Як вимкнути відстеження місцеположення

Більшість веб-сайтів, які ви відвідуєте, роблять навмисні спроби дізнатися про вас якнайбільше. Оскільки це може відповідати забезпеченню насолоджуваного досвіду на їхньому сайті, деякі користувачі вважають, що інформація про них збирається навіть без їх дозволу. Тип зібраної інформації в основному складається з того, що може розкрити ваша IP-адреса та місцеположення. Ваша IP-адреса містить дані, такі як ваше фактичне місцезнаходження, іноді ваша особа чи навіть ім’я вашого провайдера. Оскільки така інформація стає доступною для відвідуваних вами веб-сайтів, деякі з них можуть використовувати її для обмеження вашого доступу, оскільки вони можуть бути гео-обмежувальними.


Як вимкнути відстеження місцеположення

Як вимкнути відстеження місцеположення

Відстеження локації в Інтернеті – вступ

Гео-обмежувальні веб-сайти вважають за краще, щоб більша частина їхнього трафіку надходила від місцевих відвідувачів. Це може бути тому, що на них сайт виписаний на їхній місцевій мові, або навіть тому, що вони не мають бюджету на додаткову пропускну здатність, необхідну для розміщення іноземних відвідувачів. Іншою можливістю може бути те, що сайт доступний у широкому діапазоні різних регіональних версій (наприклад, Netflix), тому це змушує вас дотримуватися версії, призначеної для користувачів у вашому населеному пункті. Це може бути величезною незручністю для мандрівників або емігрантів, оскільки вони можуть хотіти не відставати від новин з місця походження, або навіть розважатись із сайтів та каналів, до яких вони отримають доступ, якби повернулися додому.

В інших випадках програми та веб-сайт просто відстежують ваше місцезнаходження, щоб показувати цільову рекламу. Рекламний банер, який ви бачите, наприклад, у США, може не збігатися з тими ж відвідувачами певного веб-сайту в Німеччині. Такі додатки, як Карти Google, використовують службу локації, щоб визначити ваше місцезнаходження та запропонувати найкращий маршрут до наступного пункту призначення. Незалежно відстеження вашого руху може серйозно погіршити вашу конфіденційність в Інтернеті.

Незалежно від випадку, ви можете використовувати два способи обходу гео-обмежувальних блоків, які встановлюються для відстеження вашого місцезнаходження та блокування. Вимкнення служб локації та використання VPN.

Як вимкнути служби локації на Android

Якщо ви користуєтесь смартфоном або планшетом Android, ви можете легко відключити відстеження місцезнаходження, виконавши наступні кроки:

 1. На своєму пристрої Android перейдіть у розділ “Налаштування”.
 2. Тепер перейдіть до розділу “Безпека” & Конфіденційність “.
 3. Тут виберіть “Доступ до геоданих”. Залежно від торгової марки мобільного телефону Android, y
 4. Вимкніть “Доступ до мого місцезнаходження”.
 5. Жоден з ваших додатків для Android більше не зможе відстежувати ваше місцезнаходження.

Як відключити служби локації на iPhone або iPad

Якщо ви користуєтесь мобільним пристроєм на базі iOS, ви можете запобігти відстеженню ваших програм, дотримуючись цих процедур:

 1. По-перше, заходьте Налаштування.
 2. Тепер перейдіть до “Конфіденційність”.
 3. Виберіть “Служби локації”.
 4. Звідси ви можете вимкнути служби локації для програми.

Як відключити служби локації на ПК з ПК або телефоном Windows

Ви можете вимкнути служби локації на своєму пристрої Windows 10, виконавши наступні дії:

 1. Йти до Налаштування > Конфіденційність > Розташування.
 2. Тепер натисніть на Зміна.
 3. Нарешті, поверніть Розташування у вікні, що з’явиться.

