Як спостерігати за кращим викликом Саула 4 сезон за межами США

Як дивитись 4-й сезон Better Call Saul за межами США? Новий сезон Better Call Saul відбудеться прем’єра 4 серпня на AMC у Сполучених Штатах. Розчаровуючи, AMC є геоблоковані за кордоном, що означає, що люди, які живуть у Великобританії, Канаді, Австралії та Німеччині, не можуть дивитися серіал. Однак вболівальники Better Call Saul можуть використовувати a VPN або Розумний DNS  до розблокувати AMC для того, щоб вивести його останній сезон. З будь-яким із цих застосованих методів ви зможете Потік Better Call Saul в Інтернеті на ПК, Mac, iPhone, iPad, Android, Xbox, PS4, Roku, Apple TV, Fire TV Stick або Chromecast.


Як спостерігати за кращим викликом Саула 4 сезон за межами США

Як спостерігати за кращим викликом Саула 4 сезон за межами США

Як спостерігати за кращим дзвоном Саула за межами США за допомогою VPN

Better Call Saul 4 сезон знаходиться лише за кілька тижнів від звільнення, і, як очікується, відбудеться після пожежі в будинку Чака (зіграного Майклом Маккіном). Шанувальники за кордоном не дізнаються, чи вижив Чак, але його смерть, якщо вони не підписалися на VPN. Віртуальна приватна мережа – це безпечний спосіб передачі вашого інтернет-трафіку через інший комп’ютер в Інтернеті. Він також створює цифровий тунель, через який ваші дані проходять і шифруються. З’єднання перенаправляється через VPN-сервер і, таким чином, надає вам IP цього сервера (у країні, де він знаходиться). Ось як Ви можете дивитись кращого перегляду Saul Season 4 за межами Великобританії за допомогою VPN:

 1. Спочатку потрібно зареєструватися у постачальника послуг VPN. Уникайте безкоштовних VPN, таких як Hola.
 2. Тепер, коли ви створили свій обліковий запис VPN, завантажте та встановіть додаток VPN з веб-сайту провайдера VPN.
 3. Запустіть додаток та підключіться до VPN-сервера в США.
 4. Ви, здається, переглядаєте Інтернет за допомогою Американська IP-адреса.
 5. Такий підхід дозволяє розблокувати всі американські канали будь-де за кордоном, в тому числі ЛисицяNBC, ABC, Freeform, A&E, CW TV, і Хулу.

Все, що вам потрібно зробити, щоб розблокувати AMC для перегляду четвертого сезону Better Call Saul – підписатися на ExpressVPN. Це, безумовно, найнадійніший і надійний постачальник послуг, який гарантує обхід обмежень та розблокування вмісту у всьому світі. Ось найкращі VPN, якими ви можете скористатися дивіться Better Call Saul за межами США.

Як спостерігати за кращим дзвоном Саулу за межами США за допомогою смарт-проксі DNS

Ще один спосіб розблокувати AMC за межами США – через проксі-сервер Smart DNS. За допомогою сервера Smart DNS ви можете користуватися необмеженим доступом до веб-сайтів та служб, таких як AMC, як якщо б ви знаходилися в країні, де доступ дозволений. Хоча Smart DNS не є найбезпечнішим методом, він, безумовно, набагато швидший, ніж VPN. Ось як можна розблокувати AMC за межами США за допомогою Smart DNS:

 1. Переходьте до Розмикач і підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
 2. Тепер, коли ви створили свій акаунт Smart DNS, налаштуйте Smart DNS на своєму потоковому пристрої: ПК, Mac, iPhone, iPad, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Smart TV, Chromecast, PS4 та Xbox. 
 3. Відвідайте веб-сайт AMC або запустіть програму AMC.
 4. Увійдіть і передайте онлайн Live Better Call Saul Season 4.

Розмикач працює як шарм із розблокуванням гео-обмеженого вмісту, включаючи AMC. Ви також можете використовувати Unlocator для розблокування інших основних потокових служб, таких як Hulu, Fox, NBC та CW TV за межами США. Він також пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію і не потребує кредитної картки. Це швидкий та ефективний проксі-сервер Smart DNS, завдяки якому ви можете розблокувати понад 200 каналів, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Краще дзвоніть Саулу 4 сезон

Четвертий сезон Better Call Saul був поновлений у червні минулого року і почав випускатися ще в січні. Підтверджено, що Better Call Saul S4 повертається в понеділок, 6 серпня, коли він відбуватиме трансляцію AMC в Америці. Цей сезон наближає Джиммі (Боб Оденкірк) до його повної трансформації в Сол Гудман, на що шанують шанувальники. Вінс Джилліган дражнив: «З кожним роком ми наближаємось до того, що Джиммі Макгілл стає Салом Гудменом, і цей рік не буде відрізнятися. Світи Джиммі та Саула збираються разом, і тому, очевидно, світи “Кращого дзвінка Саула” і “Порушення поганого” також перетинаються все глибше і глибше “.”

Звичайно, Боб Оденкірк повернеться як Джиммі Макгілл, AKA Saul Goodman. Серед інших членів акторської ролі – Rhea Seehorn та Jonathan Banks як Kim Wexler та Mike Ehrmantraut відповідно. Четвертий сезон також побачить повернення Патріка Фабіана в ролі суперника Джиммі Говарда Гамліна, Джанкарло Еспозіто як знакових лиходіїв Гада Фрінга та Майкла Мандо як Ігнасіо ‘Начо’ Варга, а також Даніеля і Луїса Монкади як страшних двоюрідних братів Леонеля та Марко Саламанки . Ось назви перших п’яти епізодів:

 • Дим: Епізод 1
 • Дихання: Епізод 2
 • Щось прекрасне: Епізод 3
 • Обговорення: Епізод 4
 • Досить їздити: Епізод 5

Попередній перегляд кращого тренувальника Saul Season 4

Дивіться кращий дзвінок Саулу 4 сезон за межами США

Better Call Saul 4 сезону вийде на екрани в серпні, проте лише ті місцеві жителі США та VPN / Smart DNS користувачі зможуть спостерігати за його прем’єрою. Вболівальники можуть сподіватися, що в цьому майбутньому сезоні все піде темніше і чекатимуть захоплюючих результатів і виявлять, що ЦЕ смерть призведе Джиммі до Саула? Єдиний спосіб знайти вихід для тих, хто не знаходиться в США – це отримати VPN або SmartDNS.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me