Як обійти Qatar VoIP Block?

Як розблокувати VoIP-сервіси, такі як Skype та WhatsApp в Катарі? Для більшості людей соціальні медіа – це головний напрямок, який дозволяє їм ділитися своїм особливим життєвим досвідом та грандіозними моментами зі своїми друзями та родиною. Це одне, що забезпечує це відчуття бути разом і залишатися на зв’язку, незважаючи на те, що милі один від одного. Оскільки доступ до таких веб-сайтів, як Facebook, Instagram та Twitter, залежить від підключення до Інтернету, користувачі досить легко зрозуміти, коли виникають проблеми із сайтом, до якого вони намагаються отримати доступ, або з їх провайдером..

Як обійти Qatar VoIP Block?

У більшості арабських країн існує дуже високий рівень цензури в Інтернеті. Щоразу, коли вони не можуть отримати доступ до будь-якого сайту, на який вони намагаються потрапити, велика ймовірність, що їх провайдер може стояти за такими обмеженнями. Більшість арабських урядів докладають серйозних зусиль щодо регулювання вмісту, до якого громадяни мають доступ до Інтернету, і Катар не є винятком. Вони особливо відомі своїми блоками, розміщеними на таких програмах VOIP, як Skype та Whatsapp.

Програми VoIP заблоковані в Катарі

Заборона також поширюється на популярну функцію Facetime для iPhone, і регулювання в Катарі таке, що на iPhone, що продаються там, уже видалено додаток. Катарський орган зв’язку вирішує мовчати з цього питання, і як установа, яка безпосередньо здійснює нагляд за послугами зв’язку в країні, не шкода, що вони вирішили нічого не говорити про всю ситуацію..

Кожен, хто збирається відвідати або почати жити в Катарі, повинен буде вирішити, чи залишатись задоволеним лише тим, що зможе надіслати повідомлення про свої контакти, або шукати рішення, яке дозволяє зашифрувати їхнє з’єднання з Інтернетом, і працювати над блоками, які перешкоджають користувачам з відеодзвінка їх контактів. Якщо ви не один, хто не може стримуватись із обмеженнями, є одне впевнене рішення, яке ви можете вирішити, що дозволить вам повернутися до використання свого VoIP-додатка, як ви звикли.


Обхід катарської заборони VoIP за допомогою VPN

VPN – це єдине відоме рішення, яке дозволить вам обійти заборону VoIP у Катарі та водночас забезпечити анонімність кожного разу, коли ви знаходитесь у мережі. Підписавшись на постачальника VPN, ви зможете підключитися до інших серверів, ніж ті, через які проходить з’єднання. Таким чином, ви можете приховати своє фактичне місцезнаходження. Підключення до іншого сервера дозволяє також змінити вашу IP-адресу. Це означає, що ви зможете з’являтися звідки ви хочете здаватися. Це велика перевага, оскільки дозволяє перебирати будь-яку форму гео-обмежувальних блоків. Окрім того, що ви зможете здійснювати VoIP-дзвінки, ви матимете доступ до популярних потокових каналів, ігрових сайтів та всього іншого, поряд із гарантованою безпекою.

Найкращі VPN для Катару

Тепер, коли ви знаєте, що ви можете отримати від використання VPN, ми будемо щодня переглядати найпопулярніших постачальників послуг VPN, які використовуються в Катарі.. 

1. ExpressVPN

Починаючи з нашого списку є ExpressVPN, сервіс, орієнтований на надання найкращого можливого сервісу, але за вигідною ціною. Для більшості людей це, мабуть, єдиний мінус, оскільки там набагато більше зручних для кишенькових служб, але вони, звичайно, не порівнюються з ExpressVPN.

Заснований у 2009 році та заснований на Британських Віргінських островах, постачальник мав більше ніж достатньо часу, щоб дізнатись, як найкращим чином задовольнити своїх клієнтів. Це можна побачити завдяки їх винятковому цілодобовому обслуговуванню клієнтів, військовому 256-бітному шифруванню AES та винятковому протоколу OpenVPN. Якщо ви шукаєте найкраще, краще спробуйте 30-денну гарантію повернення грошей ExpressVPN і пересвідчитесь, чому це провайдер вищого рівня.

