Як слідкувати за трансляцією планет BBC в Інтернеті

“Планети” прем’єра вчора відбулася на BBC Two, і, як мінімум, це було вражаюче. Незалежно від мого геолокації, мені вдалося отримати доступ до iPlayer BBC за допомогою VPN постачальник послуг. Якщо ви зацікавлені в трансляції Планет куди завгодно, вам буде корисно цей посібник.


Планети, BBC iPlayer недоступний за межами Великобританії. Але в цій статті я покажу вам, як це робити розблокувати канал з будь-якого місця у світі за допомогою VPN або Smart DNS-проксі. Сюди, Ви можете дивитися кожен епізод, коли він виходить в ефір.

Подивіться BBC на планеті з будь-якого місця

Як дивитись планети BBC з будь-якого місця

Планети на BBC

Ви можете передавати цю новаторську нову серію на BBC iPlayer де завгодно. Хоча потокова послуга є доступний лише для глядачів, які проживають у Великобританії, міжнародні користувачі все ще можуть отримати доступ до нього. Тому дозвольте мені заощадити трохи часу і показати вам, що станеться, якщо ви спробуєте отримати доступ до нього з-за кордону. “Цей вміст недоступний у вашому місці”, – це те, що з’явиться на вашому екрані.

Проблема в тому, що ваш IP-адреса розкриває ваше місцезнаходження до всесвітньої павутини. І коли BBC iPlayer визначить це, вас припинять. Вся ця річ є через проблеми з авторським правом. Але, не хвилюйтеся, хлопці, VPN та Smart DNS-проксі можуть допомогти.

Як передавати планети за допомогою VPN

Найкращий спосіб переглядати планети за межами Великобританії віртуальна приватна мережа. Цей засіб може підробляють вашу глобальну позицію, приховуючи свою IP-адресу. По-перше, VPN перенаправляє ваш інтернет-трафік на вибір мережі, навіть якщо вона знаходиться за кордоном. Тоді, це змінює вашу IP-адресу щоб відповідати регіону, який ви вибрали.

Отже, ви видаються так, ніби ви знаходитесь всередині країни, і будь-який веб-сайт із обмеженим доступом із цієї області стане доступним. Іншими словами, ви зможете підключитися до сервера Великобританії, де б ви не знаходилися і отримати нову IP-адресу Великобританії. Це наверне BBC iPlayer на думку, що ви знаходитесь у його зоні перегляду. Він розблокує його вміст, включаючи «Планети».

Розблокувати BBC iPlayer BBC – VPN

Просто виконайте наведені нижче дії, і все буде в порядку:

  1. Якщо у вас немає облікового запису в службі VPN, вам потрібно підписатися. Я рекомендую використовувати ExpressVPN.
  2. Налаштуйте додаток на вашому ПК, iOS, Android, Mac чи будь-якому іншому пристрої.
  3. Підключіться до сервера Великобританії і отримати британську IP-адресу. 
  4. Переконайтеся, що вашому VPN вдалося змінити вашу IP-адресу, успішно відвідавши WhatIsMyIP.network.
  5. Перейдіть на iPlayer BBC сайт або додаток, залежно від того, яким пристроєм ви хочете користуватися.
  6. Насолоджуйтесь знаменною знаковою серією Планети.

Кращі VPN для розблокування програвача BBC iPlayer

Якщо ви початківець VPN, дозвольте мені заздалегідь сказати, що там багато постачальників. Однак не всі вони виконують так, як обіцяють. Тому, якщо ви не хочете досліджувати кращого постачальника послуг, перегляньте таблицю нижче. Цей список містить бренди найвищого рейтингу в галузі, тож будь-який з них зробив би добре.

ExpressVPN

Звичайно, деякі постачальники кращі за інших, тому я вибрав ExpressVPN як наш номер один. По-перше, компанія є власником понад 1000 серверів у 94 країнах, із включенням Великобританії. Це один із найбільші мережі бізнесу, і це дає вам доступ до будь-якого каналу Великобританії, включаючи BBC iPlayer. Таким чином, ви можете передавати Планети з будь-якої точки світу. По-друге, ExpressVPN має один із найшвидші сервери, ідеальна особливість для потокове передавання HD-програм. ви не зіткнеться з будь-якими проблемами буферизації чи завантаження, навіть якщо сервери, до яких ви підключились, знаходяться далеко.

Більше того, він забезпечує найбільш надійне функції безпеки для своїх користувачів, включаючи шифрування AES-256. Цей суворий протокол забезпечує максимальну конфіденційність користувачів. Жодні треті сторони, як уряд чи Інтернет, не можуть отримати доступ до даних користувачів. Інші захисні заходи включають розділений тунель, захист від витоку DNS, і перемикач вбивства. Що стосується конфіденційності, компанія не веде журналів і відстежує історію користувачів. На його веб-сайті чітко зазначено: “Ми ніколи не ведемо журнали трафіку, а також не зберігаємо журнали, які могли б комусь дати можливість відповідати IP-адресі та часовій позначці користувачеві. Ми працюємо повністю на основі спільних IP-адрес, тобто один IP не відстежує індивідуального користувача. “

І нарешті, ExpressVPN дозволяє здійснювати торрент-обмін та обмін файлами P2P, а це означає, що ти можеш безпечно завантажуйте / завантажуйте все, що завгодно. О, а якщо цього недостатньо, компанія дає вам доступ до всіх бібліотек Netflix, навіть американська версія. А для повного переліку функцій та переваг компанії ознайомтесь із цим Огляд ExpressVPN.

