Як розблокувати новий DC Всесвіту за межами США

Ви, хлопці, я так схвильований. DC пропонує новий сервіс потокової передачі – DC Universe. Це буде оригінальне програмування, мультиплікаційні серії, комікси, мерч, і він навіть матиме дошку для обговорення на базі громади! Коли я дізнався, що бета-версія виходить в цьому місяці, комік-ботанік в мені захотів стрибати вгору і вниз від хвилювання … поки я не почув, що вона буде доступна лише в США. Так буде пізніше офіційний сайт.


Як розблокувати новий DC Всесвіту за межами США

Як розблокувати новий DC Всесвіту за межами США

Є Всесвіт DC доступний за межами США?

Так, ви правильно прочитали. DC Universe буде доступна лише американській аудиторії після його виходу. Якщо ви спробуєте перевірити нову послугу потокової передачі у Великобританії, Канаді, Австралії, Північній Африці, Німеччині чи в іншому місці за межами США, ви отримаєте географічну помилку:

Повідомлення geoblock DC Universe

“На жаль, ця послуга доступна лише у США. Ми повідомимо, коли вона буде доступна у вашому регіоні. ” Бампер, правда? Не зовсім. Є спосіб все-таки отримати доступ до всіх цих комічних благ, і це не потребує великих зусиль від вашого імені.

Все, що вам потрібно, це хороший OlN VPN, і ви хочете їхати!

Як отримати доступ до всесвіту постійного струму за межами США

VPN, короткий для Virtual Private Network, – це послуга, на яку можна підписатися, яка допомагає вам залишатися анонімними в Інтернеті. VPN працює, тунелюючи ваш трафік через сервер, наданий із власного списку серверів. Під час підключення до VPN-сервера ваш трафік перенаправляється через приватне з’єднання, що робить неможливим для сторонніх очей отримати доступ до вашої інформації. Хороша річ, що стосується VPN, це те, що він в кінцевому підсумку дає вам IP-адресу, яка відповідає розташуванню сервера, до якого ви підключилися..

Отже, якщо ви підключитесь до сервера Великобританії, у вас буде IP-адреса Великобританії. Якщо ви виберете в’єтнамський сервер, ви будете переглядати мережу за допомогою в’єтнамського IP-адреси. Хочете отримати доступ до DC Universe з комфорту вашого неамериканського дивана? Просто підключіться до сервера США, і DC Universe подумає, що ви намагаєтеся отримати доступ зсередини США. Et Voila! Більше немає геоблоків!

Як використовувати VPN для розблокування всесвіту DC

Отримати доступ до Всесвіту DC за допомогою VPN насправді дуже просто. Все, що вам потрібно зробити:

 1. Виберіть постачальника VPN та підпишіться на послугу.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій пристрій. Більшість VPN матимуть додатки для Мак, Windows, iOS і Android пристрої.
 3. Запустіть додаток та ввійдіть у систему за допомогою облікових даних. Виберіть а Американський сервер підключитися до.
 4. Зачекайте, коли з’єднання встановиться, тоді перейдіть до обіцяної землі.

Дивіться, просто!

Кращий VPN для розблокування Всесвіту DC

Тепер, коли ви знаєте, як змусити VPN працювати, настав час поговорити про те, яку VPN ви повинні використовувати.

Будемо реальні, ми всі знаємо DC. Їм не до чого втручатися, якщо мова йде про те, кого вони вирішать випустити свої послуги. Хоча будь-яка звичайна VPN повинна працювати, я не думаю, що DC забирає багато часу, щоб наздогнати користувачів VPN. Іншими словами, вам знадобиться VPN, яке може самостійно обробляти. Ось чому я пропоную вам використовувати ExpressVPN.

ExpressVPN – це не тільки найкращий постачальник VPN на ринку, але й достатньо сильний, щоб отримати доступ до американських Netflix (що більшість VPN більше не може робити). Я би вірив, що завжди можу отримати доступ до DC Universe за допомогою VPN, який все ще може надати доступ до американських Netflix.

На додаток до цього, ExpressVPN використовує шифрування військового рівня та всі останні протоколи VPN, щоб забезпечити збереження вашої інформації. Він також має понад 2000 серверів у 94+ країнах світу, що робить його ідеальним супутником для розблокованого потоку. Вони також мають дуже надійну 30-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете пройти тестовий запуск, перш ніж взяти на себе зобов’язання..

У випадку, якщо ExpressVPN не позначає ваші фантазії, ви можете також спробувати будь-якого з цих постачальників кіксас:

Всесвіт DC – що очікувати

Поки ми мало що знаємо про те, що матиме Всесвіт DC Ось що ми все-таки знаємо:

 • Щомісячна підписка на DC Universe коштує 7,99 дол. США, тоді як річна ціна підписки – 74,99 дол.
 • Люди вже називають це “Остаточним членством”.
 • Є три офіційні шоу, які будуть ексклюзивними для сайту: “Титани”, “Юна справедливість” та “Харлі Квін”.
 • Ви отримаєте доступ до Action Comics №1!
 • Будуть ексклюзивні товари лише для членів, як, наприклад, “нові фігури дій анімаційних серій Ліги Справедливості”.
 • Дискусійні форуми, засновані на громаді, на фанатах. Я ПОВТОРЮЮ. ФОРУМИ ДИСКУСІЙНОГО ФОРУМУ, ОСНОВАНІ ВІДОМОСТІ.
 • Для сайту є додаток. Він також регіонально заблокований, але я перевірив це, і ви можете отримати доступ до нього через VPN.
 • DC Universe буде доступний на широкому спектрі потокових пристроїв, включаючи Android TV, iOS, Roku, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One та Apple TV.

Всесвіт DC – Фінальні думки

Я не знаю про вас, але я особисто дуже схвильований з цього приводу. Це було не так давно, коли займатися коміксами було сольним завданням, а тепер ми отримуємо цю величезну платформу, де ми зможемо поділитися хобі один одного. Я обов’язково буду передплачувати це членство і бачу, як зараз перебуваю за межами США, схоже, я знайшов ще одне дивовижне використання для власної підписки на ExpressVPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me