Як обійти обмеження безпеки шкільного Інтернету та брандмауери у 2020 році?

Обхід обмежень шкільного веб-фільтра та брандмауери

Обхід обмежень шкільного веб-фільтра та брандмауери

Обхід шкільного веб-фільтрування – використовуйте проксі

Ви можете використовувати проксі-сервер для обходу проксі-серверів для фільтрування веб-сторінок. Зазвичай веб-проксі в школі перехоплює весь веб-трафік і надсилає його через свої фільтри, щоб вирішити, що проходить і що заблокується. Щоб обійти систему шкільної веб-фільтрації, ви можете використовувати проксі, все, що вам потрібно зробити, це ввести URL-адресу проксі-сервера та порт “Використовувати проксі, який не використовує порт за замовчуванням 80”.

Обхід обмежень шкільного веб-фільтра та брандмауерів

Якщо використовується порт, який не використовується за замовчуванням, у вас є хороший шанс, що рішення проксі-сервера буде працювати, щоб обійти обмеження брандмауера, накладені школами на таких сайтах, як Facebook, Yahoo, Google Plus і Youtube. Перегляньте список проксі-серверів на цьому веб-сайті, щоб отримати доступ до проксі-сервісів, доступних для всіх. Зауважте тут, що для цього вам потрібно мати права змінювати проксі на браузерах на відповідному комп’ютері, і це зробить не всі сервіси, такі як потокова передача веб-камер..


Розблокувати обмеження безпеки в Інтернеті для школи – Використовуйте VPN

VPN або Віртуальний приватний тунель робить те, що випливає з його назви. Він створює віртуальний тунель через обмеження безпеки в Інтернеті, накладені школою. Тунель VPN зашифрований і він працює для всіх сайтів та служб додатків на ПК, оскільки весь трафік направляється через віртуальний тунель. Є два способи налаштування VPN, вручну або за допомогою програми, яка робить для вас більшу частину роботи: “Якщо постачальник VPN постачає такий додаток”. В будь-якому випадку вам потрібна підписка на послугу VPN.

Я особисто використовую службу VPN, яку називають ExpressVPN, вони мають велику підтримку та швидкість роботи та мають сервери майже в будь-якій точці світу. Це дозволяє розблокувати будь-які обмеження між брандмауером або веб-фільтром та використовувати ту саму послугу вдома онлайн-ігри, регіони Netflix або відключення NHL GameCenter. Ось що потрібно зробити:

 1. Зареєструйтесь у постачальника VPN. Як я вже згадував, ExpressVPN настійно рекомендується.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій Android, iOS, ПК чи Mac.
 3. Увійдіть за допомогою свого облікового запису VPN та підключіться до будь-якого сервера.
 4. Це закриє вашу IP-адресу, і ви будете веб-сайти анонімно відвідувати.
 5. Насолоджуйтесь безкоштовним користуванням Інтернетом у школі без будь-яких обмежень.

Погляньте на найпопулярніші VPN, щоб обійти шкільні обмеження, оскільки я буду демонструвати додаткові функції щодо них.

Найкращі VPN для оточуючих брандмауерів Circusvent

Існує багато VPN, які можуть допомогти вам з вашими проблемами з Інтернетом у школі. Однак деякі з нас, або я повинен сказати, більшість із нас спокушаються, коли ми бачимо слово “безкоштовно” поруч із службою. У галузі VPN, цього слід уникати, оскільки це принесе вам більше шкоди, ніж користі. Постарайтеся не потрапляти на їхні заманливі пропозиції, у них не так багато серверів і вони можуть витікати ваші дані, намагаючись отримати тріщину в політиці школи. Ви потрапили у відставку, якщо будете спіймані. Щоб обійти це, краще вкладіть гроші в преміальні послуги. Нижче ви знайдете все, що вам потрібно знати про це топ-VPN для шкіл. Ось і ми.

ExpressVPN

ExpressVPN приходить до вас прямо з Британських Віргінських островів. Я не заангажований, але цей VPN – мій найбільш рекомендований постачальник. Їх мережа включає понад 2000 серверів у понад 90 країнах, що вважається величезною кількістю порівняно з іншими. Якщо у вас виникнуть незручності, ви побачите, що їх обслуговування клієнтів відмінне, і вони допоможуть вам протягом декількох хвилин за допомогою чату наживо.

