Як розблокувати Sportsnet зараз за межами Канади

Як дивитись Sportsnet Now за межами Канади? “Sportsnet Now недоступний у вашому регіоні.” Якщо ви відвідуєте канал із США, Великобританії, Німеччини, Австралії та Франції, це перше, що ви побачите. Але не дозволяйте це пригнічувати ваше бажання дивитися Tour de France, телевізійне телебачення, IndyCar та WWE на Sportsnet за межами Канади. Отримайте доступ до каналу, який забезпечує новини, результати, статистику, яскраві моменти та прямі трансляції найбільших спортивних подій, де б ви не були в світі, використовуючи віртуальну приватну мережу. Ви можете передавати SN Now за межами Канади, використовуючи VPN на будь-якому пристрої iOS, наприклад iPhone, iPad та Apple TV.

Як розблокувати Sportsnet зараз за межами Канади

Як розблокувати Sportsnet зараз за межами Канади

Як отримати SportsNet в США за межами Канади

Ми таємно мріємо про світ, де ми можемо дивитись все, що хочемо, де б ми не хотіли і коли хочемо. Бажаємо, щоб наші вітальні були обладнані телевізорами та пристроями, які підтримують нашу любов до всіляких програм. Світ, де ніхто не пропускає гру. Поки не настане цей день, – чекай, ми вже є частиною цього світу. Вам не потрібні високі технології або надто дорогі пристрої, щоб можна було дивитися все, що завгодно. Все, що вам справді потрібно, – це технологія, яка називається віртуальною приватною мережею. Ось як можна використовувати цю технологію VPN для перегляду SN Now за межами Канади:

  1. Підпишіться на постачальника послуг VPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN.
  3. Підключення до канадського сервера; це надасть вам канадську IP-адресу.
  4. Перейдіть на Sportsnet Now і підпишіться на нього.
  5. Ніколи не пропускайте ніколи не стикатися або обривати!

Найкращий VPN для Sportsnet зараз

ExpressVPN

Ми справді не можемо придумати кращий VPN для цієї місії. Обхід гео обмежень є ключовою особливістю багатьох сервісів ExpressVPN. ExpressVPN використовує сильні шифрування, як надто сильні шифрування, щоб забезпечити захист даних своїх клієнтів на найвищому рівні при передачі в загальнодоступну мережу. Цей постачальник послуг приховує IP-адреси своїх клієнтів, щоб вони мали змогу отримати доступ до будь-якого обмеженого онлайн-вмісту.

NordVPN

Багато клієнтів свідчили про ефективність та послуги цього постачальника VPN. Це надійно, безпечно, швидко і, перш за все, в межах бюджету. Подвійне шифрування NordVPN дозволяє вашим даним шифруватися двічі. Таким чином, обхід гео обмежень – це нічого не турбуватися з цим супер безпечним VPN.

CyberGhost VPN

CyberGhost – це VPN, яке приховує ваш IP-код, шифрує та анонімізує вашу активність в Інтернеті, а також дозволяє обійти будь-який веб-сайт, канал чи послугу з обмеженнями, де б ви не знаходилися. Незважаючи на те, що їх швидкість є середньою, і обслуговування їх клієнтів не настільки корисно, їх досвід щодо функцій безпеки компенсує ці прогалини. Переконайтесь, що ви перевірте таблицю нижче, щоб краще зрозуміти, чимало постачальників послуг VPN доступні для вас.

Як дивитися SN зараз за межами Канади за допомогою Smart DNS

Завдяки віртуальній приватній мережі, яку ви зареєстрували, ви можете дивитися Sportsnet за межами Канади. Однак якщо це не виходить, ви будете раді дізнатися, що існує альтернатива. Окрім VPN, ще одним способом, що дозволяє отримати доступ до Sportsnet Now, є проксі-сервер Smart DNS. Ці проксі-сервери також використовуються для обходу регіональних обмежень та розблокування каналів, недоступних у вашій країні. Дізнайтеся, як використовувати Smart DNS для доступу до Sportsnet Now.

  1. Перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Налаштуйте Smart DNS на пристрої, який ви хочете використовувати.
  3. Зайдіть на веб-сайт або додаток SN Now і ввійдіть у створений обліковий запис.
  4. Насолоджуйтесь переглядом Sportsnet Now за межами Канади.

Unlocator настійно рекомендується, оскільки він гарантує обхід гео обмежень з будь-якої точки світу. Він також пропонує 7-денну пробну версію та зручний для користувачів. Поки користувачі використовують DNS Unlocator, обмеження обходять, а заборони на спортивні канали, такі як Sportsnet Now, скасовуються.

VPN для Sportsnet Now за межами Канади

Після підписки на VPN ви отримаєте право на 24/7 пряму трансляцію улюблених видів спорту у дивовижному та надійному HD. Дивіться НХЛ, Блю Джейс & MLB, Raptors & НБА, Тім & Sid, Sportsnet Central та багато іншого на Sportsnet Now із VPN. Повідомте нас у розділі коментарів нижче, який VPN надав вам доступ до Sportsnet Now.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me