Як спостерігати за National Geographic за межами США

Як спостерігати за Nat Geo за межами США? Є цілий інший бік світу, про який люди в Австралії, Канаді та Великобританії не знають, оскільки National Geography обмежена географією. Багато людей у ​​всьому світі процвітають у мистецтві та науці, і саме це Nat Geo пропонує своїм глядачем. Або скажемо її американська глядацькість? Це все просто. Якщо ви перебуваєте в США, ви можете переглядати National Geographic. Якщо ви цього не зробите, то й удача. Насправді, удача не має нічого спільного з тим, що постачальник послуг VPN може надати вам доступ до Nat Geo, навіть якщо ви не перебуваєте в США. Ще один варіант для розблокування Nat Geo в будь-якій із згаданих країн – це проксі-сервер Smart DNS. Обидва інструменти дозволяють користувачам отримувати National Geographic на будь-якому ПК, Mac, Android, iPhone або iPad.


Як спостерігати за National Geographic за межами США

Як спостерігати за National Geographic за межами США

Як спостерігати за National Geographic за межами США за допомогою VPN

Звичайно, слоган Nat Geo подальший, але, мабуть, недостатньо далеко, щоб перетнути межі та дозволити іншим людям з різних куточків світу цікаво жити, завжди дивуватися чи наважуватися досліджувати. На щастя, є спосіб, коли люди поза США, які позбавлені фактичного вмісту, що включає природу, науку, культуру та історію, можуть отримати доступ до National Geographic незалежно від того, де вони перебувають. VPN створює приватний цифровий тунель, куди всі ваші дані проходять і шифруються. Цей безпечний метод допомагає вам отримати анонімність в Інтернеті та захищає ваші дані від хакерів.

VPN також дозволяє підключитися до одного з його серверів, розповсюджених у багатьох країнах. Підключення до іншого сервера надає вам IP цього сервера (де він знаходиться). Це дозволяє вам отримати доступ до вмісту, доступного там. Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб дізнатися, як можна отримати Nat Geo за межами США за допомогою VPN.

  1. Перше, що вам потрібно зробити – це зареєструватися у службі VPN.
  2. Далі ви створюєте обліковий запис VPN.
  3. Завантажте та встановіть додаток VPN на пристрій, на який ви хочете передавати Nat Geo.
  4. Запустіть додаток та підключіться до VPN-сервера в США.
  5. Після підключення до індійського сервера ви отримаєте Американська IP-адреса тому це виглядає так, як ви знаходитесь у США.
  6. Тепер, коли у вас є американський IP, ви можете легко отримати доступ до Nat Geo з будь-якої точки світу.

Для гарантованого доступу до National Geographic з максимальною безпекою з будь-якої частини світу, ми настійно рекомендуємо зареєструватися ExpressVPN. Вони гарні! Обхід гео обмежень – це їхня річ, а також безліч інших послуг, які вони пропонують, від швидкої швидкості до відмінного обслуговування клієнтів. Якщо ви хочете вивчити інші варіанти, переконайтеся, що ви переглянете таблицю нижче.

Як розблокувати National Geographic за межами США за допомогою смарт-DNS

Шукайте та відкривайте нові колекції Science & Розвідка, пригоди, тварини та сім’я з Nat Geo за межами США із Smart DNS-проксі. Цей проксі успішно розблокує вміст з будь-якої точки світу, але він не підтримує дані користувачів. Процедура, якою функціонує Smart DNS, відрізняється від процедури VPN. Наприклад, на відміну від VPN, Smart DNS не надає своїм користувачам нову IP-адресу. Не хвилюйтеся, ви розблокуєте Nat Geo, і ось як це зробити:

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт / додаток National Geographic.
  4. Підготуйтеся до того, що вас здує реальність та псевдонаукові розважальні програми Nat Geo.

Якщо ви шукаєте хороший та надійний проксі-сервер Smart DNS, який допоможе вам розблокувати Nat GEo за межами США, тоді, будь-ласка, перейдіть з Розмикач. Він чудово працює на всіх пристроях і пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію, тому варто спробувати.

Дивіться National Geographic за межами США

Якщо ви американський емігрант, ви можете наздогнати останні епізоди улюблених серіалів або переглянути дивовижні документальні фільми, зокрема про Genius, Mars, The Incredible Dr. Pol та Wicked Tuna в Nat Geo, використовуючи VPN або Smart DNS проксі. Хто сказав, що телебачення не може бути освітнім? Маючи канал, який надає інформативний, цікавий та змістовний вміст, як National Geographic, може творити чудеса для вашого телевізійного часу. Таким чином, підписка на VPN-проксі або Smart DNS-проксі буде фактично інвестицією у ваш інтелектуальний прогрес.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me