Їх застосування дуже просте у використанні, ви знайдете клієнтів у кількох основних операційних системах, таких як Android, iOS, ПК, Mac та Fire Stick. Не кажучи вже про те, що у вас буде до 5 одночасних підключень під одним обліковим записом. Поділіться VPN-зв’язком із членами своєї сім’ї або просто встановіть VPN на маршрутизатор, щоб поширити захищену мережу тим, хто відвідує ваш будинок.

Ця послуга обіцяє гарантію без реєстрації під час відвідування Інтернету. Ваші дані залишаються для вас приватними, оскільки ExpressVPN береже Інтернет-потреби своїх користувачів. Дізнайтеся більше про це, перейшовши через наше Огляд ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN також є пріоритетним для використання в школі. Ця VPN не охоплює стільки країн, скільки ExpressVPN, але вона пропонує понад 5000 серверів, що є досить великою кількістю. Ви виявите, що NordVPN має більш ексклюзивні функції, ніж будь-яка інша VPN у нашому списку.

Наприклад, слід перевірити їх подвійний захист даних VPN. Замість того, щоб перенаправляти ваш трафік через один сервер, він буде повторно переданий через два. Це дає подвійне шифрування та кращий захист.

Коли ми говоримо про їхні сервери, ви повинні знати, що у них є налагоджені сервіси, які допомагають користувачам, навіть якщо вони проживають у високо цензурованих регіонах. Якщо така країна, як Китай, не може обмежити доступ до NordVPN, що може зробити школа? Одне слово, нічого.

Якщо ви хочете грати Fortnite в школі під час перерви ви зможете з цього моменту. Не кажучи вже про обхід регіональних обмежень та надання доступу до таких каналів, як Netflix, Hulu та багато інших. Щоб дізнатися більше про цю послугу, погляньте на нашу NordVPN огляд.

BulletVPN

Ви можете це помітити BulletVPN не має дуже великої серверної мережі, але це все завдяки тому, що вона є новою на ринку. Однак, перевіривши його особливості, ви безпосередньо полюбите те, що вона може запропонувати. По-перше, ви маєте захистити себе за допомогою шифрування військового рівня та найновіших протоколів VPN. Коли ви говорите про конфіденційність, ця VPN приховує вашу IP-адресу, щоб ви могли анонімно переглядати Інтернет. Це величезний фактор, коли ви отримуєте доступ до заблокованого вмісту в школі.

Якщо ви стример, то підготуйте свою платформу для необмежених серій за допомогою служби Smart DNS. Ви отримуєте і VPN, і Smart DNS, якщо підписалися на послуги BulletVPN. Якщо у вас є якісь запитання, ви можете будь-коли звернутися за допомогою до їхньої служби підтримки. Вони завжди готові вирішити ваші проблеми на місці. Дізнайтеся більше про це VPN у нашому Огляд BulletVPN.

SurfShark

Surfshark це ще один новий VPN у місті, який може запропонувати більше, ніж ви коли-небудь можете зрозуміти. Перейшовши на їхній веб-сайт, ви помітите, що вони пропонують необмежене одночасне з’єднання під однією підпискою. Це одне може привернути увагу будь-кого.

Хоча він і новий, він конкурує з провідними постачальниками VPN у світі своїми послугами. Навіть IPVanish не може розблокувати Netflix, і це може. Маючи понад 800 серверів по всьому світу, ви будете розблокувати набагато більше, ніж Netflix та Hulu, спілкуватися з BBC iPlayer, Hotstar та ін. Можна навіть розблокувати Youtube у школі з легкістю, якщо ви працюєте з SurfShark.

Ви завжди можете спробувати цього постачальника з 30-денною гарантією повернення грошей. Детальніше про Surfshark в цьому огляді SurfShark.

Програмне забезпечення для веб-безпеки, що використовується в школах

Нижче ви знайдете список програмного забезпечення, яке школи використовують для блокування доступу до кількох онлайн-вмістів:

 • iBoss
 • iPriz
 • Меракі
 • Веб-фільтр зі світлодіодною швидкістю
 • Лінійний розмір
 • Кібероам
 • Чиста няня

Список веб-сайтів & Додатки, заборонені в школі

Ось список того, до чого ви, можливо, не зможете отримати доступ у шкільному містечку школи:

 • Twitter
 • Snapchat
 • Whatsapp
 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • Dailymotion

Обхід шкільного брандмауера – добре вчитися

Знову ж таки, будь ласка, не забувайте, головна причина, по якій ви навчаєтесь у школі, – це здобути хорошу освіту. Тому розгляньте цю статтю як навчальний матеріал та відвідайте сайт ExpressVPN для отримання додаткової інформації про проксі-сервери та VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me