Як обійти Cyberoam в 3 простих кроки

Якщо ви працюєте в установі, де ваше використання Інтернету ретельно контролюється мережевим адміністратором, великі шанси, що вони використовують Cyberoam, щоб переконатися, що всі користувачі добре використовують своє з’єднання. Програмне забезпечення – це продукт компанії Cyberoam Technologies, заснованої в Індії, яка пропонує рішення щодо мережевої безпеки користувачам, що базуються в більш ніж 125 країнах світу. Програмне забезпечення має широкий спектр пропозицій, таких як антивірусний інструмент, фільтр вмісту, інструмент проти спаму, а також механізм обмеження пропускної здатності. Крім усього цього, є також Інтернет-брандмауер, який використовується для встановлення обмежень щодо того, що можна чи не можна отримати доступ до певного часу, або лише людей, які мають певні облікові дані.

Як обійти Cyberoam в 3 простих кроки

Як обійти Cyberoam в 3 простих кроки

Чи справді можливо уникнути Cyberoam?

Сервіс, як відомо, є досить обмежуючим, особливо якщо його конфігурація виконана належним чином. Однак більшість людей, можливо, не знає, що, незважаючи на суворі заходи, існують ще деякі лазівки, які дозволяють користувачам подолати багато обмежень. Подолання багатьох обмежень насправді може бути дуже корисним, особливо коли є трохи інформації, яку ви хочете отримати з Інтернету, але джерелом є один із відфільтрованих сайтів.

Як обійти Cyberoam

Ось декілька порад, які можна використати та застосувати для подолання Інтернет-обмежень Cyberoam:


  • Використовуйте VPN: Найефективніший спосіб уникнути Cyberoam – це використання VPN. Окрім віртуальної приватної мережі, VPN в основному дозволяє обійти всілякі Інтернет-обмеження та цензуру. Ви навіть можете використовувати VPN для анонімного перегляду Інтернету, тобто ніхто не зможе визначити, які веб-сайти ви відвідуєте чи програми, які ви використовуєте.
  • Використовуйте IP-адресу сайту замість його URL-адреси: Ви можете виявити, що Cyberoam заблокував лише URL-адресу сайту, але не його IP-адресу. 
  • Спробуйте браузер Tor: Використання Tor гарантує, що ви залишаєтесь абсолютно анонімними під час перегляду Інтернету. Це відбувається тому, що велика частина трафіку проходить через вузли, знайдені в різних місцях світу.
  • Доступ до іншої версії веб-сайту: Якщо вам достатньо благословити знання двох мов, а сайт, який ви шукаєте, має версію, написану мовою, яку ви можете зрозуміти, Google Translate також може допомогти вам у цьому..
  • Використання кешованих сторінок: це дещо дуже тимчасове виправлення, оскільки ви можете виявити, що сайт, до якого ви отримуєте доступ до кешованої сторінки, може дуже швидко застаріти..

Як обійти Cyberoam за допомогою VPN

Одна з найефективніших речей, яку ви могли б зробити, щоб подолати Cyberoam, це підписатися у постачальника VPN. Більшість обмежень, що застосовуються програмним забезпеченням, дійсно можливі через тунелі, через які ваш трафік перенаправляється. З VPN, проте, ваш трафік повинен проходити через віддалені сервери та тунелі, отже, він шифрується ще до того, як Cyberoam реалізує власні блоки та заходи.

Підписка на віртуальну приватну мережу повинна допомогти вам отримати всі привілеї, якими ви користувалися, коли вільно користувались Інтернетом. Просто виконайте наступні кроки, щоб обійти Cyberoam:

  1. Зареєструйтесь у постачальника VPN, наприклад ExpressVPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iPhone або iPad. Крім того, ви можете скористатися розширенням Chrome ExpressVPN натомість.
  3. Запустіть додаток VPN та підключіться до VPN-сервера зсередини.
  4. Нарешті, вільно та анонімно переглядайте Інтернет.

Це в основному все, що потрібно, щоб обійти Cyberoam за допомогою програми VPN.

Найкращі VPN для Cyberoam

Тепер, коли ми переглянули кілька порад, які можна застосувати, щоб подолати більшість обмежень Cyberoam, давайте тепер розглянемо найбільш надійні VPN-сервіси для Cyberoam, які забезпечать ще кращий досвід перегляду..

