Як дивитися ITV в Австралії без клопоту!

Ви спробували отримати доступ до ITV в Австралії? Якщо у вас є, ви помітили, що для цього каналу є кілька серйозних геоблоків. Це тому, що ITV доступний лише для Великобританії. Для перегляду ITV за кордоном вам знадобиться спосіб обійти його регіональні обмеження. Ось два різні способи, які дозволять вам легко переглядати ITV в Австралії.


Як дивитися ITV в Австралії без клопоту!

Як дивитись ITV в Австралії без клопоту!

Як дивитися ITV в Австралії за допомогою VPN

Перше, що можна використовувати, щоб обійти гео обмеження ITV – це VPN.

VPN – це насамперед інструмент кібербезпеки. Він шифрує ваші дані та перенаправляє ваш трафік через захищений та приватний сервер. Приємно те, що під час підключення до VPN-сервера ваша загальнодоступна IP-адреса змінюється так, щоб вона відповідала розташуванню цього сервера. Іншими словами, все, що вам потрібно зробити для перегляду ITV в Австралії – це підключення до сервера Великобританії. Це дасть вам IP Великобританії, яка є єдиною IP-адресою, ITV дозволяє отримати доступ до свого сайту.

Ось як можна використовувати VPN для доступу до ITV в Австралії:

 1. Підпишіться на надійного і надійного постачальника VPN. Тримайтеся подалі від безкоштовних VPN, оскільки вони рідко коли-небудь роблять те, що рекламують.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN, який відповідає вашому потоковому пристрою. Ви можете знайти власні VPN-програми для Windows, MacOS, iOS, і Android пристрої.
 3. Запустіть додаток та підключіться до сервера Великобританії.
 4. Дочекайтеся встановлення з’єднання. Як тільки це станеться, ви зможете переглядати ITV без будь-яких геоблоків!

Кращий VPN для ITV

Особисто я використовував ExpressVPN востаннє, коли я був в Австралії, щоб розблокувати всі канали, які я хотів переглянути, включаючи ITV. Широко відомо, що ExpressVPN є найкращою службою VPN. Хоча плата за передплату вважається дорогою, ви отримуєте все, що заплатили за допомогою цього провайдера. Ви навіть можете перевірити їхню послугу, скориставшись 30-денною гарантією повернення грошей, без запитань.

Якщо ExpressVPN просто не ваша чашка чаю, ви можете скористатися будь-яким із цих постачальників VPN найвищого рівня:

Як дивитись ITV в Австралії за допомогою Smart DNS-проксі

Для користувачів, які не дуже дбають про додаткові переваги безпеки VPN, є ще один спосіб отримати доступ до ITV в Австралії. Вам потрібно отримати підписку проксі-сервера Smart DNS.

Тепер проксі-сервер Smart DNS не є VPN. Це означає, що ваша інформація та ваші дані не будуть захищеними або приватними при використанні Smart DNS. Однак це також означає, що процес перенаправлення не сповільнить ваше інтернет-з’єднання. Однак потрібно пам’ятати про те, що для проксі-серверів Smart DNS потрібна певна конфігурація. Переконайтеся, що служба, на яку ви підписуєтесь, має керівництво по встановленню, яке може допомогти вам провести цей процес.

Ще один момент, який я хотів би зазначити, це те, що проксі-сервіс Smart DNS – це саме це: послуга. Вибравши постачальника, ви можете отримати доступ лише до тих каналів, які пропонується певним постачальником. У різних службах будуть різні канали, тому перед вибором постачальника послуг обов’язково проведіть дослідження.

Особисто я пропоную використовувати Unlocator як проксі-сервер Smart DNS. У Unlocator є вражаючий список розблокованих каналів, легкі для розуміння посібники із налаштування та дуже корисний 7-денний безкоштовний пробний період. Вам навіть не потрібно мати кредитну карту, щоб перевірити цю послугу. Якщо ви підписалися на Unlocator, у вас 14-денний термін повернення коштів, завдяки якому ви повністю задоволені тим, що вони пропонують.

Створення облікового запису ITV в Австралії

Незважаючи на те, що ITV – це канал безкоштовного потокового передавання, вам все одно потрібно зареєструватися в акаунті, щоб дивитись програми та переглядати програми. Просто виконайте ці дії, щоб зареєструвати свій безкоштовний рахунок ITV в Австралії.

 1. Поверніться до Веб-сайт ITV.
 2. Потім натисніть кнопку “Увійти” у верхньому правому куті екрана.
 3. На наступній сторінці виберіть “Зареєструватися зараз”.
 4. Введіть свої дані, включаючи назву, ім’я, електронну адресу та дату народження.
 5. Для “Поштового індексу” введіть “WC1X 0AA” без лапок.
 6. Потім поставте прапорець у полі “Умови використання та умови ITV”.
 7. Нарешті, виберіть “Я готовий”.

Потім ви отримаєте електронний лист з підтвердженням у своєму вхідному. Натисніть на посилання всередині нього, і ваш безкоштовний рахунок ITV буде готовий до використання.

Доступ до ITV в Австралії – заключні думки

Використовуючи VPN або Smart DNS проксі, ви зможете без проблем отримати доступ до ITV в Австралії. Однак пам’ятайте, що ці служби роблять одне: обходять геоблоки. Будь-яка реєстраційна плата, абонентська плата або вимоги, встановлені сайтом, до якого ви хочете отримати доступ, залишаться незмінними. Ні VPN, ні проксі-сервер Smart DNS не позбавлять вас від оплати за послугу потокової передачі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me