Як дивитися MYTF1 за межами Франції

Якщо ви шукаєте канал у Франція що відомо про лідерство на ринку та тягне силу у всіх жанрах та серед усієї аудиторії, це точно TF1. Канал є провідним безкоштовним сервісом у країні, де глядачі можуть скористатися найрізноманітнішими послугами Телевізійні шоу, фільми, так добре як провідні спортивні події. Однак, як MYTF1 зростає, він все ще обмежує доступ до тих, хто перебуває у власній країні. Ось чому ви сьогодні тут. Ось як можна дивіться MYTF1 в будь-якій точці світу.


Як дивитися MYTF1 Live Online

Як дивитися MYTF1 Live Online

MYTF1 – зовсім не моя

TF1 – один з найбільших каналів у Франції. Подейкують, що служба (заснована в 1975 р.) є найбільш переглянутим телеканалом в країні.

Канал приєднався до онлайн-революції, представивши MYTF !, це онлайн-сервіс, що працює на замовлення. До кінця о 2019 рік, TF1 набрав великі результати, коли мова йде про рейтинги його аудиторії. Ось що звіт зазначає:

 • 32,6% частка Вт<50PDM1
 • 29,4% 25-49 років
 • 32,9% 15-24-річних
 • 30,2% 15-34-річних
 • 27,1% ABC1

TF1 також переважає у спортивному відділі, оскільки має права на кілька основних подій, у тому числі Кубок світу з футболу, Кубок Девіса, Формули-1, і більше.

Однак це широке різноманіття змісту обмежений тільки в один регіон, Франція. Розумієте, MYTF1 застосовує те, що ми називаємо геоблоки. Це техніка, яка унеможливлює людей, розташованих на вулиці Франція дивитися будь-який його вміст.

Канал покладається на IP-адреси користувачів визначити їх Місцезнаходження. Якщо це не французька мова, вони не входять. Це те, що стримери отримують при спробі доступу MYTF1 з-за кордону:

“Ce contenu est unpopoble dans votre région.”TF1 - закордонна помилка

Отже, вся проблема полягає в IP-адресі стримера. Щоб обійти це, ви повинні змінити свій IP на французький. Як? Читайте далі і дізнайтеся.

MYTF1 – Моя, Ваша та всі

Користувачі Інтернету, які мають доступ до MYTF1, можуть налаштовуватися на різні канали, такі як TF1, TMC і TFX. Але тим, хто за кордоном, доведеться пройти інший маршрут, щоб досягти цього.

Цей маршрут складається у формі інструменту кібербезпеки, Віртуальна приватна мережа. Це програмне забезпечення, відоме як VPN перенаправляє ваш трафік через певний сервер у вибраній країні.

Як тільки ви підключитесь, VPN шифрує ваші дані (додаткова безпека) та приховує вашу IP-адресу (додаткова анонімність), замінюючи його тимчасовим відповідно до місцезнаходження сервера.

За допомогою цього нового IP-адреси ви отримуєте доступ до будь-якого каналу / веб-сайту, обмеженого цією країною, незважаючи на те, що фізично перебуваєте за кордоном. Наприклад, якщо ви підключитесь до французького сервера, ви отримаєте отримати французьку IP-адресу. Як результат, ви добираєтесь потік MYTF1 разом із будь-яким французьким телеканалом, де б ви не знаходилися.

MYTF1 Куди завгодно – Сходи

Розблокування MYTF1 у програмі США, Великобританія, Канада, Австралія, і деінде за межами Франції – це легке завдання. Ось що вам потрібно зробити:

 1. По-перше, підпишіться на сервіс VPN. На основі сувора оцінка ми виконуємо, поки що, ExpressVPN вершини діаграм з точки зору швидкості, безпеки та розблокування можливостей.
 2. Після створення облікового запису завантажте та встановіть програму VPN на бажаному пристрої. Ви знайдете клієнтів на Android, iOS, ПК, Mac, а також FireStick.
 3. Потім активуйте додаток і увійти з вашим ім’ям користувача та паролем. У випадку ExpressVPN ви можете попросити надіслати “код” під час першого входу. Ви знайдете його у вхідних.
 4. Тепер перейдіть до списку серверів та підключіться до Французький серверФранцузький сервер ExpressVPN
 5. Дайте йому кілька секунд, щоб підключитися і перевірити вашу нову IP-адресу, використовуючи це Верифікатор.IP-адреса французької мови
 6. Запустіть MYTF1 і створіть безкоштовний акаунт, якщо у вас його ще немає.
 7. Нарешті, передайте найкраще з французького телебачення, використовуючи MYTF1, де б ви не були.Розблоковано TF1

Чому ExpressVPN?

