Як придбати ігри дешевше онлайн з VPN

Як придбати ігри дешевше в Інтернеті на Steam, Blizzard або Origin? Як і будь-яка інша технологія, ігор також розвивався протягом багатьох років. Починаючи з місцевого магазину, щоб придбати відео-гру, щоб грати в ігри в Інтернеті, Інтернет справді полегшив любителям ігор грати так, як вони хочуть. Інтернет також мав великий вплив на розвиток та маркетинг ігор. Більшість ігор, що розробляються сьогодні, проходять в Інтернеті, дозволяючи гравцям конкурувати з супротивниками з будь-якої частини світу. Це також призвело до розвитку ігрових спільнот і дало поштовх до таких ігор, як Overwatch, FIFA, League of Legends та ін..
Як придбати ігри дешевше онлайн з VPN


Як придбати ігри дешевше онлайн з VPN

Покупки для Ігор в Інтернеті

Покупки в Інтернеті сьогодні є нормою, навіть з іграми (немає нічого поганого в економії грошей, якщо не потрібно стільки їхати на АЗС!) Ніхто не йде в магазин, щоб придбати фізичну копію гри в ці дні, не тоді, коли кожна остання гра доступна для придбання в Інтернеті. Є кілька популярних ігрових магазинів, у яких є найсвіжіші ігри у продажу, Steam – найвідоміший серед них.

Так само, як і перегляд фільмів та трансляція телепередач в Інтернеті, сьогодні ігрові ігри в основному є Інтернет. Щоразу, коли нова гра продається, її можна придбати в Інтернеті за допомогою декількох простих клацань.

Але ігри не дешеві. Чим популярніша гра, тим вища її ціна. Відеоігри коштують у чотири рази дорожче, ніж фільми. Проста причина полягає в тому, що для їх розвитку потрібно багато часу і набагато більше зусиль. Розвиток гри може зайняти роки через складну технологію.

Прочитайте: Кращий VPN для ігор

Чим зануреніший ігровий досвід, тим довше потрібно розвиватися і тим більше грошей це коштує. На розробку деяких найдорожчих ігор в історії потрібні були мільйони доларів, які є марною тратою грошей, якщо для неї немає такої речовини, як “Зоряні війни” Останній джедай або багато дивних аспектів, як це було з фільмом “22 Jumpstreet” (поклавши лосьйон на кожну інший?). Хоча геймерам не потрібно платити мільйони доларів, щоб придбати гру, розраховуйте принаймні кілька сотень доларів.

Деякі з найдорожчих ігор, що коли-небудь продаються, включають E.T .: The Extra-Terrestrial приблизно за 1500 доларів; Super Copa, яка коштувала десь від 400 до 6900 доларів; Атлантида II, яка становила від 5000 до 7000 доларів; та Червоний морський переїзд, який коштував цілих 14 000 доларів.

Є рідкісні ігри, які коштують цілого статку, але вони вже недоступні, тоді як фільми також перетворюються на відеоігри, з улюбленими персонажами, такими як Дедпул, Росомаха та Чудо-жінка, що вирішують проблеми та перемагають лиходіїв..

Також вам потрібен міцний і надійний пристрій для гри в ігри. Ваш студентський нетбук або бюджетний смартфон не здатний грати в більшість ігор, тому вам потрібно інвестувати в потужний, важкий пристрій.

Ціни на відеоігри залежать від країни в іншу. Якщо ви перебуваєте в розвинених країнах, таких як США чи Великобританія, вам доведеться платити більш високу ціну, ніж у країнах, що розвиваються, таких як Мексика чи Індія. Це стосується і ігрових покупок. Любителі ігор знають, що деякі ігри просто не можна грати без покупок в грі (наприклад, додаткова зброя, життя чи рухи), тому болить кишеня, коли доведеться витратити багато.

Ціни не однакові у всіх країнах. Якщо вам трапляється знати ціну певної гри в Азії, ви б’єте головою і запитаєте, чому вам доведеться платити більше в США.

Як купити ігри Дешевше з VPN

Напевно, ви чули, що ви можете знизити ціни на авіарейси за допомогою віртуальної приватної мережі. Те саме стосується ігор та ігрових покупок. За допомогою VPN ви можете змінити свою IP-адресу або місце розташування на регіони з більш дешевою ціною на покупки в грі.

Кілька людей вже використовують VPN за зниженими цінами на рейси або здійснюють покупки за нижчою ціною. Часті літаки здатні заощадити багато грошей, вибравши місце, де рейси дешеві. Те саме можна зробити і для ігор.

Коли ви вибираєте веб-сайт на зразок Steam для придбання онлайн-ігор або здійснення покупок в грі, VPN дозволяє змінити вашу IP-адресу, підключившись до сервера в регіоні, де ціна дешева. Ви можете продовжувати змінювати сервери, поки не знайдете найнижчу ціну. За допомогою VPN ви також можете знайти ігри, які недоступні у вашій країні. Виконайте такі дії, щоб придбати дешеві ігри в Інтернеті:

  1. Перш за все, потрібно зареєструватися у постачальника послуг VPN. ExpressVPN настійно рекомендується
  2. Потім завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android або iOS.
  3. Запустіть додаток VPN та увійдіть.
  4. Тепер підключіться до VPN-сервера в регіоні, де гра, яку ви хочете придбати, дешевша. Мексика та Індія – хороші ставки.
  5. Нарешті, перейдіть на веб-сайт, на якому ви хочете придбати гру в Інтернеті. Щасливі заощадження!

Якість VPN

VPN використовується в основному для захисту даних та безпеки в Інтернеті. Направляючи трафік через зашифрований тунель, VPN приховує вашу IP-адресу і зберігає ваші дані.

Однак для максимальної безпеки та більшої кількості серверів завжди використовуйте платну VPN. Видатні VPN завжди ціною, а також пропонують найкращий сервіс. Як тільки ви знайдете способи придбати ігри з нижчою ціною за допомогою VPN, ваш ігровий досвід більше ніколи не буде таким самим.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me