Як дивитися програвач BBC iPlayer на iPhone або iPad за межами Великобританії

Як дивитися програвач BBC iPlayer на iPhone / iPad за межами Великобританії? Ви знаходитесь тут, тому що хочете без проблем переглядати BBC iPlayer за кордоном на своїх операційних пристроях iOS. У нас є саме те, що вам потрібно. Ви можете бути в США, Канаді, Австралії, Німеччині, Франції або майже в будь-якій частині світу, але це не завадить передати BBC iPlayer за межі Великобританії. Так, нам відомо про повідомлення про помилку, яке звучить “BBC iPlayer працює лише у Великобританії”, і ми знаємо, як з цим боротися. Доступ до BBC має задній простір, і це не може бути простішим налаштуванням. Завдяки VPN, ви можете отримувати перегляд BBC iPlayer за межами Великобританії на своєму iPhone або iPad, коли вам зручно. Читайте далі, щоб дізнатися, як саме це робиться.

Як дивитися BBC iPlayer за межами Великобританії на iPhone / iPad

Як дивитися BBC iPlayer за межами Великобританії на iPhone / iPad

Як дивитися програвач BBC iPlayer на iPhone / iPad за кордоном за допомогою VPN

BBC iPlayer – це послуга інтернет-трансляції, підключення, телебачення та радіо, пропонована компанією BBC. Тут ви можете переглядати програми BBC в Інтернеті та відкривати для себе широкий спектр програм різного жанру: драма, комедія, документальні фільми, розваги, подорожі, новини, природа, спорт, культура тощо. Різноманітність програм та якість вмісту спонукають користувачів бажати отримувати BBC iPlayer за кордоном, де б вони не були. VPN – це все, що їм потрібно, щоб перенести BBC iPlayer на екрани своїх iPhone / iPad. VPN дозволить вам обійти геоблоки, саме це використовує BBC, щоб запобігти потоковому передачі їх вмісту за межі Великобританії. Як бачите, ви отримаєте таке повідомлення: “BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “BBC iPlayer GeoBlocked

Він також зашифрує ваші дані в цифровому тунелі, щоб забезпечити максимальний рівень конфіденційності та безпеки. Після підключення до VPN-сервера вам буде надано IP-адресу цього сервера лише одним клацанням миші. Погляньте, як це робиться:

  1. Зареєструйтесь у постачальника послуг VPN, який пропонує додатки VPN для iOS.
  2. Перейдіть до Apple App Store.
  3. Завантажте та встановіть програму постачальника послуг VPN на свій iPhone / iPad.
  4. Запустіть додаток та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  5. Нарешті, використовуючи додаток, підключіться до VPN-сервера на ваш вибір.

Розблоковано програму BBC iPlayerЦе в основному все, що потрібно для отримання iPlayer BBC на пристроях iOS за кордоном. Якщо ви ще не встановили додаток BBC iPlayer на свій iPhone або iPad, переконайтеся, що спершу змінить регіон iTunes, щоб отримати доступ до програм, призначених лише для Великобританії.. ExpressVPN не найдешевший постачальник послуг там, але, безумовно, найнадійніший. Вони забезпечують потужні показники та гарантують обхід усіх видів гео обмежень у всьому світі. У нижченаведеній таблиці наведено більше варіантів, з якими можна ознайомитись. Ви можете перевірити найкращий VPN для iPlayer BBC для кращого розуміння.

Розблокуйте програму BBC iPlayer на iOS Overseas за допомогою смарт-DNS

Розумний DNS – це альтернативний спосіб розблокувати онлайн-потокові послуги, такі як BBC iPlayer, із більшою швидкістю. Ви просто вводите адресу сервера DNS, яку вам надав ваш постачальник послуг, і це все. Крім того, Smart DNS забезпечує якісний перегляд на різних пристроях, включаючи iPhone та iPad. Виконайте ці дії, щоб розблокувати BBC iPLayer на iPhone / iPad в будь-якій країні.

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer.
  4. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до всього вмісту BBC iPlayer.

Розмикач – це проксі-сервер Smart DNS, необхідний для розблокування iPlayer BBC на вашому iPhone або iPad за межами Великобританії. Цей розумний DNS може розблокувати понад 200 каналів у всьому світі через зручні для користувача програми. Ваш трафік залишається недоторканим, і вони дотримуються суворої політики конфіденційності. Найкраще, що вони не ведуть журналів активності в Інтернеті користувачів. Найкращим вибором для проксі-сервера Smart DNS буде Unlocator.

Отримайте BBC iPlayer за межами Великобританії на iPhone / iPad

Поки ви перебуваєте у Великобританії, ви можете дивитися BBC iPlayer на своєму iPhone / iPad все, що вам потрібно. Однак вам потрібен VPN або Smart DNS, щоб отримати iPlayer BBC, якщо ви знаходитесь за кордоном. Ці два способи можуть полегшити ваше життя та покращити ваш поточний досвід. Все, що вам потрібно зробити, щоб отримати розваги, які ви хочете, – це зробити декілька підключень і підписок, тоді BBC iPlayer – все за вами.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me