Як ми вже згадували, ми настійно рекомендуємо ExpressVPN як це доведено з часом бути на вершині галузі за якістю послуг. Підписка небагато дорого порівняно з іншими, але, мабуть, користувачі отримують те, за що вони платять врешті-решт.

Крім того, ми говоримо про потокове передавання, і відповідно до нашої випробування на швидкість, ExpressVPN більш ніж здатний підтримувати якість вашого відео, будь то стандартний або UHD. Крім того, ви можете користуватися його службою Smart DNS, якщо ви не хочете, щоб ваша швидкість була підроблена.

З іншого боку, ми не можемо сказати, що ExpressVPN – єдиний постачальник, який може виконати роботу. Існує Ще 3 варто згадати, і вони вказані в таблиці нижче.

Замінник VPN – Smart DNS-проксі

Я вже згадував, що ExpressVPN пропонує: Розумний DNS сервіс, який допомагає розблокувати гео обмежений вміст без втрати вашого швидкість Інтернету завдяки шифруванню.

Але це не все, що стосується Smart DNS. У цьому є багато іншого і більше плюсів і мінусів, про які можна поговорити. Ми будемо вирішувати це за лічені секунди, але маємо зазначити, що всі VPN-адреси в таблиці вище пропонуються Розумні проксі-сервери DNS.

З огляду на це, ось що таке Smart DNS:

 • Ви можете розблокувати вміст, обмежений географією не втрачаючи доступу до місцевих каналів. Smart DNS не змінює вашу IP-адресу, за якою ви можете за бажанням переміщуватися між обмеженими каналами та локальними каналами.
 • Smart DNS не має шифрування. Це позбавить вашого додаткового захисту та може сприйняти вас загрози в Інтернеті. Однак якщо ви просто хочете розблокувати та передавати вміст, це ідеальний інструмент підтримувати максимальну швидкість.
 • Нарешті, Smart DNS дозволяє обійти регіональні обмеження майже на кожному пристрої. На відміну від VPN, DNS-коди можна встановити PlayStation, Xbox, Chromecast, Apple TV, Smart TV і Android TV, а також згаданими вище платформами, сумісними з VPN.

Ви знайдете безліч постачальників із функцією Smart DNS, включно з тими в таблиці. Однак ця послуга входить до їх підписки на VPN. Єдиний постачальник пропонувати його індивідуально – Unlocator. Це робить ваш щомісячний спосіб оплати дешевшим, якщо ви не зацікавлені в безпеці VPN. Спробуй; вони пропонують 7-денна безкоштовна пробна версія перевірити їх службу.

MYTF1 – Сумісність пристрою

Розумний DNS тут може стати в нагоді як MYTF1 доступний на декількох потокових платформах. Однак якщо вам потрібен додатковий рівень безпеки, радимо встановити додаток VPN на свій маршрутизатор. Таким чином, ви можете передавати вміст каналу таким чином:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • Мак
 • ПК
 • Xbox

Що на MYTF1

Як було сказано вище, MYTF1 включає вміст з різних каналів, таких як TF1, TMC і TFX. Але який вміст ви отримаєте, як тільки розблокуєте його у своїй країні? Ось кілька назв:

 • Завтра – наше
 • Danse Aves Les Stars
 • Голос Франції
 • Щось іде
 • Le Bazar de la Charité
 • Дослідницький відділ
 • La Vie Devant Nous
 • Téléfoot
 • Співак у масках
 • Голосові діти
 • Немає межі
 • MasterChef Франція
 • Vive la Colo!

Як спостерігати за MYTF1 за межами Франції – заключні слова

Коли ви використовуєте a VPN, MYTF1 йде з Парижа з любов’ю. Тепер ви можете насолоджуватися кращим французьким телебаченням незалежно від того, де ви перебуваєте по всьому світу.

Навіть колишні паці, які бажають підтримувати зв’язок зі своїм місцевим телебаченням, зараз практично можуть з’являтися у Франції. Просто підключіться до Французький сервер і MYTF1 – все твоє для взяття. Пам’ятайте, якщо вам потрібна допомога, дайте нам крик в коментарі нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me