Як встановити VPN на Windows 10 вручну

В даний час все більше користувачів Інтернету звертаються до VPN-сервісів для доступу та використання всесвітньої павутини. Це, безумовно, не без вагомих причин. Використання VPN дає вам безліч переваг. Ви можете обійти обмеження доступу до певних типів веб-контенту, залишатись анонімними під час роботи в Інтернеті та обмінюватися інформацією з кришкою шифрування. Однак налаштування VPN не така втомлива, як ви, можливо, думали досі. Якщо ви використовуєте ПК з найновішими операційними системами, це стає ще простіше. У ОС Windows 10, остання ОС Microsoft має чудову підтримку VPN. Якщо у вас ПК з Windows 10, налаштувати VPN на ньому буде досить просто. Більшість постачальників послуг VPN пропонують своїм користувачам додатки, які можуть зробити весь процес досить простим. Тим не менш, є такі, хто вважає за краще встановлювати VPN на Windows 10 вручну. Якщо ви є з цих людей, це посібник для вас!


Як встановити VPN на Windows 10 вручну

Як встановити VPN на Windows 10 вручну

Керівництво по встановленню VPN в Windows 10

Перш ніж продовжувати налаштування VPN на ПК під управлінням Windows 10, переконайтеся, що ви володієте правильними обліковими записами. Нижче перераховані кроки, необхідні для налаштування VPN в Windows 10:

 1. Спочатку увійдіть у ПК за допомогою облікового запису адміністратора.
 2. Коли ПК завантажиться і процес завершиться, натисніть кнопку Пуск, розташовану в нижньому лівому куті екрана. Тепер ви можете вибрати розділ «Налаштування» або «Панель управління». Для планшетів Windows 10 найкраще підбирати налаштування.
 3. Клацніть Налаштування далі та виберіть Мережа та Інтернет. З’явиться екран.
 4. Тепер потрібно натиснути на VPN у лівій частині вікна.
 5. Потім виберіть, Додати з’єднання VPN.

Для встановлення VPN на ПК з Windows 10 вам знадобиться інформація нижче.

 • У розділі Постачальник VPN виберіть варіант Windows за замовчуванням.
 • У розділі Ім’я підключення потрібно назвати VPN-з’єднання. Якщо існує більше однієї послуги VPN, ви користуватиметесь, називати їх належним чином заради зручності.
 • Використовуйте IP-адресу, вказану організацією обслуговування VPN під іменем / адресою сервера.
 • Під типом VPN ви можете натиснути кнопку для PPTP як протокол, але це не вважається найбезпечнішим на сьогоднішній день. Ви можете замість цього обрати OpenVPN або L2TP. Обидва є більш безпечними протоколами VPN.
 • Пароль та ім’я користувача. Це може бути налаштовано для запам’ятовування Windows.
 • Налаштування проксі-сервера VPN (якщо потрібно, але вони вам не знадобляться в основному).

Після цього ОС збереже вашу інформацію про вхід у VPN. Тепер ви можете легко підключитися до сервера VPN. Створене посилання VPN покаже вам три варіанти після натискання на нього: Підключення, Видалення та Розширене (ні, можливість замовити піцу з ковбасою – це не один із них!). Ви можете змінити властивості VPN-з’єднання, створеного вами пізніше.

Також є вдосконалена кнопка. Натиснувши на нього, ви перейдете до налаштувань, які можна налаштувати. Однак у більшості ситуацій вам не потрібно буде повозитися з цими налаштуваннями, і вони найкраще зарезервовані для жорстких основних комп’ютерних профі та мережевих адміністраторів. За замовчуванням у налаштуваннях проксі VPN вибираються автоматичні значення.

Підключення до VPN в ОС Windows 10

Щоб підключитись до налаштування VPN-з’єднання, вам потрібно мати робоче з’єднання з Інтернетом. Майте на увазі, що VPN – це інструмент для маскування реальної IP-адреси вашого ПК, і він не дозволяє вам отримати доступ до Інтернету за винятком активного інтернет-з’єднання.

Власне, вам не завжди потрібно використовувати розділ Налаштування в Windows 10, щоб скористатися послугою налаштування VPN. Після налаштування VPN ви можете отримати доступ до нього прямо з панелі завдань. У розділі сповіщень Windows 10 міститься піктограма під назвою Підключення до Ethernet. Це відобразиться на панелі завдань, навіть якщо ви використовуєте бездротове з’єднання для доступу до Інтернету.

Це пов’язано з тим, що VPN роблять віртуальну карту Ethernet у робочому механізмі. Після натискання на піктограму з’явиться список налаштованих вами VPN. Потім вам потрібно натиснути на VPN, до якого ви хочете отримати доступ, а потім натиснути на підключення. Насправді це досить просто. Після того, як ви закінчите роботу, ще раз натисніть на значок Ethernet і натисніть на відключення.

Кращий VPN для Windows 10

Якщо ви шукаєте преміум-сервіс VPN для налаштування на вашому ПК з Windows 10, їх там багато. Хоча ми рекомендуємо ExpressVPN, ви також можете вибрати будь-який із найкращих VPN, які ми перелічили нижче.

Як встановити VPN на Windows 10 вручну – заключні думки

Отже, ви бачите, що створити VPN-з’єднання на ПК під керуванням Windows 10 зовсім не складно. Щоб завершити його налаштування, вам потрібна адміністративна привілей, а також вам потрібна інформація про реєстрацію, надану постачальником послуг VPN.

Після того, як ви переконаєтесь, що вони є, ви можете продовжувати та виконувати поетапну установку. Налаштування за замовчуванням були б досить зоряними для більшості користувачів, але Windows 10 також має налаштування для досвідчених користувачів, які люблять повозитися з функціями програмного забезпечення.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me