Як дивитися телеканали Великобританії в Австралії

Австралія є частиною Речі Посполитої, і країна навіть визнає Єлизавету II королевою Австралії. Ось наскільки глибокі зв’язки між Австралією та Англією. Незважаючи на це дружні стосунки, Місцеві жителі Австралії досі не мають доступу до телеканалів Великобританії оскільки вони залишаються недоступними в землі внизу.


Гео-обмеження – це спосіб захисту провайдерів вмісту захищати свої авторські права. Незалежно, я продемонструю два способи розблокувати телеканали Великобританії з Австралії. Ці два способи передбачають використання VPN та Smart DNS, тому ви не пропустите свої улюблені програми.

Дивіться телеканали Великобританії в Австралії

Як дивитися телеканали Великобританії в Австралії

Чому телеканали Великобританії недоступні в Австралії?

Ну, це нічого особистого проти Австралії. Телевізійні канали Великобританії доступні лише у Великобританії через проблеми з авторським правом. Тож якщо ви емігрант, студент, який проживає за кордоном або просто відпочиває на тривалій відпустці, телебачення у Великобританії заборонено.

Причина цього обмеження пов’язана з вашою IP-адреса, що розкриває ваше географічне розташування в Інтернеті. Якщо потокові канали, такі як BBC iPlayer або Sky Go, виявлять, що ви перебуваєте за межами дозволених регіонів покриття, вони заблокують вас. Однак, ви можете розблокувати будь-який канал, який ви хочете за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN) або Smart DNS-проксі.

Розблокуйте телеканали Великобританії за допомогою VPN

Телебачення Великобританії є домом для одних з найбільших шоу та програм у світі. Абатство Шерлок, Даунтон та Стріт Коронація – лише декілька прикладів широко популярних британських шоу, які мають міжнародний підпис. Тож уявіть, як це буде прикро, якби ви не могли переглянути останні епізоди.

Але з VPN вам не доведеться відчувати це почуття. Цей інструмент використовує програмне забезпечення для підробки вашого фізичного місцезнаходження. VPN перенаправляє ваш інтернет-трафік до вибраної вами мережі. Також, він приховує вашу IP-адресу і дає вам нове з будь-якого вибраного регіону.

Тож після підключення до сервера Великобританії, ви отримаєте нову локальну IP-адресу і здається, що ви знаходитесь у Сполученому Королівстві. Тоді всі Телеканали Великобританії миттєво стають доступними.

Наступні кроки повинні зробити речі ще простішими:

 1. Підпишіться на надійний та ефективний сервіс VPN. я рекомендую ExpressVPN.
 2. Завантажте програму на ПК, Mac, iOS або Android. Ви також можете встановити VPN на маршрутизаторах, смарт-телевізорах та ігрових консолях.
 3. Підключіться до сервера з Великобританії.
 4. Переконайтеся, що у вас інша IP-адреса WhatIsMyIP.net робота.
 5. Передайте останні програми Великобританії з будь-якої точки Австралії.

Чому слід розглянути ExpressVPN

ExpressVPN є одним з елітних брендів у галузі VPN і, безумовно, номер один у нашій книзі. Цей бренд дозволяє вам обійти всілякі онлайн-обмеження де б ви не були завдяки набору відмінні характеристики.

Перш за все, компанія має один із найбільші мережі серверів, з більш ніж 1000 серверів у 94 країнах. Ви можете без сумніву розблокувати канали Великобританії. По-друге, це пропонує неймовірні швидкості руху що дозволяють вам передавати повні HD-шоу без проблем із буферизацією.

Це має високоякісні функції безпеки та конфіденційності. Використовує ExpressVPN 256-бітове шифрування AES військового рівня що забезпечує користувачів анонімність в Інтернеті, навіть від Інтернет-провайдерів та урядових снуд. Крім того, це дотримується політики без реєстрації, що означає, що вони “ніколи не ведуть журнали трафіку”. До додаткових специфікацій безпеки належать: вбити перемикач, розділений тунель, і Захист від витоку DNS.

І нарешті, компанія є повністю сумісний з Netflix, тож ви можете отримати доступ до будь-якої потрібної вам бібліотеки, навіть до версії в США. Більше того, це авторизує P2P торрент і діяльність з обміну файлами. Завантажуйте будь-який фільм чи серіал, не турбуючись про юридичні проблеми.

Інші послуги VPN

Є й інші марки VPN, які ви можете розглянути. Ви знайдете їх у таблиці нижче.