Дивіться планети за допомогою смарт-проксі-серверів DNS

Якщо вам не подобаються VPN, ваш єдиний інший варіант перегляду Планет – це інтелектуальний проксі-сервер DNS. Це програмне забезпечення лише переспрямовує URL-адреси, які розкривають ваше місцезнаходження так він не буде порушувати ваше з’єднання. Наприклад, Smart DNS проксі не ховайте свою IP-адресу, а це означає, що ваша ідентифікація в Інтернеті буде видима для всіх Крім того, вони не шифрують ваш трафік, щоб ніхто не міг контролювати ваш трафік та дані. Хоча це дозволяє вам отримати доступ до локального вмісту без падіння швидкості з’єднання, це також є значним ризиком для безпеки та конфіденційності.

Більше того, Smart DNS-проксі не дуже ефективні. Вони не працюють належним чином, якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорі проксі-сервери або використовує викрадення DNS. Крім того, їх установка на пристрої – це не прогулянка по парку, оскільки вони не мають спеціальних програм. З цієї причини їх потрібно налаштувати вручну, але у вас буде достатньо посібників із налаштування, які допоможуть вам.

Кроки зі смарт-DNS

Нарешті, ось як можна розблокувати BBC iPlayer за допомогою проксі-сервера Smart DNS:

  1. Підпишіться на гідний Smart DNS такі послуги, як Розмикач.
  2. Переконайтесь, що послуга сумісна з вашими пристроями.
  3. Налаштування Smart DNS на вашому ПК, ноутбуці, смартфоні чи планшеті. Можна також встановити його на маршрутизаторах, ігрових консолях або смарт-телевізорах.
  4. Доступ та трансляція каналів, обмежених Великобританією незважаючи на ваше геолокацію.

BBC – планети

У цій новій серії професор Брайан Кокс розповідає про надзвичайну розповідь про нашу Сонячну систему. Перший епізод розповів про розвиток Меркурія, Венери, Землі та Марса, найближчих до сонця планет. І якщо чесно, я не можу дочекатися епізоду номер два. Тож якщо ви коли-небудь замислювалися про те, як все почалося, ви не хочете сумувати за цим.

Планети відбулися прем’єра 28 травня на BBC Two. Якщо ви хочете переглянути перший епізод ще раз, ви можете повторити його на BBC iPlayer. Але якщо ви не знаєте, про що йдеться у шоу, прочитайте, що мають сказати постачальники контенту:

Приміщення

«У цій великій знаковій серії професор Брайан Кокс розповідає надзвичайну історію життя нашої Сонячної системи. Протягом чотирьох з половиною мільярдів років кожна з планет пройшла неймовірну подорож, наповнену дивовижним видовищем і високою драматизмом. Використовуючи дані наших останніх досліджень Сонячної системи в поєднанні з новаторськими CGI, ця серія розкриває немислиму красу та велич восьми планет, історії яких ми лише починаємо розуміти. 

Перший епізод простежує розвиток чотирьох скельних світів, найближчих до Сонця: Меркурія, Венери, Землі та Марса. Народжені разом, вони боролися з неймовірним насильством ранньої Сонячної системи, щоб стати стабільними планетами. Якийсь час у кожного була хвилина надії, коли вони насолоджувалися майже земляними умовами. Але сьогодні Меркурій – це випалений безплідний світ. Венера – це утікаючий парниковий світ із палючою атмосферою, а Марс – замерзла пустеля. Тільки на Землі океани – і життя зберігаються. 

Чому Земля процвітала, поки інші згасали? Найсучасніші космічні місії, коли-небудь змонтовані, дозволяють нам розкрити моменти, коли доля кожного світу обернулася. Меркурій пронісся по всій Сонячній системі в зіткненні немислимої лютості. Молода Венера, що сяє океанами, була замкнена в битві з сонцем. А ранній мокрий Марс був позбавлений матеріалу, який був би необхідний для виживання. 

Тільки Земля опинилася досить далеко від сонця, щоб утримати життя. Але це не може тривати вічно. Через мільярди років наш світ піде за долею планет-сестер, коли сонце розширюється, щоб стати червоним гігантом. Але, як це роблять інші оазиси, можуть прокинутися у далеких місяцях газових гігантів, як, наприклад, Сатурна, Місяць Титан. У недалекому майбутньому воно теж може насолоджуватися своєю миттю на сонці ».

Причіп

Ось що ви можете очікувати.

BBC – планети – Висновок

Серія “Планети” неймовірно детально розкриває історію 4,5 млрд років Сонячної системи. Використовуючи дані з останнього космосу, дослідження та найсучасніший CGI розкриють таємничу красу кожної планети. Буде обговорено питання про те, чи існує життя і на інших планетах.

Незалежно від того, займаєтесь ви наукою чи ні, Планета – це не серія, яку ви хочете пропустити. Отже, якщо ви живете за межами Великобританії, ви повинні отримати VPN або Smart DNS проксі щоб розблокувати BBC і продовжувати трансляцію. Чи використовуєте ви VPN або Smart DNS? Давайте почуємо, що ви маєте сказати в коментарях.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me