Кращий VPN для Пантаї

Пантая, найвищий сервіс був запущений у 2017 році. Він пропонує найбільшу і найрізноманітнішу колекцію іспанських блокбастерів, яку ви могли б знайти. Однак доступ до Пантаї представляє проблему, з якою не багато хто знає, як впоратися. Служба призначена для латиноамериканців, які проживають у США. Навіть будучи абонентом, подорожувати за кордон означає, що не можете передати послугу. Ця стаття покаже вам, як вирішити проблему за допомогою VPN.


Кращий VPN для Пантаї

Кращий VPN для Пантаї

Що Пантая?

Відповідно, назва “Пантая” означає “екран” іспанською мовою. Про це свідчить тривалість служби, яка робить навіть закордонний вміст споживаним латиноамериканських аудиторій. Наприклад, співпраця з Lionsgate буде пропонувати послугу фільмів Lionsgate, що звучали іспанською мовою. Тому поточне американське вміст тепер зрозуміло для латиноамериканських слухачів.

Запуск цього ексклюзивного мовного сервісу, здається, дуже відповідає тому, що США є домом для другого за величиною у світі іспаномовних людей у ​​світі. Pantaya пропонує вміст, такий як документальні фільми, серіали, а також перші випуски своїм підписникам, і він доступний приблизно за 6 доларів на місяць. Pantaya також пропонує додатки для користувачів, які сподіваються отримати доступ до нього через iOS, Інтернет, Android або Amazon Prime. Він також доступний через Roku.

Як розблокувати Pantaya, перебуваючи за межами США

Ваша IP-адреса або адреса Інтернет-протоколу передають інформацію про ваше з’єднання, наприклад, ваше місцезнаходження або навіть вашу особу. Щоб змінити це та мати змогу розблокувати Pantaya за межами США, вам потрібно буде підписатися на постачальника віртуальних приватних мереж. Сервіс VPN – це в основному одна з найнадійніших служб, до якої можна звернутися для необмеженого доступу до геоблокованих сайтів.

VPN працює, змінюючи вашу IP-адресу під час підключення до віддалених серверів постачальника. Це сервери, які розміщуються в різних місцях по всьому світу. Таким чином, все, що вам потрібно зробити, щоб отримати доступ до Пантаї, – це прокласти ваше з’єднання через Сервер, який базується в США. Дізнайтеся, як розблокувати Pantaya нижче:

 1. Зареєструйтесь у постачальника VPN.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій Android, iOS, ПК чи Mac.
 3. Увійдіть у свій обліковий запис VPN та підключіться до сервера США.
 4. Запустіть Пантаю.
 5. Передавайте найкращий іспанський вміст на Пантаї, де б ви не були.

ExpressVPN це інтернет-інструмент, відомий тим, що обходить регіональні обмеження. Мало того, але також захищає ваш пристрій від будь-яких спроб злому та моніторингу сторонніх сторін. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, що має бути в цьому огляді, ось основні VPN-адреси для Pantaya.

Кращі VPN для Пантаї

Користувачі VPN користуються такою кількістю переваг перед тими, які цього не роблять. Це пояснюється тим, що VPN підвищує рівень безпеки, шифруючи трафік користувача. Шифрування ускладнює будь-яким третім сторонам декодування трафіку користувачів, і це також включає користувачів ISP. Обмеження доступу до провайдера користувачів означає уникнення будь-яких заходів, які можуть бути застосовані для обмеження або контролю вашого з’єднання.

Такі способи включають розміщення меж пропускної здатності для підозрілих користувачів або навіть блокування доступу до певного сайту. Такі практики відомі як дроселювання і їх можна уникнути, використовуючи VPN.

На ринку, що переповнений сотнями постачальників, може бути неприємно переглядати різних постачальників у пошуках ідеального рішення. Щоб допомогти вам у цьому, ми склали список кількох послуг, які гарантовано пропонують найкращі послуги. Подивіться нижче:

1. ExpressVPN

Родом з Британських Віргінських островів у нас є ExpressVPN, і він очолює список як наш найбільш рекомендований постачальник. Послуга має близько 2000 серверів у своїй мережі з присутністю у понад 90 країнах. ExpressVPN розцінюється за свою досконалість у обслуговуванні клієнтів та ніколи непрацездатне VPN-сервіс.

