Як дивитися телевізор із запобіжниками за межами США

Намагаєтесь не відставати від улюбленого музиканта чи виконавця? Ви можете розглянути можливість налаштування телевізора з запобіжниками. Це американський цифровий / кабельний канал, спрямований на молодих людей з метою розважати їх та інформувати про все, що відбувається з їхніми провідними музикантами-знаменитостями. Створений у 1994 році, канал охоплює широкий спектр музичних жанрів і може легко задовольнити шанувальників естради, урбанізму, панку та хеві-металу. Він також пропонує ряд реаліті-шоу, які здобули цілий перелік у своїх шанувальників. Канал орієнтований на порівняно молодшу дорослу аудиторію, вміст, який, здається, є куратором для глядачів у віці від 18 до 35 років.


Як дивитися телевізор із запобіжниками за межами США

Як дивитися телевізор із запобіжниками за межами США

Є запобіжник телевізора доступний за межами США?

Канал також пропонується різноманітним набором популярних потокових платформ, таких як Hulu, iTunes, Roku та Amazon, хоча вам, мабуть, потрібна підписка, щоб передавати його через ці сервіси. Більшість лояльних глядачів каналу не повинні мати з цим проблеми. Що їх може занепокоїти – це той факт, що ви не можете отримати доступ до каналу, якщо ви знаходитесь за межами США. Ось як можна використовувати VPN для перегляду телевізора із запобіжниками в Канаді, Австралії, Великобританії чи в інших місцях за межами США:

  1. Підпишіться на постачальника послуг VPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN.
  3. Підключення до канадського сервера; це дозволить вам переглядати Інтернет, використовуючи американську IP-адресу.
  4. Дивіться Reelz Now або будь-який інший американський канал з будь-якої точки світу.

Fuse TV застосовує географічні обмеження, щоб гарантувати, що лише глядачі, які можуть насолоджуватися його вмістом, перебувають у США. Це означає, що якщо ви, можливо, отримаєте завдання на роботу, яке вимагає поїздки за межі Америки, ви можете зачекати, поки ви повернетеся в країну, щоб зловити улюблені шоу. Платформи використовують вашу IP-адресу, щоб визначити, чи перебуваєте ви в США чи ні, і якщо вони дізнаються, що ви цього не робите, ваш доступ до каналу скасовується.

Потокове запобіжне телебачення з-за меж США

Подолати обмеження можливо, але тільки якщо ви використовуєте VPN. Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN дозволяє вам замаскувати своє з’єднання, а також змінити те місце, де вам здається, що ви переглядаєте. Можливість змінити ваше місцезнаходження дозволяє «обдурити» веб-сайт, над яким ви працюєте, думати, що ви перебуваєте в межах держав, навіть якщо ви потрапили в Європу, Азію, Китай чи іншу частину світу. Таким чином, ви не тільки можете отримати доступ до Fuse TV за межами США, але ви також зможете розблокувати велику кількість інших гео-обмежених каналів.

Окрім можливості розблокувати гео обмежений вміст, використання VPN також гарантує, що всі ваші дії в Інтернеті залишаються захищеними та захищеними. Це важливо, оскільки це захищає вас від будь-яких зловмисників, які намагалися б перервати ваш зв’язок та вкрасти вашу інформацію. В Інтернеті відбувається велика кількість кіберзлочинних дій, а підписка на VPN гарантує, що такі дані, як інформація про вашу кредитну карту під час покупок в Інтернеті, залишаються безпечними.

Найкращі VPN для трансляції телевізійного запобіжника за межами США

Якщо ви шукаєте VPN, щоб дивитись телевізор Fuse за межами США, ви, ймовірно, будете багато передавати. Отже, вам потрібен постачальник, який забезпечує безперебійність вашого перегляду. Це той, який має супер швидкі сервери, гарантію безперервного часу та достатньо великий список серверів, до яких можна підключитися. Виконавши ці вимоги, ви будете готові передавати стільки вмісту, скільки хочете. Для того, щоб вибрати надійного постачальника, у нас є список із трьох, про які ми знаємо, які надають послугу вищої якості, і радимо спробувати.

1. ExpressVPN

ExpressVPN має бути вгорі списку, якщо ви шукаєте послуги преміум якості. Базируючись на Британських Віргінських островах, постачальник запевняє своїх клієнтів, що їхні дані назавжди залишаться конфіденційними завдяки їх добре підтримуваній політиці нульової реєстрації. Постачальник також серйозно ставиться до безпеки, і таким чином він застосовує 256-бітну політику шифрування AES, щоб забезпечити збереження всіх даних своїх абонентів. Постачальник також покладається на OpenVPN, але все ще пропонує L2TP / IPSec, PPTP та SSTP як варіанти для тих, хто хотів би вибрати, виходячи зі своїх переваг.

