Як спостерігати за CNBC за межами США за допомогою VPN або Smart DNS

Світова економіка змінюється. Торговельна політика змінюється, і ринки переробляють себе, щоб не відставати. Настав час звернути увагу на сайти фінансових новин, як CNBC.


Як спостерігати за CNBC за межами США

Як спостерігати за CNBC за межами США

Чи є CNBC доступний за межами США?

CNBC, незважаючи на суперечки навколо нього, є одним із найбільш дивимих каналів фінансових новин. CNBC має різні версії за межами США, які задовольняють різні фінансові ринки. Однак американська версія каналу не може бути доступна за межами США. Якщо ви хочете залишатися на вершині фінансового ринку в Штатах, вам доведеться знайти спосіб розблокувати CNBC за кордоном.

Я поясню два способи, які ви можете використовувати для цього: VPN та Smart DNS.

Як розблокувати CNBC за кордоном за допомогою VPN

Перший метод, який я поясню, щоб розблокувати регіональні обмеження CNBC, – це метод VPN. VPN, короткий для Virtual Private Network, – це програмне забезпечення, яке шифрує ваші дані та перенаправляє весь ваш трафік у приватне та безпечне з’єднання. VPN може допомогти вам залишатись анонімними та безпечними в Інтернеті, навіть якщо ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi.

Причина, через яку VPN може розблокувати контент з обмеженим регіоном, полягає в тому, що VPN підключає вас до різних серверів по всьому світу, щоб встановити захищене з’єднання, про яке я згадував раніше. Коли ви під’єднуєтесь до сервера, який не знаходиться у вашій країні, ваша загальнодоступна IP-адреса змінюється, щоб відображати адресу сервера. Ось як VPN може допомогти вам розблокувати регіональні обмеження.

Як налаштувати VPN

Підписатися та налаштувати VPN порівняно легко. Ось як можна отримати VPN та розблокувати CNBC в будь-якій точці світу:

  1.  Перейдіть на веб-сайт постачальника VPN та підпишіться на послугу.
  2. Завантажте програму, яка відповідає пристрою, який ви збираєтесь використовувати. Як правило, для VPN буде додаток для Mac, Windows, iOS, і Android пристрої.
  3. Запустіть додаток на своєму пристрої та ввійдіть.
  4. Підключіться до американського сервера і зачекайте кілька секунд, щоб з’єднання встановилося.
  5. Перейдіть до прямого ефіру CNBC та насолоджуйтесь! *

Це так просто! Хороша річ у VPN – це те, що вони вже мають додатки (іноді навіть плагіни браузера), якими ви можете користуватися. Для використання VPN вам не потрібно мати технічну освіту.

Кращий VPN на пряму трансляцію CNBC

Я пропоную підписатися на ExpressVPN. Він вважається найбільш високим рейтингом постачальника послуг VPN і має довгий список функцій, які допомагають йому зберегти свої позиції в усьому світі. ExpressVPN має понад 2000 серверів у понад 94 країнах, тому ви можете потенційно розблокувати більше геоблокованих сайтів.

ExpressVPN має надійну 30-денну гарантію повернення грошей, тож ви можете перевірити це і перевірити, чи працює ця послуга для вас.

Якщо це не закінчилося, ось список інших вищих постачальників VPN, які ви можете спробувати:

Як спостерігати за CNBC за кордоном зі смарт-DNS

Другий метод, який можна використати для розблокування американської CNBC за кордоном, – це використання Smart DNS. Розумний DNS, на відміну від VPN, – це послуга, на яку ви можете підписатися, яка призначена для розблокування гео-обмежених сайтів. Також на відміну від VPN, Smart DNS – це не служба, яка просить вибрати сервер, до якого потрібно підключитися. Постачальник матиме список розблокованих каналів, доступних через Smart DNS.

Іншими словами, коли ви хочете розблокувати певний канал за допомогою Smart DNS, вам потрібно переконатися, що канал підтримується вибраним вами Smart DNS.

Кілька речей, які потрібно мати на увазі при використанні смарт-DNS

Як я вже згадував вище, Smart DNS – це не те саме, що VPN. VPN захистить ваші інтернет-дані та трафік, а Smart DNS лише маскує ваш IP-адресу. Правильно, ваша загальнодоступна IP-адреса фактично не змінюється, коли ви використовуєте Smart DNS. Інші речі, про які слід пам’ятати, це:

  • Розумний DNS не вплине на швидкість вашого Інтернету.
  • Розумні проксі-сервери DNS не захищають вас від викрадення DNS або прозорих проксі-серверів.
  • Смарт-DNS потрібно налаштувати на відміну від VPN.
  • Конфігурацію Smart DNS можна виконати на більш широкому виборі пристроїв, наприклад ПК, Mac, Android, Apple TV, Amazon Fire TV, PS3, PS4, Xbox, iOS, тощо …

Кращий розумний DNS для розблокування CNBC

Я використовую Unlocator як мій розумний DNS. Він надає вам доступ до понад 200 розблокованих каналів, включаючи CNBC, та має чудову команду з обслуговування клієнтів, яка завжди готова допомогти. Unlocator також пропонує путівники та навчальні посібники, які проходять вас через процес конфігурації.

У Unlocator є 7 днів без кредитної картки, безкоштовна пробна версія та 14-денна політика повернення коштів. Спробуйте, це неймовірний сервіс, який економить багато часу та енергії при потоковому потоці.

Дивитися CNBC за межами США – фінальні думки

Там у вас є два простих способи розблокувати американську версію CNBC. Я б запропонував спробувати обидва методи та побачити, який із них найкраще підходить. Якщо ви зацікавлені лише в трансляції декількох каналів, Smart DNS може бути послугою для вас. Якщо вас зацікавила ідея безпеки в Інтернеті, то це те, на що слід дивитися, VPN.

* Американська версія CNBC вимагає доступу до телевізійного провайдера США. Ні VPN, ні Smart DNS не зможуть видалити цю вимогу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me