Він використовує 256-бітове шифрування AES для захисту та забезпечує до 3 одночасних з’єднань для кожного абонента. У ExpressVPN також є одна унікальна особливість, яку пропонує більшість її конкурентів, – це її інструмент для розбиття тунелів.

За допомогою цього інструменту ExpressVPN дозволяє вибрати, які частини вашого трафіку шифрувати, а які – не. У сервісі також є клієнт VPN, який досить простий в навігації, який пропонує надійний доступ до всіх його 200 000 IP-адрес. Сервіс обіцяє не зберігати жодні журнали трафіку користувачів, а також дозволяє їм вибрати, з яким протоколом VPN використовувати.

Користувачі можуть вибирати OpenVPN, SSTP, PPTP та IKEv2, але рекомендується перейти з OpenVPN, оскільки це найдосконаліший. У сервісі також є перемикач Internet kill, і він сумісний з Tor, щоб забезпечити неперевершену анонімність. Дізнайтеся більше про це, перейшовши через наше Огляд ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish пропонує ще один життєздатний варіант як послугу, яка підтримує потокове передавання. Базируючись у штаті Флорида, служба контролює близько 1100 серверів, у яких розташовані понад 60 країн. IPVanish також є одним з небагатьох, які володіють фізичними серверами замість віртуальних, і вони також безпосередньо керують ними.

Це дає їм велику перевагу перед тими, хто наймає, оскільки пряме право власності означає відсутність участі сторонніх осіб. Незважаючи на те, що базується в США, IPVanish обіцяє, що дані користувачів залишаться приватними завдяки суворій політиці нульового журналу.

IPVanish може похвалитися мережею першого рівня, яка здатна вирішувати будь-які потреби в торрентах. Сервіс обіцяє полегшити необмежену кількість однолітків для передачі файлів і зберегти всю операцію анонімною для користувача. Сервіс також має найвищу здатність підтримувати декілька пристроїв, вміщуючи до 10 для тих, хто вирішив працювати з сервісом.

IPVanish також пропонує захист від витоку DNS, а також перемикач на знищення, який спрацьовує, коли клієнт VPN отримує компрометацію. Його пул із понад 40 000 IP-адрес забезпечує великий вибір на вибір, а його необмежений обсяг даних не означає обмеження даних для своїх клієнтів. Перевірте решту його особливостей, перейшовши через нашу Огляд IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN підходить до рахунку для тих, хто шукає дійсно глобальний рівень доступу до Інтернету. У сервісі є понад 4500 серверів, які він контролює, і всі вони базуються в більш ніж 60 країнах. Кількість серверів у його мережі дозволяє запропонувати ряд функцій, які є виключно для них. Однією з таких особливостей є подвійний захист даних.

Користувачі NordVPN отримують зашифрований трафік двічі, оскільки він проходить через два VPN-сервери, перш ніж потрапити на бажані сайти. Це означає подвоєння рівня шифрування AES у 256 бітах, як пропонують інші служби.

З іншого боку, NordVPN має колекцію затуманених серверів, до яких користувачі у високо цензурованих регіонах можуть отримати доступ. Це дозволяє їм використовувати NordVPN без виявлення. Послуга також чудово підходить для торрентінгу та ідеально підходить для потокових служб, таких як Pantaya та US Netflix для користувачів за межами США..

Абоненти також мають доступ до програмного забезпечення, таких як CyberSec та SmartPlay, що робить їх досвід набагато кращим. CyberSec дозволяє користувачам керувати небажаною рекламою, а SmartPlay отримує їм доступ до сайтів та каналів з обмеженою географічною діяльністю. Щоб дізнатися більше про цю послугу, погляньте на нашу NordVPN огляд.

Зверніться до найкращих VPN для Pantaya

Три перераховані нами провайдери більше ніж здатні забезпечити безпроблемний потоковий досвід. Не забудьте пройти індивідуальні огляди, оскільки вони надають більше інформації про кожну послугу. Це допоможе вам вибрати сервіс VPN, який відповідає всім вашим потребам.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map