick, але це вже інша тема!

Хоча традиційні види спорту доступні як на телебаченні, так і на потокових платформах, eSports в основному доступний на потокових сервісах. eSports – це змагання або турнір із участю у відеоіграх.

Це все ще ринок ніші, але зростаюча кількість ентузіастів призвело до створення декількох потокових платформ для електронних видів спорту.

Сьогодні трансляція має значно більший обсяг, ніж традиційні платформи. Саме тому багато організацій eSports проводять прямі трансляції змагань та турнірів, щоб збільшити їх кількість, а також залучити спонсорів. Цілий розділ часто присвячений управлінню потокової передачі.

Кращий 5 потокового каналу електронних спортів

Тут ми розглянемо деякі найпопулярніші потокові платформи для електронних видів спорту.

1. Тузатися

Найдавніша платформа для потокової трансляції електронних видів спорту Twitch почала вести пряму трансляцію відеоігор у 2011 році. Оскільки тоді у відеоігор не було спеціальної потокової платформи, Twitch отримав величезний успіх навіть у перші дні. Через популярність платформи її придбав Amazon за 970 мільйонів доларів.

Після придбання платформа отримала різні нові відділення поза відеоіграми для харчування всіх видів стримерів.

Крім спорту, Twitch також має регулярні потокові послуги. Twitch також займається мікро транзакціями з 2016 року, після введення власної криптовалюти під назвою Bits, яка може бути використана для накачування мовникам як знак оцінки. Того ж року платформа представила Twitch Prime, щось, що відповідає лінії Amazon Prime.

2. Міксер

Це платформа, що належить Microsoft, яка раніше називалася Beam, перш ніж її викуповував Microsoft. Що відрізняє Mixer від решти, це низька затримка між трансляцією та вмістом, який охоплює глядачів.

Це означає, що користувачі можуть спостерігати за подією в режимі реального часу, як це відбувається. Декілька інших сервісних потокових служб страждають від затримки на 10 або 20 секунд, більше не підтримуючи дії в режимі реального часу. Mixer також дозволяє глядачам безпосередньо взаємодіяти з деякими іграми під час їх проведення.

3. YouTube Gaming

Ця платформа поєднує в собі контент електронного спорту як на замовлення, так і на замовлення. Ви можете або дивитись події наживо, як вони відбуваються в режимі реального часу, або переглядати величезну відеотеку, щоб вибрати бажані ігрові відео.

Трансляція в прямому ефірі все ще залишається основним напрямком YouTube Gaming, але оскільки він також має розділ на замовлення, пошук ігрових відео не тільки простіше, але й набагато веселіше. YouTube Gaming дозволяє користувачам перемотувати пряму трансляцію, відтворюючи певні частини або переглядаючи з самого початку.

4. Facebook Gaming

Facebook Gaming є новим учасником на потоковому ринку eSports, але, оскільки це Facebook, він уже встиг вплинути на галузь. Платформа запущена лише цього року і називається FB.gg.  

Що робити у Facebook Gaming – це проаналізувати сторінки, які сподобалися користувачам, та групи, до яких вони приєдналися, щоб налаштувати живий вміст. У прямому ефірі новин Facebook можна також знайти ігрові трансляції в іграх Facebook. Перед запуском Facebook Gaming також спонукав глядачів з інших платформ приєднатися до їх платформи.

Але незважаючи на те, що Facebook Gaming ще дуже молодий, він не відстає у створенні кількох ексклюзивних прав на трансляцію, зокрема ESL Pro League і серії ESL One, серії Glitity Elite, Twin Galaxies ‘ H1Z1 Про ліга, і Студії Hi-Rez Паладіни прем’єр-ліга.

5. Паровий телевізор

Один з найновіших учасників потокової індустрії eSports – Steam.tv. Хоча вже існує кілька інших ігрових платформ, розробники Steam TV приваблюють глядачів прямими трансляціями відеоігор у Steam Community.

Steam TV також має ряд інших корисних функцій, таких як інтеграція в чат. На платформі користувачі можуть відокремити публічний чат від особистого чату.

Також є вбудований голосовий чат для Google Chrome. Незважаючи на те, що Steam TV ще не використовується для жодних великих трансляцій, воно поступово набуває популярності як у мовників, так і в аудиторії..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me