ExpressVPN

ExpressVPN володіє понад 3000 тис. Серверів у 94 країнах, що досить вражає. ExpressVPN пропонує необмежену пропускну здатність, тому він ідеально підходить для ігор. Ви можете підключити до 5 одночасних підключень, що може стати в нагоді при наявності безлічі пристроїв. Що стосується інших пристроїв, ви можете скористатися їх функцією Smart DNS Media Streamer. Компанія не зберігає журналів і застосовує розділене тунелювання. ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей та цілодобове обслуговування клієнтів. Ви дізнаєтесь більше про ExpressVPN, якщо ви виїдете цей огляд.

BulletVPN

BulletVPN на веб-сайті: “Ми впевнені, що наші сервери не перевантажені, і використовуємо номери преміум класу, щоб забезпечити максимальну швидкість”. Крім того, як ExpressVPN, BulletVPN використовує 256-бітове шифрування AES, перемикач kill, і безкоштовний Smart DNS. Компанія застосовує а сувора політика без реєстрації і нічого не обіцяє, окрім “Високі швидкості”.

Мабуть, єдиним його недоліком є ​​невелика серверна мережа порівняно з елітними аналогами. Наразі він має 47 серверів у 21 країні. Перевірте це Огляд BulletVPN для отримання додаткової інформації.

NordVPN

Користувачі VPN хвалять NordVPN за неймовірні функції безпеки. Найцікавіше в цьому провайдері – його функція Onion over VPN. Завдяки політиці без реєстрації та чіткому шифруванню всі підключені користувачі в Інтернеті безпечні. Також компанія управляє мережею, яка складається з 5000 серверів ув’язнених, ніж 61 країна. Ствердження, що це одне з найбільших в галузі, не є заниженням. З таким постачальником, який базується в Панамі, як Nord-VPN, ви можете бути впевнені у безпеці своїх даних. Компанія знаходиться в тому місці, де немає законів про збереження даних. Щоб дізнатися більше про NordVPN в цьому огляд.

Дивіться телевізійні канали Великобританії зі смарт-проксі DNS

Іншим методом до розблокувати телеканали Великобританії через Smart DNS-проксі. Ці інструменти також дозволяють вам обхід гео-обмежень шляхом перенаправлення URL-адрес які розкривають ваше місцезнаходження. Однак вони не змінюють вашу IP-адресу, а це означає, що ви все одно матимете доступ до австралійських веб-сайтів. Але це також означає, що ви не завжди можете обійти будь-який геоблок.

Крім того, Smart DNS-проксі не захищають ваш трафік за допомогою шифрування, що може бути серйозною проблемою щодо конфіденційності, хоча на швидкість вашого Інтернету це не вплине. Якщо ви не заперечуєте проти конкретних недоліків і все ще хочете налаштувати Smart DNS-проксі на своєму пристрої, вам доведеться зробити наступне:

 1. Зробіть підписку на Smart DNS. Розмикач був би нашим вибором номер один.
 2. Служба повинна підтримувати канали із Великобританії, такі як Sky Go, BBC iPlayer та ITV.
 3. Налаштуйте свій смарт-DNS на потрібному пристрої використовувати для потокової передачі.
 4. Як варіант, ви можете встановити їх на роутерах, ігрових консолях або смарт-телевізорах.
 5. Доступ та передавання будь-якого каналу, обмеженого Великобританією, та передавання потоку з будь-якої країни світу.

Найпопулярніші телеканали Великобританії

Деякі телеканали Великобританії приймаючі шоу, програми та спорт преміум якості. Якщо ви зацікавлені в перегляді будь-якого закордону, ось що вам слід врахувати:

 • BBC iPlayer
 • BT Sport
 • Sky Go
 • ITV 

Потокові телеканали Великобританії в Австралії за допомогою VPN, Smart DNS

Дивіться контент телебачення Великобританії в Австралії за допомогою VPN, Smart DNS

Дивіться телеканали Великобританії в Австралії – Висновок

Багато програм, які ви можете насолоджуватися трансляцією на телеканалах Великобританії. Такий вміст не просто привертає увагу британських емігрантів чи місцевих жителів. Міжнародним глядачам також може бути цікаво подивитися, що можуть запропонувати канали Великобританії. Тож, якщо ви плануєте тривале перебування в Австралії чи в будь-якій іншій точці світу, підписатися на VPN або Smart DNS, щоб розблокувати телеканали Великобританії. Воно того варто.

Якщо ви згодні, дайте мені знати, який із цих методів ви в кінцевому підсумку вибираєте в коментарях.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me