Кращий VPN для Redbox

Redbox – компанія, яка добре відома тим, що дотримується своєї моделі прокату фільмів у той час, коли весь світ продовжує охоплювати онлайн-потоки. Дивно, але їхня фізична модель прокату DVD продовжує працювати добре, незважаючи на прогнози, що до цього часу вони втратили б свою частку ринку. Це може бути результатом тривалого ефективного маркетингу або просто тим, що його клієнти так само лояльні до свого бренду. Як би там не було, його успіх у підтримці прокатного бізнесу не зупинив компанію вступати у послугу потокової передачі відео на вимогу..


Кращий VPN для Redbox

Кращий VPN для Redbox

Що таке Redbox?

Redbox продовжував запускати своє відео на платформі попиту на початку 2013 року. Однак згодом він покращив своє рішення, перейшовши з моделі підписки на модель відео на вимогу. Це означає, що сервіс продовжував пропонувати таку саму послугу оренди, яку він робив через свої кіоски, але тепер поширив її на цифрову версію своєї продукції. Керівники RedBox стверджували, що це набагато дешевше, оскільки дозволяє їм краще керувати доходами та уникати проблем з ліцензуванням.  

Служба, яка отримала назву Redbox на вимогу, дозволяє користувачам орендувати свої фільми від 2 до 4 доларів на 48 годин. Первісне ціноутворення призначене для титулів, які довше перебувають у їхньому списку, тоді як остання – для значно новіших випусків. Ті, хто хоче придбати титули назавжди, можуть придбати їх за 10 доларів або вище. Як послуга, яка запустила близько 7000 найменувань, Redbox on Demand впевнений, що обіцяє бути гідним потоковим сервісом, щоб перевірити.

Оскільки сервіс, у якому є свої оренда кіосків лише у США, має сенс, що Redbox on Demand повинен йти тим же шляхом. Можливо, це пов’язано з різними проблемами ліцензування, до яких він може виникнути, якби багато інших його випусків стали доступними для будь-якої іншої країни. Як результат, користувачі, які віддають перевагу орендувати свої рухи у Redbox on Demand, можуть бути сильно знедоленими, якщо вони коли-небудь виїжджають за межі країни. Це тому, що додаток або веб-сайт RedBox зможуть отримати свою IP-адресу та обмежити їх доступ. Чи є спосіб обійти це? Відповідь – так.

Як розблокувати Redbox за межами США

Найкращий спосіб подолати цей тип обмежень – отримати рішення, яке дозволить користувачам приховати свою IP-адресу. На щастя, ви можете це зробити за допомогою VPN. Використання VPN дозволяє клієнтам змінювати свою IP-адресу і, у свою чергу, змінювати деталі, такі як їх місцезнаходження та особу.

Як тільки користувач підписався на послугу VPN, він зможе перенаправити свій трафік, підключившись до віддалених серверів, розташованих у різних країнах. Після підключення IP-адреса, що з’явиться, буде обробляти веб-сайт, до якого вони намагаються отримати доступ, вважаючи, що користувач базується там, де знаходиться сервер, до якого він підключений. Отже, якщо ви перебуваєте за межами США, все, що вам потрібно зробити, це підключитися до сервера, який базується в Америці, і ви зможете отримати доступ до Redbox за запитом.

Ось як розблокувати Redbox за межами США:

  1. Зареєструйтесь у постачальника VPN.
  2. Завантажте та встановіть клієнт VPN на своїх Android, iOS, ПК чи Mac.
  3. Увійдіть у свій обліковий запис VPN та підключіться до сервера США.
  4. Тепер, коли у вас є IP-адреса США, запустіть Redbox.
  5. Потік Redbox незалежно від вашого поточного місцезнаходження.

Використання VPN може бути непростим для першого користувача, але для звикання потрібно дуже мало часу. Послуга також є вигідною, оскільки допомагає захищати користувачів, коли вони перебувають в мережі. Це означає більше впевненості при доступі до вашого банку в Інтернеті або при покупці з дому. З огляду на це, ось таблиця, яка висвітлює основні VPN на ринку.

Найкращі VPN-адреси для RedBox на вимогу

Вибір найкращого сервісу, на який ви можете підписатися, іноді може бути клопотом. Тому ми склали список надійних постачальників, до яких можна звернутися, щоб отримати більш текучу практику. Ось наші найкращі вибори найкращих VPN для Redbox на вимогу.

