Як спостерігати за запитомКорея за межами США

OnDemandKorea пропонує найновіші корейські драми, фільми та програми. Це одна з найпопулярніших послуг серед громадян Кореї, які проживають у США. Але, на жаль, послуга доступна лише в США, тому ті, хто живе або подорожує за кордоном, не може отримати до неї доступ. Однак у цій статті ми покажемо вам, як можна обійти онлайн-обмеження за допомогою VPN або Smart DNS для розблокування OnDemandKorea.


Дивитися OnDemandKorea за межами США

Як спостерігати за запитомКорея за межами США

Чому OnDemandKorea недоступний за межами США?

OnDemandKorea доступний лише для глядачів, які проживають в Америці. Якщо ви спробуєте отримати доступ до нього з-за кордону, ви отримаєте таке повідомлення про помилку розташування: “Цей вміст недоступний у вашому регіоні.”

Це тому, що служба може визначити ваше місцезнаходження за допомогою IP-адреси вашого пристрою. Якщо ви знаходитесь поза його зоною перегляду, він заблокує вас.

Тому вам потрібно підробляти своє місцезнаходження, якщо ви хочете розблокувати OnDemandKorea. І єдиний спосіб зробити це через VPN або Smart DNS проксі.

Як дивитися OnDemandKorea з VPN

Віртуальна приватна мережа (VPN) – це інструмент, який може перенаправляти ваше інтернет-з’єднання до обраної вами мережі. Він використовує програмне забезпечення для приховування вашої оригінальної IP-адреси, а потім замінює його іншою з обраного вами регіону.

Простіше кажучи, VPN дозволяє вам підключитися до американського сервера і надає нову IP-адресу з цієї країни. Це змусить OnDemandKorea думати, що ви знаходитесь в межах його охоплення та розблокуйте його вміст.

Щоб отримати доступ до каналу з-за кордону, просто виконайте наведені нижче дії.

 1. Підпишіться на провайдера VPN. Ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть додаток на свій ПК, Mac, iOS або Android. Ви також можете встановити його на маршрутизатори, смарт-телевізори та ігрові консолі.
 3. Увійдіть і підключіться до сервера США.
 4. Двічі перевірте свою нову IP-адресу на WhatIsMyIP.network.
 5. Передавайте улюблені корейські програми з будь-якого місця.

Найкращі VPN для доступу до OnDemandKorea

Як я вже згадував раніше, настійно пропоную вам скористатися ExpressVPN. Я встановив його на своїх пристроях і завжди використовую його для обходу геоблоків. Компанія дозволяє три одночасних з’єднання за допомогою одного рахунку. Так, я знаю, що інші бренди пропонують більше за кількістю пристроїв. Але мало хто надає такі функції:

 • Широка серверна мережа: Розблокувати OnDemandKorea вам дуже легко завдяки великій мережі ExpressVPN з понад 1000 серверів. Ці сервери розташовані у 94 країнах, включаючи США. 
 • Високий рівень швидкості: Ви можете забути про проблеми з буферизацією або помилки завантаження, оскільки компанія має одну з найкращих швидкостей у бізнесі.
 • 256-бітове шифрування AES: Це військове шифрування гарантує, що ніхто не може контролювати ваш трафік. Таким чином, ви можете тримати хакерів, Інтернет-провайдерів та урядові установи. 
 • Політика без реєстрації: ExpressVPN не реєструє жодного вашого трафіку чи даних. На його веб-сайті написано: “Ми ніколи не ведемо журнали трафіку, а також не зберігаємо журнали, які б дозволяли комусь відповідати IP-адресі та часовій позначці для користувача”.
 • Торрент і P2P надбавка: ExpressVPN дозволяє здійснювати повний обмін файлами P2P та торрентінг. Також він захищає вас від судових дій з боку власників авторських прав.
 • Повна сумісність Netflix: Ви можете отримати доступ до будь-якої потрібної вам бібліотеки, навіть до версії Netflix в США.
 • Висока сумісність: Ви можете встановити його на Windows, Mac, Android, Linux та iOS. Він також сумісний зі смарт-телевізорами, ігровими консолями та маршрутизаторами. 
 • 30-денна гарантія повернення грошей: Ви можете вимагати повного відшкодування, якщо ви не надто задоволені послугами.

І якщо ви не надто вражені ExpressVPN, ви можете вибрати одну з інших елітних брендів із наступної таблиці:

Обхід геоблоків за допомогою Smart DNS-проксі

Ще один спосіб отримати доступ до OnDemandKorea – це через проксі-сервери Smart DNS. Ці інструменти можуть обійти обмеження шляхом перенаправлення URL-адрес, які відкривають ваше місцезнаходження.

Однак вони трохи складніші у використанні. По-перше, вони потребують трохи конфігурації, оскільки немає програм, які можна завантажити. Ви повинні дотримуватися посібників із налаштування, щоб налаштувати його.

По-друге, Smart DNS-проксі не шифрують ваш трафік, це означає, що вони не вплинуть на вашу швидкість Інтернету. Але, на жаль, вони також не нададуть жодних функцій безпеки.

По-третє, вони не працюють, якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорі проксі-сервери або застосовує викрадення DNS. Крім того, вони не приховують вашу IP-адресу.

І останнє, але не менш важливо, у проксі-серверів Smart DNS є список каналів, які вони можуть розблокувати. На відміну від VPN, ви не можете підключитися до будь-якого сервера, який вам захочеться, і розблокувати канали поза цим списком.

Але якщо ви все ще віддаєте перевагу їм, ніж VPN, ось що потрібно зробити, щоб встановити їх:

 1. Підпишіться на таку послугу Smart DNS, як Unlocator.
 2. Переконайтеся, що OnDemandKorea включений до їх списку підтримуваних каналів.
 3. Налаштуйте Smart DNS на своєму ПК, Mac, iOS або Android пристрої. Ви також можете встановити їх на маршрутизатор, ігрові консолі чи смарт-телевізори.
 4. Розблокуйте OnDmeandKorea з будь-якого місця.

Що дивитись на OnDemandKorea

OnDemandKorea є домом для останніх і популярних корейських програм. Ви можете насолоджуватися шоу та фільми, як-от:

 • Хлопчик перевертень
 • Тигр: казка старого мисливця
 • Жорсткий, як залізо
 • Джен Вучі
 • Моє блискуче життя
 • Ніяких сліз для мертвих
 • Звук квітки
 • Пайпер
 • Чудовисько
 • Хроніки зла
 • Трон
 • Випадковий детектив
 • Пайпер
 • Божественний хід
 • Ветеран
 • Чудовий кошмар

Дивіться OnDemandKorea за кордоном з VPN або Smart DNS

Як передавати потоки OnDemandKorea за кордон за допомогою VPN або Smart DNS

Як спостерігати за запитомКорея за межами США – фінальні думки

Корейське телебачення пропонує кілька шоу та програм преміум якості. Деякі з них навіть здобули міжнародну популярність, як “Господар, Поїзд до Пусана”, і “Я бачив диявола”. Ось чому я думаю, що OnDemandKorea зацікавив би когось, не лише громадян Кореї та емігрантів. Тому отримайте VPN-проксі або Smart DNS-проксі зараз, щоб дивитись улюблених шоу з будь-якого місця.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me