Як отримати доступ до сайтів, заблокованих постачальником послуг

Є одна універсальна істина, про яку повинен знати кожен користувач Інтернету: Усі Інтернет-провайдери блокують певні веб-сайти. Іноді заборони веб-сайтів є цілком зрозумілими та законними. Необхідно забороняти веб-сайти, які рекламують злочинність, неповнолітні порнографії, торгівлю людьми та незаконну діяльність.

При цьому все більше і більше Інтернет-провайдерів блокують сайти, які не входять до жодної з перелічених категорій. Така різновид інтернет-цензури зростає жахливими темпами, і не всі веб-сайти, які піддаються блокам провайдерів, заслуговують цього. У цьому блозі я обговорюю деякі з способів розблокувати заборони провайдера, не виходячи із власного будинку **.

Як обійти ISP Ban із VPN

Як отримати доступ до сайтів, заблокованих постачальником послуг

Чому ваш Інтернет-провайдер блокує певні веб-сайти

Ще в старі добрі часи цензура в Інтернеті була не такою великою угодою, як зараз. Відтоді багато що змінилося, і все більше і більше країн застосовують заборони Інтернет-провайдерів у довгому списку веб-сайтів. Оскільки нейтралітет мережі вже не діє в Штатах, навіть простіше інтернет-провайдерам блокувати веб-сайти без будь-якої причини, крім зміни цін на послуги або надання переваги певному контенту перед іншими.

Взагалі, однак, Інтернет-провайдери забороняють сайти, які уряди вважають неприйнятними. Деякі країни, як Великобританія, мають заборони за замовчуванням для всіх постачальників провайдерів. Міркування для цього можуть бути різними, починаючи від непридатних сайтів із вмістом до сайтів торрентінгу та обміну файлами. Список заборонених веб-сайтів відрізняється залежно від країни та постачальника послуг провайдера.

Зазвичай ваш Інтернет-провайдер блокує веб-сайт з наступних причин:

 • Це порушує закони про права людини.
 • Він підпадає під обмеження, які встановлює уряд країни, в якій знаходиться Інтернет-провайдер.
 • Країна, в якій працює Інтернет-провайдер, має чіткі закони про цензуру в Інтернеті.
 • Інтернет-провайдер отримує користь від законів про нейтралітет мережі та хоче змінити свої цінові плани.
 • Веб-сайт порушує закони про авторські права (наприклад, сайти торрентінгу).
  Обхід UFC Fight Pass Blackouts Як з VPN / проксі

Як розблокувати заборонені веб-сайти провайдера

Є кілька хитрощів та порад, за допомогою яких ви можете спробувати отримати доступ до заборонених Інтернет-провайдерів веб-сайтів у вашій країні. Зауважте, що не всі ці методи будуть працювати для всіх, оскільки провайдери використовують в першу чергу різні методи для виконання цих заборон. Якщо ви перебуваєте в країні, де цензура в Інтернеті надзвичайно велика, як Китай, найкраще забути інші методи, обговорені нижче, і дотримуватися VPN, який відомий тим, що розблокує Великий брандмауер Китаю..

Доступ до заблокованих веб-сайтів провайдера через VPN

Найшвидший і найпростіший спосіб розблокувати веб-сайт, заборонений вашим Інтернет-провайдером, – це використовувати VPN. VPN, який є коротким для віртуальної приватної мережі, просить вас підключитися до одного з його серверів, а потім перенаправити ваш трафік через захищену та приватну мережу. Це змінює вашу загальнодоступну IP-адресу, щоб вона відповідала розташуванню сервера, до якого ви підключились, і гарантує, що ваш трафік тунельний і недоступний третім сторонам. VPN також шифрують усі ваші дані, тому вам і не доведеться турбуватися про крадіжку даних.

Іншими словами, під час використання VPN ви переховуєте всю інформацію про трафік та свої дані від свого провайдера. Ваш Інтернет-провайдер не дізнається, на якому веб-сайті ви отримували доступ, і заборони, застосовані вашим провайдером, більше не працюватимуть на вас.

Як завантажити та встановити VPN

Отримати VPN не так вже й складно, покроковий процес насправді дуже простий:

 1. Виберіть постачальника, наприклад ExpressVPN, і підпишіться на їхні послуги.
 2. Завантажте програму VPN, яка працює на вашому пристрої. Більшість VPN матимуть вбудовані пристрої для Mac, Windows, iOS та Android.
 3. Запустіть VPN та увійдіть у свій обліковий запис.
 4. Підключіться до сервера, який не знаходиться у вашій країні проживання. Зачекайте кілька секунд, щоб з’єднання встановилося.

Це воно! Після підключення до іншого сервера ваша загальнодоступна IP-адреса буде змінена на відповідне місцеположення цього сервера. Потім ваш трафік буде перенаправлений VPN через захищене з’єднання, відоме як тунелювання. Коли це станеться, ваш Інтернет-провайдер не зможе бачити, до яких сайтів ви отримуєте доступ, а ваша загальнодоступна IP-адреса дозволить вам розблокувати потрібні заборонені сайти.

  Кращий MLB.TV VPN 2023 Blackput Bypass Обхідний шлях

Ось підказка для вас. Якщо ви хочете охопити всі пристрої, включаючи пристрої IoT, ви можете встановити свою VPN на свій маршрутизатор. Таким чином, будь-який підключений пристрій зможе легко отримати доступ до заблокованих сайтів.

