Як дивитися телеканали Великобританії в Греції протягом декількох хвилин

Шановні емігранти Великобританії, ви переїхали до Греції лише для того, щоб знайти своє улюблені канали блокуються? Ви пропускаєте доступ до 5 каналу чи BBC? Не хвилюйтесь, є два інструменти, які можна використовувати для розблокування каналів Великобританії в Греції протягом декількох хвилин, і я збираюся розповісти вам все, що потрібно знати про них.

Як дивитися канали Великобританії в Греції протягом декількох хвилин

Як дивитися канали Великобританії в Греції протягом декількох хвилин

Доступ до каналів Великобританії в Греції?

Ні, більшість Канали Великобританії доступні у Великобританії. Це означає, що якщо ви живете у Великобританії, ви не матимете доступу до її каналів. Закони про авторські права є причиною обмежень. Сам канал не має нічого спільного з розблокуванням. Наприклад, для дотримання міжнародних законів про авторські права, постачальників вмісту, наприклад, накладати IP-заборони на IP-адреси, які не належать до Великобританії.

Хороша новина – у нас є дві інструменти, які можуть обійти ці обмеження з будь-якої точки світу, навіть з Греції!


Найпопулярніші канали Великобританії

Ось список каналів Британські емігранти та туристи, які проводять час за кордоном, хочуть передати найбільше онлайн:

 • BBC iPlayer
 • Центр ITV
 • 5 канал (my5)
 • 4 канал (Усі 4)
 • TVPlayer
 • Sky GO
 • Тепер телебачення

Дивитися канали Великобританії в Греції – VPN

Перший онлайн-інструмент ви можете скористатися цим доступ до каналів Великобританії в Греції – це VPN, Віртуальна приватна мережа.

А VPN це інтернет-служба кібербезпеки, яка:

 • Шифрує та захищає ваші дані від сторонніх осіб та атак.
 • Перенаправляйте свій інтернет-трафік через його надійні сервери.

Простіше кажучи, VPN захищає ваші дані і забезпечує це ваш зв’язок залишається приватним. Хороша річ у VPN, однак, це те, що вони закінчуються змінити вашу публічну IP-адресу так само. Коли ваш Інтернет-трафік подорожує через цей сервер в іншій країні, вашій публічні зміни IP щоб відповідати розташуванню підключеного сервера. Таким чином, і VPN діють як потужні засоби підробки IP для шнурів-ножиць по всьому світу.

Розблокувати канали Великобританії – кроки

Ось як можна використовувати VPN для перегляду каналів Великобританії в Греції:

 1. Отримайте надійного постачальника VPN.
 2. Завантажте та встановіть програму VPN сумісний з вашим потоковим пристроєм. Як правило, ви знайдете програми для Windows, iOS, macOS та Android. З найвищими VPN, ви також зможете знайти додатки для Смарт-телевізори, Kodi, Ruko, PS4, Xbox One, і інші.
 3. Запустіть додаток та підключіться до сервера у Великобританії.
 4. Перейдіть на канал, який ви хочете переглянути і насолоджуйтесь своїми програмами!

Тепер все, що вам залишилося, – це з’ясувати, якого постачальника вам вибрати. Ми також отримали вашу відповідь на цьому:

Кращий VPN для Греції

Експерт з безпеки, Чарльз провів дослідження, і йому вдалося придумати список VPN які відмінно працюють для Греції. Його найкращий вибір прийшов на ExpressVPN якісний сервіс, відмінна підтримка клієнтів та широка серверна мережа.

Також трапляється фантастичне 30-денна політика повернення коштів. Таким чином, ви можете спробувати послугу цілий місяць, перш ніж взяти на себе зобов’язання. Так, гарантія “жодних питань не задається. Якщо ви не любитель ExpressVPN, Ви можете перевірити ці VPN-провайдери замість цього:

Дивіться канали Великобританії в Греції за допомогою смарт-DNS

Деякі люди не дуже дбають про додаткові функції безпеки VPN. Це навіть правдивіше в країнах із загально повільними зв’язками, оскільки VPN все-таки уповільнюють ваш Інтернет. Якщо ви один з цих людей, то можете замість цього використовувати проксі-сервер Smart DNS. Smart DNS проксі – це онлайн-сервіс, який надає вам доступ до певного списку заблокованих каналів. Ось як VPN відрізняється від проксі-сервера Smart DNS:

 • Розумні проксі-сервери DNS потребують конфігурації. Однак не існує програм, які можна завантажити, щоб запустити його. На щастя, вони, як правило, мають путівники, які можуть допомогти будь-якому новобранцю налаштувати все це.
 • Вони не використовують шифрування, це означає, що Smart DNS не настільки безпечний, як VPN.
 • Оскільки вони не перенаправляють ваш трафік, розумні проксі-сервери DNS не сповільнюють ваше з’єднання.
 • Розумний DNS не буде працювати, якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорі проксі або DNS викрадення.
 • Ваш IP не зміниться при використанні Smart DNS. Це не підробляє вашу публічну IP-адресу.

Найкращий смарт-DNS для Греції

Я пропоную вам скористатися Розмикач як ваш постачальник Smart DNS під час перебування в Греції. Є величезна кількість список розблокованих каналів з британським вмістом – до якого він може надати вам доступ. Якщо я не помиляюся, Unlocator може розблокувати більше 200 каналів.

Датська компанія також пропонує прямі напрямні щоб допомогти новачкам у процесі налаштування. Ви також можете вигода від 7-денного безкоштовного пробного періоду не вдаючись до кредитної картки для її повторної активації. Ви можете скористатися 14-денний термін повернення коштів після пробного періоду, що означає, що ви передбачите, що Unlocator працює для вас, перш ніж брати на себе зобов’язання.

Дивитися канали Великобританії в Греції – фінальні думки

Так що, панове, як ви можете розблокувати канали Великобританії в Греції. Пам’ятайте, використовуючи будь-яке VPN або Smart DNS не допоможе вам пропустити будь-який внесок за реєстрацію, необхідний вашому каналу на вибір. Всі ці інструменти видаліть геоблоки і надати доступ до потрібних каналів у Великобританії.

Чи є у вас інші способи дивіться канали Великобританії в Греції? Поділіться своїми пропозиціями в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me