Як дивитися My5 в Ірландії: 2 швидких методу

Нещодавно переїхав до Ірландії та помітив, що ти втратив доступ до My5. My5, послуга потокового каналу 5 каналу, в Ірландії геоблокується. Це проблема для багатьох британських емігрантів та ірландських шанувальників програм My5. Не хвилюйтеся, ми повідомили про те, що ви розкрили два різних способи, якими ви можете розблокувати My5 в Ірландії.

Як дивитися My5 в Ірландії: 2 швидких методу

Як дивитися My5 в Ірландії: 2 швидких методу

Чи можете ви отримати доступ до My5 в Ірландії?

Ні, на жаль My5 (Channel5) доступний лише у Великобританії. Жителі Республіки Ірландія не мають доступу до послуги каналу.

Це просто пов’язано із законами про авторські права і не має нічого спільного з тим, хоче сам канал пропонувати свої послуги на міжнародному рівні чи ні. Для оскарження міжнародних законів про авторські права веб-сайти зазвичай встановлюють заборону IP-адреси для будь-якої не-британської IP-адреси з проханням підключитися до сайту.

Ти не хвилюйся. Є два способи обійти ці заборони і все ще спостерігати за My5 в Ірландії.

Дивіться My5 в Ірландії за допомогою VPN

Перший метод – використання інструменту кібербезпеки, який називається VPN.

Короткий для віртуальна приватна мережа, VPN зашифрує ваші дані та перенаправить ваш трафік через власні захищені сервери. Це означає, що він буде тунелювати ваш трафік таким чином, що ніхто не зможе отримати вашу інформацію або шпигувати за вашим Інтернет-з’єднанням.

Однак, коли ваш трафік перенаправлений, ваша загальнодоступна IP-адреса також змінюється. Залежно від сервера, до якого ви вибрали з’єднання, ви зможете це зробити підробляти ваш IP та отримати доступ до геоблокованого вмісту.

Ось як використовувати VPN для отримання доступу до My5 в Ірландії:

  1. Підпишіться на надійного і надійного постачальника VPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN, який працює на потоковому пристрої. Зазвичай ви знайдете програми для Windows, iOS, MacOS, і Android пристрої.
  3. Запустіть додаток і підключіться до VPN-сервер Великобританії.
  4. Зачекайте, коли з’єднання встановиться.
  5. Перейдіть на, до Сайт Channel5 і насолоджуватися!

Там у вас є. Єдине головне, що вам потрібно зробити – це вибрати постачальника VPN. Ми також вас висвітлили:

Кращий VPN для Ірландії

Наш експерт Чарльз вже провів дослідження і написав а детальний огляд найкращих VPN, які ви повинні використовувати в Ірландії. Щоб зробити це простішим, ось його найкращий вибір:

Чарльз виявив це ExpressVPN є найкращим постачальником послуг VPN в Ірландії. Це тому, що цей постачальник пропонує одну з найбільш надійних і всебічних послуг на ринку. Він також може похвалитися найкращою командою підтримки клієнтів у галузі, що є важливим у світі VPN. Не кажучи вже про те, що ви отримуєте доступ до безлічі серверів, усі вони оптимізовані для захисту швидкості та DDoS. Їх 30-денна гарантія повернення грошей дозволяє вам спробувати це протягом місяця, перш ніж взяти на себе справжні зобов’язання.

Якщо ви не любите ExpressVPN, в Ірландії є інші постачальники VPN:

Дивіться My5 в Ірландії за допомогою Smart DNS

Ось що стосується VPN: вони сповільнюють ваш Інтернет. Перенаправлення трафіку закінчується вичерпуванням частини вашої швидкості в Інтернеті, і не всі користувачі мають з’єднання, яке може це впоратися. Якщо ви не хочете вирішувати цю проблему або не дбаєте про додаткову безпеку VPN, замість цього можна використовувати проксі-сервер Smart DNS.

Як і VPN, Smart DNS проксі – це послуга, на яку можна підписатися. На відміну від VPN, ця послуга характерна для розблокування гео обмежених каналів. Кожна служба матиме свій власний список каналів, які вона може розблокувати, а це означає, що вам доведеться обмежити розрізання шнура можливостями вашого розумного DNS. Ось деякі основні відмінності між VPN та Smart DNS:

  • Розумні проксі-сервери DNS не підробляють ваш IP.
  • Вони не шифрують ваші дані або не перенаправляють увесь ваш трафік, тобто Smart DNS не є інструментом, орієнтованим на безпеку.
  • Розумний проксі-сервер DNS не буде працювати, якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорі проксі-сервери або застосовує DNS-викрадення. Іноді ви можете зрозуміти, чи є у вас прозорий проксі, але невдалий Smart DNS зазвичай є найбільш показовим заходом.
  • Розумні проксі-сервери DNS вимагають трохи налаштування. Немає програм, які ви можете завантажити, вам потрібно пройти технологічний процес, щоб налаштувати його. Хороша новина полягає в тому, що більшість сервісів пропонують докладні вказівки, як це зробити, роблячи послугу доступною для кожного.

Отже, тепер, коли ви знаєте різницю між обома методами, перейдемо до розмови про послугу, якою слід користуватися в Ірландії.

Найкращий смарт-DNS для Ірландії

Наші експерти пропонують використовувати Розмикач як ваш постачальник Smart DNS в Ірландії. Цей провайдер пропонує фантастичні список розблокованих каналів, які включають Channel5 (My5). У них також є кілька найбільш прямі напрямні в галузі та пропонують 7-денний безкоштовний пробний період, не вимагаючи кредитної картки для її активації. Після випробування ви все ще можете скористатися 14-денним періодом відшкодування, а це означає, що ви можете переконатися, що Unlocator працює для вас, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Дивіться Channel5 Online в Ірландії – Фінальні думки

Там у вас є, пані та панове, два чіткі методи, які ви можете використовувати для розблокування My5 в Ірландії. Пам’ятайте, що обидва ці інструменти можуть розблокувати лише гео обмеження, накладені каналом. Це означає, що вони не обійдуть жодну плату за підписку або процес реєстрації, який канал накладає.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me