Як спостерігати за ярмарком суєти на ITV за кордоном

“У світі, де всі прагнуть того, чого не варто мати, ніхто більше не налаштований піднятися на висоти Англійського суспільства, ніж міс Ребекка Шарп.” Якщо є одна річ, яку варто мати, це останній відпочинок класичного Роман вікторіанської суєти на ITV. Шанувальники хорошої драматичної епохи та повторення вікторіанської історії, безумовно, отримають насолоду від серіалу, який відбувся прем’єра 2 вересня. Мешканці, які не перебувають у Великобританії, не зможуть спостерігати за тим, як Vanity Fair знаходиться за межами Великобританії, де ITV недоступний. Однак вони все ще можуть отримати ITV за кордоном, якщо вони використовують VPN або Smart DNS проксі. Ось як можна дивитися Vanity Fair на ITV за межами Великобританії, використовуючи VPN або Smart DNS на ПК, Mac, Android, iPhone, iPad, Smart TV, PS3, PS4, Xbox, Apple TV та Roku.


Як спостерігати за ярмарком суєти на ITV за кордоном

Як спостерігати за ярмарком суєти на ITV за кордоном

Як спостерігати за ярмарком суєти на ITV за кордоном за допомогою VPN

Коли ви намагаєтеся отримати доступ до ITV у США, Німеччині, Франції, Іспанії, Португалії, Австралії чи Канаді, з’являється повідомлення про помилку. Це в основному тому, що потокові послуги ITV геоблокуються на основі IP-адреси, з якою користувачі підключаються. Ви маєте бути місцевим резидентом, який знаходиться у Великій Британії та знаходиться в межах країни, щоб отримати доступ до ITV. Незважаючи на ці обмеження, користувачі, які живуть за межами Великобританії, можуть використовувати VPN для доступу до ITV та дивитися Vanity Fair. Це дуже просто, якщо дотримуватися наступних кроків:

  1. Перше, що вам потрібно зробити – це зареєструватися у службі VPN.
  2. Далі ви створюєте обліковий запис VPN.
  3. Завантажте та встановіть додаток VPN на пристрій, на який потрібно передати Vanity Fair.
  4. Запустіть додаток та підключіться до VPN-сервера у Великобританії.
  5. Після підключення до сервера Великобританії вам буде надано тимчасовий IP-адреса Britsih тому це виглядає так, як ви знаходитесь у Великобританії.
  6. Тепер, коли у вас є британський IP, ви можете легко отримати доступ до ITV і подивитися Vanity Fair.

З ExpressVPN, ви можете розблокувати всілякий географічний вміст. Це повноцінний постачальник послуг, який пропонує найкращі протоколи шифрування класів та якісні послуги. Відмінна користувальницька технологія ExpressVPN та сувора політика “Без журналів” є причинами, по яких цей постачальник є лідером на ринку. Ось деякі інші постачальники послуг, здатні розблокувати ITV, наведені в таблиці нижче.

Як спостерігати за ярмарком суєти на ITV за кордоном за допомогою смарт-DNS-проксі

Розумні проксі-сервери DNS та VPN мають подібні функції, але працюють по-різному. У той час як VPN шифрує та повторно спрямовує весь ваш трафік, Smart DNS лише перенаправляє лише той трафік, який визначає ваше географічне місцезнаходження. Звідси і походить термін «розумний». Розумний DNS також швидкий, оскільки не шифрує всі дані користувачів. Все, що вам потрібно зробити, – це змінити свій DNS-сервер на пристрої, на якому ви хочете підтримувати iPad, iPod, iPhone, Android, PS, Xbox, Wii, Apple TV, Roku, WD тощо або ваш маршрутизатор для повної підтримки вашої домашньої мережі. Ви можете переглянути декілька регіонів одночасно. Наприклад, ITV або BBC Iplayer як телевізійний контент Великобританії та Canalplus як французький контент, насолоджуючись американськими Netflix. Усі використовують однакову конфігурацію. Ось як можна спостерігати за Vanity Fair на ITV за межами Великобританії:

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт ITV.
  4. Насолоджуйтесь трансляцією Vanity Fair за межами Великобританії.

Розмикач – найкращий проксі-сервер Smart DNS, про який ви могли б попросити. Він може розблокувати понад 200 каналів та отримати потрібний вам вміст, незалежно від того, де ви знаходитесь. За допомогою програми Unlocator заборони знімаються, а гео обмеження минаються протягом декількох хвилин.

Про ярмарок суєти

Кожен епізод починається з того, що оповідач / автор Теккерей (зіграний Майклом Пейліном) представляє партію. Його роль уособлює ненадійного оповідача, який міститься в оригінальному романі. У резюме з ITV написано: «Адаптація літературної класики Текерая Гвінет Х’юз поставлена ​​на тлі Наполеонівських воєн і слідує за Беккі Шарп, коли вона намагається пробитися з бідності та масштабувати висоту англійського суспільства. Її історія про «лиходійство, злочин, веселощі, кохання, кохання, сміх, обман, бійки та танці» веде її до двору короля Джорджа IV через битву при Ватерлоо, розбиваючи серця і втрачаючи статки, як вона йде . “

Дивіться ярмарок суєти на ITV за кордоном

Глава драми ITV Поллі Хілл сказав це про драматичний серіал: «Сумлірна ярмарок – це ідеальна класика для адаптації до ITV, а приголомшливі сценарії Гвінет Х’юз втілюють роман у життя таким чином, що дійсно зв’яжеться із сучасною аудиторією. ” Тепер, коли ви знаєте, що існує більше ніж один спосіб передати Vanity Fair за межі Великобританії, невиправдано, що ви все ще не дивитесь на це. Або VPN, або Smart DNS можуть отримати ITV за межами Великобританії, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me