Як вимкнути служби локації на Mac

Виконайте наступні дії, щоб увімкнути служби локації в OSX:

 1. Виберіть Системні налаштування в меню Apple.
 2. Натисніть Безпека & Піктограма конфіденційності у вікні Налаштування системи.
 3. Перейдіть на вкладку Конфіденційність.
 4. Якщо значок замка в нижній лівій частині заблоковано, клацніть його та введіть ім’я та пароль адміністратора, щоб розблокувати його.
 5. Виберіть Служби локації.
 6. Поставте прапорець “Увімкнути служби локації”.

Як уникнути відстеження місцезнаходження за допомогою VPN

Навіть дотримуючись усіх описаних вище кроків, веб-сайти та програми все одно можуть відстежувати ваше місцезнаходження, визначаючи вашу IP-адресу замість служб локації, таких як GPS. Google нібито все ще відстежує користувачів навіть після того, як вони вимикають служби локації на своїх пристроях Android. Використання віртуальної приватної мережі допомагає уникнути відстеження вашого місцезнаходження, оскільки воно дозволяє підключитися до віддаленого сервера. Це змінює фактичну IP-адресу на таку, яку надає служба VPN, залежно від того, до якого віддаленого сервера ви підключаєтесь. Зробивши це, ви зможете уникнути будь-якої форми відстеження місцеположення як з географічних сайтів, так і з тих, які хочуть зібрати будь-яку нову інформацію про ваш веб-перегляд.

Щоб ви мали повний контроль над конфіденційністю в Інтернеті, ваш VPN також шифрує ваш трафік таким чином, щоб ніхто не міг дізнатися, що ви збираєтеся в Інтернеті. Це дозволяє захистити ваш веб-перегляд від будь-якої форми кібератак чи загроз, які можуть існувати в Інтернеті. Конфіденційність та анонімність також гарантуються для тих часів, коли ви робите чутливі речі, такі як інтернет-банкінг чи шопінг. З підпискою VPN в руках ви матимете належний захист під час заповнення даних своєї кредитної картки або паролів банківського рахунку для здійснення транзакції.

Використання VPN також допомагає вам обійти безліч обмежень, які може встановити ваш провайдер. Відомо, що провайдери намагаються керувати вашим використанням Інтернету за допомогою дроселювання або навіть повністю блокують доступ до певних веб-сайтів. Як підписник VPN, ви отримаєте свої дані повністю прихованими від свого провайдера, і без того, щоб вони мали уявлення про те, які сайти чи канали ви відвідуєте, вони не знають, як призупинити ваше з’єднання.. 

Найкращі VPN, щоб уникнути відстеження місцеположення

Щоб переконатися, що ви почнете добре шукати надійну VPN-послугу, у нас є ряд послуг, які ви можете розглянути. Це всі служби, які вже мають велику кількість наступних, тобто вони вже мають повну довіру населення. Перегляньте деякі з них нижче:

1. ExpressVPN

ExpressVPN – це постачальник, який наполегливо працює і виявляє прихильність до того, щоб користувачі мали найкращі умови щодо захисту в Інтернеті. Служба зі штаб-квартирою на Британських Віргінських островах підтримує сувору політику нульового ведення журналу і має близько 2000 серверів, які гарантують, що її люди зможуть отримати доступ до стільки сайтів і каналів, скільки хотіли б. Постачальник пропонує 256-бітне шифрування AES для своїх користувачів та забезпечує до 3 одночасних з’єднань. Абоненти також можуть вибирати OpenVPN, L2TP та PPTP в якості бажаного протоколу VPN.

ExpressVPN також є дуже універсальним провайдером, оскільки дозволяє своїм клієнтам торрент в їхній мережі, а також змінювати сервери, до яких вони підключені стільки разів, скільки хотіли б. Також немає обмежень на пропускну здатність, яку вони надають своїм користувачам. ExpressVPN також пропонує цілий ряд незахищених серверів, які можуть захистити користувачів від виявлення, якщо вони користуються послугою в країнах, які забороняють використовувати VPN. У ExpressVPN також є один з найкращих представників служби обслуговування клієнтів, і з ними можна зв’язатися через соціальні медіа, електронну пошту чи чат наживо. Щоб дізнатися більше про цього провайдера, ознайомтеся з нашим оглядом ExpressVPN.