1. ExpressVPN

ExpressVPN напевно не розчаровує, коли справа стосується якості та надання їх послуг. Постачальник, як правило, найбільше нагороджений в галузі, і це особливо добре для користувачів, які шукають преміум якості. Провайдер має близько 2000 серверів у своєму обсязі та ще один значний фрагмент, який називається “скриті сервери”, на який користувачі можуть розраховувати, щоб підключитися до країн, де їх служба VPN не настільки хороша.

ExpressVPN пропонує простий у користуванні VPN-клієнт, сумісний із широким спектром пристроїв та платформ. Послуга дозволяє мати до 3 одночасних підключень, а також підтримує такі дії, як торрент, ігри та завантаження великих файлів. ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, і це регіон, який не входить до програми спостереження «14 очей». Це, отже, дозволяє їм запропонувати надійну політику нульового ведення журналів. ExpressVPN також має нульовий DNS знань, і це запевняє користувачів, що їх DNS-трафік завжди залишатиметься безпечним. Щоб дізнатися ще більше можливостей, які дозволяють обійти Cyberoam, ознайомтеся з нашим поглибленим оглядом ExpressVPN.

2. ПуляVPN

BulletVPN займає друге місце у нашому списку як постачальник, основним напрямком якого є те, щоб їх шифрування зменшило найменшу швидкість вашого з’єднання. VPN, як правило, швидко збільшують вашу швидкість завдяки шару шифрування, який повинен пройти ваш трафік, але за допомогою BulletVPN такі дії, як потокове передавання, торрентінг чи завантаження, все одно повинні здійснюватися, не зачекавши, як довго.

Послуга включає всі основні протоколи і дозволяє своїм клієнтам вибирати між OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 та L2TP / IPSec, виходячи з їх переваг. У сервісі також є пропозиція Smart DNS, де користувачі можуть вибирати, звідки вони хотіли б виглядати. Служба має присутність у понад 25 країнах та зростає, і з кожним обліковим записом користувач має можливість підключити до трьох інших пристроїв. Додаток BulletVPN дуже легкий і простий у навігації, але якщо ви стикаєтесь з проблемами під час його використання, є команда з обслуговування клієнтів, до якої ви можете звернутися за допомогою електронної пошти, соціальних мереж або навіть отримання квитків. Щоб дізнатися більше про послугу, подивіться наш огляд BulletVPN.

3. NordVPN

Нарешті, у нас є NordVPN; видатний провайдер із Панами, який має близько 4000 серверів у своїй мережі. Її ідеальне становище запобігає будь-якому втручанню з боку регулюючих органів, і це дозволяє їм краще підтримувати та реалізовувати свою політику нульового реєстрації даних. NordVPN також цілком здатний своєю підтримкою одночасних пристроїв, оскільки він може обійти Cyberoam для до 6 підключених пристроїв під одним обліковим записом.

У сервісі є чимало функцій, розроблених для того, щоб забезпечити безпеку вашого трафіку наскрізь, одна з найпопулярніших – подвійне шифрування VPN. Цей рівень шифрування означає, що ваші дані проходять через два сервери замість одного, а значить, підвищується рівень безпеки до такої точки, до якої не багато інших постачальників можуть досягти. Послуга пропонує 256-бітове шифрування AES військового рівня, а також підтримку Tor через VPN та спеціальні IP-адреси для більш серйозних користувачів. NordVPN гарантує, що ви можете безперервно переглядати їх програмне забезпечення CyberSec, яке відповідає за блокування будь-яких оголошень чи зловмисного програмного забезпечення. Щоб побачити, що ще може зробити цей провайдер для вас, знайдіть час, щоб ознайомитися з нашим оглядом NordVPN.

Кращий VPN для обходу Cyberoam – Висновок

Якщо ваш роботодавець або установа застосовує жорсткі правила щодо того, що ви можете чи не можете отримати в Інтернеті, використання VPN не повинно бути поганою ідеєю. Що ви повинні зробити перед тим, як визначитися з тим, якого постачальника використовувати, – це випробувати їх безкоштовний пробний період або гарантії повернення грошей. Таким чином, ви дізнаєтеся, що вам заважає, перш ніж розлучатися з будь-якими вашими важко заробленими грошима.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me