ExpressVPN пропонує користувачам можливість підключити до 3 пристроїв одночасно та забезпечує доступ до своєї мережі з 2000 серверів для всіх користувачів без упереджень. Маючи близько 28 серверів у США, це провайдер, на який ви можете розраховувати, щоб передавати Fuse TV незалежно від вашого фактичного місцезнаходження. Підписка на ExpressVPN також відкриває вам такі функції, як розділене тунелювання, де ви можете вирішити, що отримує захист VPN, а що ні. Постачальник не має обмежень на перемикання або пропускну здатність сервера і гарантує користувачеві 99,99% часу роботи. Додаток працює на всіх основних платформах, але якщо у вас виникнуть проблеми під час налаштування, ви можете зв’язатися з їхньою командою з обслуговування клієнтів через чат або електронну пошту в будь-який час ночі та дня. Перегляньте наш Огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше про послугу.

2. ПуляVPN

Не було б несправедливим не включати BulletVPN до цього списку, оскільки ми виключаємо одну з найнадійніших VPN-послуг, особливо якщо ви хочете передавати вміст. BulletVPN базується в Естонії, де для нього не потрібно зберігати будь-яку інформацію про перегляд своїх клієнтів, як це є в інших регіонах “14 очей”. Послуга підписується на сувору нульову політику реєстрації та дозволяє додавати 3 інші пристрої для одночасного підключення.

BulletVPN має свої сервери приблизно в 22 країнах, у США – близько 8. Це чудово, особливо для рівномірного розподілу трафіку, тобто ви ніколи не повинні відчувати жодного перетягування зв’язку, навіть коли стільки користувачів зараз в Інтернеті. У сервісі є також послуга Smart DNS, на яку можна покластися, якщо ваша найбільша турбота стосується веб-сайтів з обмеженою географічною діяльністю. Додаток BulletVPN також має дуже худорлявий макет, де ви можете побачити все, що вам потрібно для доступу чи налаштування. Додаток сумісний із широким спектром платформ під керуванням Windows, iOS або Android, також є версія додатка, яку ви можете завантажити безпосередньо на свій маршрутизатор. Для отримання додаткової інформації про те, що може запропонувати цей провайдер, подивіться наш огляд BulletVPN.

3. NordVPN

Підсумовуючи наш путівник, є постачальник, що базується в Панамі, який отримав високу оцінку прогресу в Інтернеті, а також його багатство можливостей, спрямованих на захист вашої інформації. NordVPN має понад 4000 серверів у своєму масштабі, лише в США – 1765. Це, безумовно, найбільша колекція, яку ми бачили, якою керує надійний сервіс, і деякі з них оптимізовані, щоб запропонувати найкращий сервіс на основі того, що ви вирішили, ви зможете вибрати, на якому сервері підключіться до потокової передачі, великих завантажень, торрентінгу чи онлайн-ігор.

NordVPN також великий у безпеці та пропонує 256-бітний захист AES для шифрування трафіку користувачів. Протоколи VPN, такі як OpenVPN, L2TP / IPSec і PPTP, доступні користувачам на вибір, хоча OpenVPN рекомендується використовувати як найбільш безпечний у використанні. У сервісі також є функція DoubleVPN, яка шифрує ваше з’єднання двічі, перенаправляючи ваш трафік через два сервери, а також програмне забезпечення Cybersec, щоб переконатися, що ваш веб-перегляд не буде перерваний рекламою чи зловмисним програмним забезпеченням. Для користувачів, які прагнуть отримати доступ до географічних програм, NordVPN пропонує SmartPlay як свою безкоштовну проксі-службу Smart DNS та має групу затуманених серверів, які мають намір уникнути виявлення у країнах, що мають високий рівень цензури. Думаєте підписатись у NordVPN? Перегляньте наш огляд NordVPN, щоб точно знати, у що ви потрапите.

Підсумуйте, як дивитися телевізор із запобіжниками за межами США

З VPN вам не потрібно чекати, поки ви повернетесь у США, щоб переглянути свої улюблені телепередачі Fuse. Поки ви підписалися на надійну послугу, ви маєте змогу передавати вміст з будь-якого місця, не турбуючись про будь-які гео обмеження.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me