Як розблокувати RARBG з будь-якої точки світу?

На своєму піку Rarbg.com щодня відвідував до 300 000 відвідувань. Цей великий об’єм трафіку був вказаний серед найкращих торент-сайтів для вихідних файлів, а користувачі направлялися на веб-сайт для обміну файлами “peer to peer” для торрента різних форм медіа. Цей сайт є чудовим джерелом торентів фільмів ще з 2008 року, і цей статус та популярність, на жаль, отримали його у кількох юридичних питаннях. Доступ до сайту навіть було скасовано у ряді країн. До них належать Саудівська Аравія, Великобританія, Данія. Португалія, Пакистан, Болгарія, Марокко, Індія, Індонезія. Австралія, ОАЕ, Фінляндія та Ірландія.

Як розблокувати RARBG з будь-якої точки світу?

Як розблокувати RARBG з будь-якої точки світу?

Чому заборонено RARBG?

Більшість із цих країн визначають найбільшу причину цензури як порушення авторських прав. Вони підозрюють, що більша частина вмісту, розміщеного на сайті, є піратською. Хоча це може бути правдою в тій чи іншій мірі, для більшості людей невикористання rarbg.com залишає зовсім небагато інших варіантів для отримання якісного вмісту..

Якщо незважаючи на блоки, які ви все ще впевнені, що хочете скористатися послугою, вам потрібно буде покрити деякі ваші бази. Я впевнений, що ви не хочете стикатися з притягненням до відповідальності компаній, що порушують авторські права, якщо ви знайшли завантаження піратського вмісту. Ваш Інтернет-провайдер також може перешкоджати доступу до сайту, змушуючи шукати інші варіанти. Якщо це все ситуації, в яких ви не хотіли б опинитися, тоді вам потрібно дізнатися про VPN.


Навіщо вам потрібен VPN для RARBG

VPN означає Virtual Private Network. Це просто група провайдерів, що належать до однієї компанії, через яку ви можете прокладати трафік, придбавши підписку. Ці зв’язки допомагають вам приховати все, що вам потрібно в Інтернеті, а також гарантують, що ніхто не зможе відстежити вашу діяльність. З цим рівнем анонімності ви можете переглядати будь-який потрібний вам сайт, і ви також матимете доступ до тих, які географічно обмежені.

Це все стало можливим завдяки змінам, які відбуваються з вашою IP-адресою. Після підключення до віддаленого сервера ви можете переключити свою IP-адресу з фактичної на віртуальну. Віртуальна змінює такі деталі, як ваше місцезнаходження, і приховує вашу особу, щоб ви підтримували приватний профіль.

Як розблокувати RARBG за допомогою VPN

Ці зміни дозволяють вам отримувати доступ до обмежених географічними та навіть забороненими сайтами з будь-якого місця, а також приховувати свою особу. З таким рівнем анонімності комусь буде важко відслідковувати відвідувані вами сайти, не кажучи вже про тип завантаженого вами вмісту. Ось як можна використовувати VPN, наприклад, для розблокування RARBG:

  1. Зареєструйтесь у постачальника послуг VPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
  3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  4. Тепер підключіться до сервера VPN.
  5. Нарешті, зверніться до RARBG з будь-якої точки світу.

Використання VPN також захищає вас від свого провайдера. Як відомо, деякі постачальники послуг Інтернету підслуховують вашу діяльність в Інтернеті і навіть застосовують заходи щодо регулювання вашого використання Інтернету. Це називається дроселюванням, і привід, який надає більшість провайдерів за це, – це регулювати свою мережу. Це насправді не справедливо, оскільки це означає отримати набагато менше, ніж ви заплатили за вибір конкретного широкосмугового пакету. Надійна послуга VPN допомагає запобігти цим ефектам, і ви користуєтесь повною потужністю свого з’єднання.

Ранг
Провайдер VPN
Посилання

звання

vpn-провайдер

  • 30-денна гарантія повернення грошей
  • Необмежена смуга пропускання
  • Програми для всіх ваших пристроїв
  • 24/7 Live Support

Відвідайте ExpressVPN

звання

vpn-провайдер

Відвідайте BulletVPN

звання

vpn-провайдер

Відвідайте NordVPN

4

vpn-провайдер

Відвідайте Surfshark

Найкращі VPN для розблокування RARBG

Вибір конкретного постачальника VPN для підписки може стати величезною проблемою, особливо для користувачів, які ніколи раніше не використовували послугу. Щоб спробувати вирішити цю проблему, ми склали короткий список трьох провайдерів вищого рівня, на які ви можете підписатися. Перегляньте наш найкращий список 3 найкращих VPN для розблокування сайту rarbg.com нижче.

