Як дивитися крикет в прямому ефірі?

Крикет – один із найбільш спостережуваних видів спорту у світі. Вболівальники в Індії, Пакистані, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, а також у США релігійно стежать за іграми в крикет. Будь то Ліга Великого Баша, Чемпіонат світу з футболу, Трофей чемпіонів, IPL чи Попіл, швидше за все, це офіційний канал, який ви можете використовувати, щоб дивитися всі дії в прямому ефірі. У статті нижче ми розглянемо найкращі канали потокового крикету з усього світу. Дізнайтеся, як передавати крикет на ПК, Mac, Android, FireStick, Apple TV, Roku, Android або iOS.


Як дивитися крикет в прямому ефірі?

Як дивитися крикет в прямому ефірі?

Кращі потокові канали для крикету

  • Hotstar (Індія)
  • Небо спорт (Великобританія)
  • Фокс-спорт (Австралія)
  • Sky Sports NZ (Нова Зеландія)
  • Телевізор верби (США, Канада)
  • PTV Спорт (Пакистан)

Хостар

Якщо ви живете в Індії, ви можете дивитися всі основні події крикету в режимі онлайн через Hotstar. До популярного потокового каналу можна отримати доступ на ПК, Mac, Android, iPhone та iPad. Хоча деякі події безкоштовно дивитись, вам потрібна платна підписка Hotstar, щоб переглянути преміум-вміст.

Небо спорт

Вболівальники крикету у Сполученому Королівстві можуть стежити за всіма основними акціями крикету на прямому ефірі на Sky Sports. Минулого літа британський гігант радіомовлення навіть запустив спеціальний спортивний канал для крикетів. Якщо у вас немає підписки на Sky Go, ви можете зареєструватися в програмі Now TV, яка пропонує однаковий вміст в Інтернеті. Компанія Sky Sports отримала ексклюзивні права на мовлення всіх домашніх тестів Англії, ODI та T20, жіночих матчів та крикетів округу до 2024 року. Ви можете завантажити та встановити додаток Sky Go або Now TV на Android, iOS, PS4, Apple TV, Roku та Пристрої Xbox One.

WillowTV

Хоча крикет не дуже популярний у Сполучених Штатах у порівнянні з бейсболом, баскетболом, футболом та NASCAR, багато американців, а також емігранти, які живуть у США, слідкують за спортом в Інтернеті. Willow TV – це спеціалізований спортивний канал, який фокусується на всьому, що стосується крикету. Він доступний на ПК, Mac, Android, iOS, Apple TV, Smart TV та Roku.

Фокс Спорт Австралія

Якщо ви живете внизу, Fox Sports – найкращий канал для перегляду матчів в крикет в режимі онлайн. 9 та 7 канал також транслюють основні події крикету. Додаток Australian Fox Sports доступний на пристроях Android, iOS та Apple TV.

Sky Sports NZ

Як і у Великобританії, Sky Sports також є домом спорту у Новій Зеландії. В даний час всі змагання з крикету Нової Зеландії транслюються в прямому ефірі на Sky Sports NZ. Також включено покриття крикетів з Австралії, Англії та Індії.

PTV Спорт

PTV Sports – це пакистанські спортивні канали. Крикет – найпопулярніший вид спорту в Пакистані. Тому PTV Sport є одним з найбільш відвідуваних сайтів у країні.

Кращий VPN, щоб дивитись крикет в прямому ефірі

На жаль для любителів крикету, всі перераховані вище канали є геоблокованими. Це означає, що ви не можете дивитися матчі крикету на цих каналах, якщо ви зараз живете за кордоном. Щоб обійти регіональні обмеження та розблокувати улюблений канал крикету за кордоном, вам потрібно сфабрикувати своє інтернет-місцезнаходження за допомогою VPN. Віртуальні приватні мережі – це інструменти, які дозволяють підвищити вашу безпеку та конфіденційність під час перегляду Інтернету. Ви також можете використовувати VPN для розблокування гео обмежених каналів з усього світу.

  • Розблокувати геоблоковані канали: Існує багато служб потокового крикету, до яких можна отримати доступ лише з певних країн світу. За допомогою VPN ви можете обійти ці регіональні обмеження.
  • Обхід ISP: Ви коли-небудь помічали, що швидкість вашого Інтернету пристойна, якщо ви переглядаєте веб-сайти, але раптом падає під час перегляду відео в Інтернеті? Якщо це так, ваш Інтернет-провайдер, ймовірно, зменшує швидкість вашого Інтернету. Використання VPN в основному дозволяє уникнути цього.
  • Кінцева конфіденційність: Додайте додатковий рівень конфіденційності та безпеки для всіх ваших онлайн-заходів.
  • Програми VPN: Щоб налаштувати VPN-з’єднання, вам не потрібно бути технічним фантастикою завдяки зручним VPN-програмам на ПК, Mac, Android, iOS та FireStick.

ExpressVPN – найкращий постачальник послуг VPN, який можна використовувати для обходу географічних обмежень, накладених на різні спортивні канали. Вони мають VPN-сервери по всьому світу і навіть пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Як дивитись пряму трансляцію в крикет онлайн – фінальні думки

Як ви вважаєте, є канал крикету, який ми повинні згадати у списку вище, але цього не зробили? Ви пробували будь-який із спортивних каналів, які ми пропонуємо для передачі крикету в Інтернеті? Поділіться своїми думками та досвідом нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me