2. NordVPN

Особливості багаті, безпечні та орієнтовані на клієнтів, NordVPN робить все можливе, щоб надати своїм клієнтам кілька найкорисніших інструментів, які добре працюють для оптимізації роботи їх VPN-сервісу. Однією з їх найпопулярніших функцій є їх подвійна служба VPN, яка передає дані користувачів через два сервери замість одного. NordVPN також забезпечує до 6 одночасних підключень під одним обліковим записом і має повну підтримку для тих, хто шукає торент. Їх постачальник має понад 3000 серверів, розповсюджених у понад 94 країнах. Цього більш ніж достатньо для того, щоб ви могли отримати доступ до будь-якого веб-сайту, який хочете, і пройти всі форми гео обмежень. 

3. IPVanish

Як вищий провайдер VPN, IPVanish не тягне жодних ударів, коли йдеться про надання своїм клієнтам найкращого в безпеці в Інтернеті. Його сувора політика без реєстрації в поєднанні з 256-бітним шифруванням AES забезпечує усім їхнім клієнтам захищеність від будь-яких атак хакерів та спамерів. Служба підтримує 3 основні протоколи VPN. Маючи понад 1000 серверів у 60 країнах, навряд чи є якийсь веб-сайт, до якого ви будете важко підключитися. Постачальник також не дає користувачам відчувати витоки DNS і навіть має функцію кодування, яка дозволяє використовувати VPN у країнах, які намагаються не допустити цього. Якщо все це звучить цікаво, то варто спробувати їх 7-денну гарантійну пропозицію повернення грошей і подивитися, чи це може бути те, що ви віддаєте перевагу.

4. ВипрВПН

Четвертим у нашому списку є цей швейцарський постачальник, який добре відомий прогресом у галузі технологій, які вони виводять на ринок VPN. VyprVPN має близько 200 000 IP-адрес, які користувачі можуть обрати. Ще одна відмінна функція – автоматичний комутатор вимкнення, який відключає ваше з’єднання, якщо ваша служба VPN стає порушеною. VyprVPN також має додатки, які дозволяють йому працювати на Windows, Mac, Android, iOS, Linux-пристроях. Послуга насправді не передбачає стільки одночасних з’єднань, але якщо ви можете виконати три, у вас немає чого хвилюватися. ВипрВПН також має унікальну здатність працювати в областях, де використання VPN не підтримується, наприклад, Китай, і це пов’язано з його протоколом Хамелеон. Ви можете переконатися, що він працює, як тільки ви отримаєте триденну пробну пропозицію.

5. ПуляVPN

BulletVPN можна розглядати як нового учасника на всьому ринку VPN, але це не означає, що очікуваний від них рівень сервісу є чим завгодно наслідувати. Це один з найкращих сервісів, особливо якщо ви шукаєте службу, яка дозволяє вам передавати потокові сайти з найкращих розважальних сайтів, таких як American Netflix.

Зі зростаючою серверною мережею 52, провайдер все ще дозволяє до 5 одночасних з’єднань і надає варіанти для до 4-х різних протоколів VPN. Шифрування також надійне, а послуга також постачається з автоматичним перемикачем вбивства в Інтернеті. Якщо вам все ще цікаво, чого очікувати від BulletVPN, можете продовжити і спробувати 30-денну гарантію повернення грошей.

Висновок про те, як працювати навколо катарських блоків VoIP

Ми добре знаємо той факт, що на ринку дійсно так багато служб VPN. Це робить вибір найкращої послуги VPN досить складним, особливо якщо ви все це не новачок. П’ять служб, які ми запропонували вище, проте, безумовно, надають зразковий сервіс та оптимальний захист. Є якісь запитання чи коментарі, якими ви хочете поділитися з нами? Залиште їх у розділі нижче, і ми обов’язково відповімо.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me