Як дивитися Peaky Blinders Сезон 5 Потік в Інтернеті?

П’ятий сезон пікових сліпок починається у світ і розпочинається в цей час року. Як сам шанувальник, я розповім, як ви можете дивитися це, незалежно від того, де ви знаходитесь. Як ви можете знати, канали, що передають серію геоблокуються за межами відповідних країн, виготовлення міжнародний доступ неможливий.

Але, не коли VPN та Smart DNS приведені в картину. Ось так ви можете транслювати шоу в прямому ефірі в той же час, коли воно виходить на будь-який пристрій, просто читайте далі. 

Як дивитися пікові сліпочки 4 сезон в Інтернеті?

Як дивитися пікові сліпочки 5 сезон в Інтернеті?

Як дивитися пікіруючі сліпи за межами Великобританії за допомогою VPN

Британські глядачі зможуть дивитись Peaky Blinders безкоштовно в прямому ефірі завдяки BBC iPlayer. Американцям доведеться почекати трохи довше, поки Netflix додасть 5 сезон до своєї бібліотеки. Знову ж таки, BBC iPlayer an Американська мережа Netflix заблокована за кордоном. Якщо ви хочете зняти регіональні обмеження та розблокувати Peaky Blinders, що передає канали в Австралії, Канаді чи за кордон, ви повинні підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті за допомогою VPN або Smart DNS-проксі. Припустимо, ви пішли вперед і проігнорували наші попередження, ви натрапите лише на них ці гео-помилки при спробі доступу до BBC за кордоном: 

“Програми BBC iPlayer доступні для відтворення лише у Великобританії.”

“Цей вміст недоступний у вашому місцезнаходження. Будь-ласка спробуйте пізніше.”

Тепер це далеко не спосіб сказати вам, що ви не можете отримати доступ до iPlayer BBC за кордоном. Це можливо з постачальником послуг VPN. Стосовно до віртуальної приватної мережі, VPN створює саме це і передає дані користувачів через нього. Не тільки це робить зберігати дані в безпеці, але також перенаправляти їх через сервер – який вибирає користувач – і робить його схожим на те, що він надходить з місця розташування сервера. Отже, ти дістаєшся отримати доступ до вмісту в цьому місці а також залишатися в безпеці при цьому. Погляньте на всі інші переваги, які ви маєте отримати, підписавшись на VPN. 

  • Доступ до заблокованого вмісту: Ви можете зняти обмеження, накладені на вибрані вами канали та послуги під час перенаправлення трафіку через сервер, розташований у цьому місці. 
  • Керуйте своїм провайдером: Постачальники Інтернет-послуг можуть негативно вплинути на ваш інтернет-зв’язок, заглушивши його. Однак ви можете цього уникнути, використовуючи VPN-з’єднання. 
  • Отримайте конфіденційність в Інтернеті: Процес шифрування, який відбувається після підключення до VPN, гарантує, що ви не будете відкриті в Інтернеті, і ви можете переглядати Інтернет з повним конфіденційністю.
  • Зручні програми: Без простих у користуванні програмних клієнтів користувачі не знайдуть жодної користі для VPN-продукту.  

Кращий VPN для пікових сліпок 

Обіцяю вам, що немає кращого обслуговування, ніж ExpressVPN. Просто спробуйте це протягом 30 днів, а потім повідомте нам, чи варто підписки чи ні. Так, ви можете взяти це за 30-денний віджимання потім скасуйте підписку і отримайте свої гроші, якщо їх не влаштовуєте.

Компанія працює багато серверів по всьому світу, і це лише покращує швидкість потоку. Але, якщо ви не зайняті цим, ось деякі інші постачальники, якими ви можете скористатися. 

Як стрімувати пікірувальні штори в Інтернеті за допомогою смарт-DNS

Ти можеш бити гео-обмеження двома способами, VPN або Smart DNS. Перший забезпечує безпеку, другий гарантує більш високі швидкості. Тобі вирішувати. Якщо ви нетерплячий тип, який менше піклується про безпеку в Інтернеті, продовжуйте і підписуйтесь на Smart DNS. Але майте на увазі, що він не шифрує і не приховує вашу IP-адресу. Однак завдяки цій відсутності шифрування ви добираєтесь випробувати швидкість потокової передачі. Якщо ви цього хочете, читайте докладніше про те, чого очікувати від Smart DNS.

  • Завдяки передплаті Smart DNS ви отримуєте доступ до розблокувати всі види каналів Великобританії за кордоном. 
  • Якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорі проксі-сервери або викрадення DNS, існує ймовірність, що ваш Smart DNS може не працювати.
  • Розумний DNS майже сумісні з усіма потоковими пристроями: PS4, PS3, Xbox, Apple TV, Smart TV, Amazon Fire TV Stick, Wii, ПК, Mac, iPhone, iPad та Android.
  • Ви можете розблокувати лише те, що ваш Smart DNS підтримує блокування. 
  • За допомогою Smart DNS ви не можете вручну вибрати нове віртуальне місцезнаходження.

Якщо ви налаштовані на використання Smart DNS, не шукайте більше, тому що Розмикач тебе прикрили. Це проксі, який підтримує розблокування понад 220 каналів, що робить його ідеальним вибором для онлайн-трансляції. Ви також можете отримати вигоду від термін 7 днів де ви можете спробувати послугу і побачити, чи на ваш смак. 

Як дивитися пікові сліпочки 5 сезон де завгодно?

Після успішних сезонів п’ятий сезон Peaky Blinders став дуже очікуваним. З такими зірками, як Адрієн Броді, Кілліан Мерфі, Том Харді та Шарлотта Райлі, які беруть участь у вечірці, саме цей телевізійний серіал насправді варто переглянути. Ви збираєтеся використовувати VPN або смарт-DNS передавати його? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me