1. ExpressVPN

ExpressVPN – це тип постачальника, який насправді не приймає ярликів щодо якісного обслуговування. Базируючись на Британських Віргінських островах, служба відповідає за понад 2000 серверів, які розташовані у більш ніж 90 країнах. Це дозволяє їй запропонувати більше 200 000 IP-адрес для використання великим списком підписників. Служба підтримує торрентінтер’єр і має надійну команду з обслуговування клієнтів, яка постійно дзвонить 24/7. ExpressVPN також пропонує унікальні функції, такі як розділений тунель, а також має затуманені сервери, до яких можна підключитися, якщо ви перебуваєте в країні, яка не підтримує VPN.

ExpressVPN забезпечує до 3 одночасних з’єднань та забезпечує 256-бітове шифрування AES для збереження даних користувачів у безпеці та безпеці. Це також знаходиться на вершині нульової політики реєстрації журналу, яку постачальник здійснює в повній мірі. ExpressVPN також пропонує простий у користуванні VPN-клієнт, який можна завантажити безпосередньо на ваш маршрутизатор, і кількість одночасних з’єднань збільшилась. Служба також підтримує протоколи VPN, такі як OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP та SSTP для використання своїми клієнтами. Провайдер також чудово підходить для торрентінгу, оскільки його сервери пропонують високу швидкість і надійні з’єднання. Для отримання додаткової інформації про те, що ви можете отримати після підписки, ознайомтеся з нашим більш детальним оглядом ExpressVPN.

2. IPVanish

Небагато провайдерів здатні на підтримку торрентінгу. Постачальник навіть має певні елементи своєї послуги, побудовані навколо цього конкретного виду діяльності. Вони стверджують, що вони найшвидші для торрентінгу і навіть гарантують анонімний обмін файлами P2P для всіх, хто вирішить підписатися на них. Послуга також не покладається на безпеку в Інтернеті. Цьому сприяє службове шифрування 256-бітової служби шифрування AES.

IPVanish також дозволяє мати до 10 одночасних підключень під однією підпискою. Це чудово підходить для невеликого офісного приміщення, оскільки допомагає заощадити на витратах. Використання послуги означає, що ви отримаєте доступ до легіону понад 1500 серверів, які забезпечують підключення до 40 000 IP-адрес. Сервіс також добре працює з протоколами VPN, такими як OpenVPN, L2TP / IPSec та IKEv2. Це поряд з підтримкою необмеженої пропускної здатності, а також необмеженою комутацією серверів. Щоб побачити, на що ще здатний цей провайдер, подивіться наш детальний огляд IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN завершує наш список рекомендацій як найкращих VPN для розблокування Rarbg.com. Послуга має до 4000 серверів, розташованих у більш ніж 60 країнах. Це один з небагатьох добре підключених постачальників послуг, на які ви можете розраховувати на захист всебічно. Послуга також забезпечує 256-бітове шифрування AES, але у нього є кілька інших інструментів для посилення ефекту. По-перше, є його подвійний інструмент шифрування, який спрямовує ваші дані через два сервери замість одного. Тоді є можливість вибрати, до якого сервера підключитися на основі вашої діяльності в Інтернеті. Є сервери, оптимізовані для торрентінгу, потокової передачі, масового завантаження та онлайн-ігор.

NordVPN дозволяє користувачам зосередитися на своїй роботі, усуваючи відволікання через їх програмне забезпечення CyberSec. Також є його функція Smart Play, яка дозволяє вам підключатися до географічних сайтів із обмеженим доступом, приховуючи своє місцезнаходження. У сервісі також є спеціалізовані IP-послуги та є перемикач Internet kill, щоб уникнути підключення VPN до будь-якої вразливості. Послуга також приймає до 6 одночасних з’єднань, тому ви можете захистити всі свої пристрої. Щоб побачити, що ще NordVPN має в наявності, подивіться наш огляд NordVPN.

Висновок про кращий VPN для Rarbg.com

Використання VPN для торента дозволяє вам спокійно відчувати себе під час торрент-файлів. Доданий рівень безпеки підтримує ваш зв’язок анонімним, тому вам не доведеться турбуватися про повідомлення про порушення авторських прав, які впливають на вашу поштову скриньку. Для отримання додаткової інформації про згадані вами VPN знайдіть час, щоб переглянути їх окремі огляди. Ви будете знати, кого вибрати, коли будете робити.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me