2. ПуляVPN

BulletVPN також потрапляє в цей список як один з найнадійніших постачальників на ринку, незважаючи на те, що він є відносно новим у цій галузі. Послуга базується в Естонії, і це додає великої довіри до її політики нульового реєстрації даних, оскільки Естонія знаходиться далеко від досяжності будь-якого органу регулювання даних. BulletVPN також має дуже широкий список підтримуваних протоколів VPN, на яких PPTP, L2TP / IPSec, IKEv1 та IKEv2 є картками для всіх, хто хоче зашифрувати свою безпеку..

BulletVPN пропонує абонентам водонепроникну безпеку завдяки 256-бітному шифруванню AES, що забезпечує можливість громадянам приховати своє місцезнаходження та повністю уникати відстеження. Сумісність також гарантована, оскільки в сервісі є додаток VPN, яке може працювати на різних платформах, таких як iOS, Android, Windows та Linux. Дружність до користувачів також лежить в основі його VPN-програми, оскільки все так легко доступно і не важко орієнтуватися. Це те, що ви особливо цінуєте, особливо якщо раніше ніколи не використовували VPN. Щоб дізнатися більше про те, що може запропонувати послуга, знайдіть трохи часу та перегляньте наш Огляд BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN – останній постачальник, якого ми хотіли б рекомендувати як один із найкращих, щоб уникнути відстеження місцеположення. Послуга базується в Панамі та має близько 4000 серверів у межах своєї мережі. NordVPN пишається тим, що пропонує функції, які ви, швидше за все, не отримаєте від інших провайдерів, і це, головним чином, через свою велику мережу серверів. У NordVPN є одна дуже особлива функція, що підвищує вашу безпеку в Інтернеті, і це її здатність подвоїти нормальний рівень безпеки. 256-бітове шифрування AES, що надається сервісом, збільшується вдвічі, оскільки дані сервісних маршрутів передаються через два сервери замість одного.

Послуга також дозволяє інтегрувати її захист із Tor, щоб максимально забезпечити свою безпеку та дозволити до 6 пристроїв підключитися до нього одночасно під одним з’єднанням. NordVPN також пропонує PPTP, L2TP / IPSec і OpenVPN як протоколи VPN на вибір, а також постачається з перемикачем Internet kill, який відключає ваше інтернет-з’єднання, коли ваш VPN-клієнт отримує компрометацію. У NordVPN також є безліч серверів, кожен з яких підходить для таких заходів, як торрентінг, HD потокова передача та завантаження великих файлів. Ми також зробили огляд NordVPN, який вам слід пройти, якщо ви думаєте, що NordVPN може бути найкращим чином підходить для ваших потреб у мережі Інтернет..

Як підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті за допомогою VPN?

Якщо ви дійсно хочете, щоб ваше місце розташування було прихованим від різноманітних онлайн-сервісів, якими ви користуєтесь щодня. Вам потрібно замаскувати вашу публічну IP-адресу. Найкращий спосіб зробити це за допомогою VPN. Ось як можна замаскувати своє місцезнаходження за допомогою VPN:

 1. Перш за все, підпишіться на одне із рекомендованих вище VPN.
 2. Далі завантажте додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iPhone або iPad.
 3. Потім запустіть додаток VPN та ввійдіть у нього за допомогою свого облікового запису VPN.
 4. Нарешті, підключіться до одного з багатьох серверів VPN, доступних через додаток VPN.
 5. Ваша IP-адреса та згодом ваше інтернет-місцезнаходження залежатиме від місця розташування сервера VPN, до якого ви вирішите підключитися.

Уникайте відстеження в Інтернеті – завершіть

У трьох перерахованих нами службах є діапазон IP-адрес, які ви можете використовувати, щоб не відстежувати ваше місцезнаходження. Якщо у вас є якісь питання або коментарі щодо цього відгуку, не соромтесь залишити їх у розділі нижче, і ми будемо раді відповісти.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me