Найкращий VPN для розблокування заборонених сайтів провайдера

Я пропоную використовувати ExpressVPN для обходу заборон веб-сайтів вашого провайдера. ExpressVPN використовує найновіші протоколи VPN та шифрування військового рівня, щоб забезпечити максимально приватне та безпечне з’єднання. Маючи 2000+ серверів у 94+ країнах, ExpressVPN надає вам глобальне охоплення сервера. Іншими словами, легко змінити IP-адресу, розблокувати регіонально обмежений сайт та заборонені веб-сайти, а також повністю приватний і анонімний. Незважаючи на те, що ExpressVPN не має безкоштовної пробної версії для тестування послуги, ви все одно можете спробувати їх, перш ніж взяти на себе зобов’язання. Вони мають 30-денну гарантію повернення грошей, якій ви можете довіряти, без запитань, що задаються політикою.

Якщо ExpressVPN не схожий на провайдера для вас, спробуйте одну з цих версій VPN. Усі вони мають політику повернення коштів для тестування та виконання чудової роботи щодо доступу до заблокованих веб-сайтів Інтернет-провайдера:

Розблокувати заборонені веб-сайти провайдера через DNS-сервер

Перш ніж я зрозуміти, як можна використовувати сервер DNS для розблокування заборони провайдера, я хочу уточнити, що цей метод має найменші шанси на роботу. Правда в тому, що провайдери стали більш творчими з заборонами, і не всі вони застосовуватимуть просту заборону DNS. У будь-якому випадку цей метод все-таки варто скористатися, це порівняно простий спосіб розблокування заборони.

Як Інтернет-провайдер використовує DNS-сервери для блокування веб-сайту

Для здійснення заборони веб-сайту за допомогою DNS-сервера ISP змінить власний DNS-сервер для переадресації запитів на веб-сайт, який вони хочуть заборонити, на зовсім інший веб-сайт. Таким чином, IP, який ви запитуєте, не буде відповідати IP-адресу, що надходить з іншого веб-сайту, і ви не отримаєте доступ до потрібного сайту.

Як розблокувати блок DNS провайдера

Все, що вам потрібно зробити, щоб розблокувати цей тип заборони – це встановити на пристрої користувацький сервер DNS. Коли ви це зробите, ви обійдете DNS-сервер провайдера, фактично усунувши заборону на веб-сайті, до якого ви намагаєтесь отримати доступ..

  Як дивитись NHL на FireStick Live

Якщо ви хочете встановити спеціальний сервер DNS для всіх пристроїв, підключених до маршрутизатора, ви можете перейти до веб-інтерфейсу вашого маршрутизатора та змінити DNS-сервер на вкладці WAN в розділі Додаткові налаштування..

Щоб змінити свій DNS-сервер у Windows, виконайте наступні дії:

 1. Панель управліннял > Мережа та Інтернет > Центр мережі та обміну > Змініть налаштування адаптера
 2. Клацніть правою кнопкою миші на з’єднанні, яке потрібно налаштувати, і виберіть пункт Властивості вкладка.
 3. Йти до Мережі і виберіть Інтернет-протокол, який ви хочете змінити (ви можете змінити протоколи IPv4 або IPv6). Натисніть на Властивості.
 4. Виберіть Використовуйте наступні адреси DNS-серверів і введіть адреси потрібного сервера DNS.
 5. Поверніться до Панелі управління та знайдіть послугу «Клієнт DNS». Перезапустіть службу (для очищення кешу DNS).

Щоб змінити свій DNS-сервер на Mac, виконайте наступні дії:

 1. Йти до Налаштування системи > Мережа і натисніть на з’єднання, над яким ви хочете працювати.
 2. Натисніть на Розширений потім натисніть на DNS вкладка.
 3. Клацніть на “+” натисніть кнопку внизу та додайте до списку адресу сервера DNS.
 4. Очистіть кеш DNS, щоб переконатися, що Mac використовує новий DNS-сервер.

Доступ до заблокованих веб-сайтів провайдера через проксі

Ви можете використовувати стандартний проксі, щоб обійти заборони, застосовані вашим провайдером. Проксі-сервер трохи схожий на VPN, але не пропонує повного покриття, яке робить VPN. Якщо ви шукаєте швидке виправлення, щоб розблокувати веб-сайт, ви можете використовувати проксі-сервер на базі браузера. Деякі веб-переглядачі, як-от Firefox, навіть мають розширення проксі, яке ви можете використовувати.

Пам’ятайте, що ваш Інтернет-провайдер може також заблокувати проксі. У такому випадку цей метод не підійде для вас.

Доступ до заблокованих веб-сайтів провайдера – заключні думки

Там у вас є 3 різних способи розблокування заборонених веб-сайтів ISP. Я хочу зауважити, що не всі провайдери спочатку використовуватимуть однакові методи для блокування веб-сайтів, тому деякі з перерахованих вище методів можуть не працювати для вас. Найпростішим рішенням буде використання VPN, оскільки перенаправлений трафік гарантує, що провайдер не може бачити те, що ви робите в Інтернеті. Якщо ви раніше використовували будь-який із цих методів, повідомте мені, як це пройшло в коментарях нижче.

** Гуру VPN жодним чином не схвалює використання цих методів для протиправної практики. Це поради щодо розблокування веб-сайтів, які не порушують жодних національних чи міжнародних законів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me