1. ExpressVPN

Зараз ExpressVPN – один з найкращих постачальників у цій галузі. Служба має близько 2000 серверів у своїй мережі, що забезпечує своїм клієнтам більше 200 000 IP-адрес для підключення. Служба також розташована в захищеному регіоні, Британські Віргінські острови. Ця територія не підпадає під будь-яку юрисдикцію щодо регулювання даних, і тому вона не може видаляти інформацію користувачів. Крім того, служба також реалізує нульову політику ведення журналів, щоб зберігати речі водонепроникними.

ExpressVPN покладається на 256-бітове шифрування AES, яке працює в тандемі з протоколами VPN, такими як SSTP, PPTP, L2TP / IPSec. Найбільш рекомендований варіант – OpenVPN, він є опцією за замовчуванням. ExpressVPN також має похвальний рівень обслуговування клієнтів. Її команда доступна за допомогою цілодобової роботи в чатах, електронних квитках електронною поштою або в соціальних мережах. Послуга також пропонує функцію розділеного тунелювання, яка дозволяє керувати шифруванням. Крім того, він також помічає затуманені сервери, які чудово підходять для використання у країнах з обмеженим доступом. Для більш детального вивчення того, що можна очікувати від цього провайдера, подивіться наш Огляд ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish – другий найнадійніший провайдер, до якого можна звернутися. Це пояснюється широким охопленням до 1500 серверів у всьому світі. Ці сервери в сукупності надають до 40 000 IP-адрес своїм абонентам на вибір. Послуга також дозволяє підключити до 10 декількох підключень під час підписки. Якщо всі десять користувачів підключаються, сервіс все ще дозволяє кожному з них користуватися необмеженою пропускною здатністю, а також необмеженими можливостями комутації сервера.

Навіть як сервіс, що базується в США, IPVanish все ще обіцяє своїм користувачам повну безпеку та анонімність. Постачальник покладається на 256-бітове шифрування AES, а також на чітку реалізацію політики нульового журналу. IPVanish також гарантує, що його користувачі можуть вибирати між завантаженням свого VPN-клієнта або просто дотримуватися інших веб-форм захисту. Існує протокол веб-проксі SOCKS5, який користувачі можуть захотіти спробувати. Ви також можете скористатися кількома розширеннями веб-переглядачів. Щоб дізнатися більше про масштаби функцій, які пропонує IPVanish, перегляньте наш більш глибокий огляд IPVanish.

3. NordVPN

Ми припиняємо наш список NordVPN. Цей сильний постачальник, який відомий своєю універсальністю та простотою. Він здатний піклуватися про потреби навіть важких користувачів. Послуга базується в Панамі та має близько 4000 серверів у межах своєї мережі. NordVPN також дозволяє своїм користувачам обирати, до яких серверів підключитися, оскільки більшість його серверів оптимізовані для різних цілей. Такі види використання включають потокове передавання HD, торрент, завантаження масово або онлайн-ігри.

Подвійний протокол VPN NordVPN прив’язаний до вже військового 256-розрядного шифрування AES. Це робить його більш ефективним, оскільки він здійснює маршрутизацію через два сервери замість одного. Служба підтримує до 6 одночасних з’єднань. Він також добре працює з Tor над VPN, щоб забезпечити справді анонімний досвід перегляду. Провайдер також має низку затуманених серверів, на які користувачі можуть розраховувати, якщо вони живуть у країнах з високою цензурою. Крім усього цього, NordVPN гарантує своїм клієнтам повний захист від витоку DNS, а також спеціальні IP-адреси для користувачів, які віддають перевагу більш персоналізованому захисту. Для більш глибокого ознайомлення з сервісом знайдіть деякий час, щоб ознайомитися з нашим оглядом NordVPN.

Висновок для найкращої VPN для RedBox

Оренда улюблених фільмів у Redbox On Demand під час ходу може стати простішою лише після реєстрації через VPN. Три перераховані нами провайдери більше ніж здатні забезпечити доступ до послуги за межами США, тому у вас не повинно бути поважних причин пропускати улюблені фільми під час подорожі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me