Як дивитися DirecTV зараз у Великобританії

DirecTV Now є одним із найкращі потокові платформи у бізнесі. Потокова послуга пропонує своїм абонентам 330+ лінійки каналів так добре як преміум-мережі як HBO, Showtime та Starz за вирахуванням будь-яких додаткових комісій.

Це ідеально підходить для тих, хто хоче переключитися з кабелю на параметри нарізки кабелю. але він заблокований за межами США. Отже, якщо ви хочете дивіться DirecTV Зараз у Великобританії, вам доведеться використовувати VPN або Smart DNS щоб зробити потокове можливим. Я зробив зріз, і вам пора.

Як дивитися DirecTV зараз у Великобританії

Як дивитися DirecTV зараз у Великобританії

Як дивитися DirecTV зараз у Великобританії за допомогою VPN

На розчарування багатьох за межами США, DirectTV Now за кордоном недоступний.

Якщо вам цікаво переглядати DirecTV Now у Великобританії, Канаді, Італії, Німеччині чи будь-якій іншій країні, вам доведеться хитрість цих країн вірити, що ви перебуваєте в США. Цю хитрість можна здійснити за допомогою VPN.

Через гео-обмеження, багатьом людям заборонений доступ до вмісту з інших країн. Провайдери вмісту контролюють, які географічні райони отримують доступ до їх вмісту. Отже, якщо ви не перебуваєте в тій географічно затвердженій області, то вам буде відмовлено у доступі до того, що ви хочете. Однак, підключившись до одного з американських серверів VPN, веб-сайт DirecTV виявить придатну IP-адресу. Отже, ти будеш надано доступ до послуг DirecTV. Ось як це працює:

 1. Зробіть підписка VPN.
 2. Ви повинні зараз завантажте та встановіть додаток VPN на своєму пристрої.
 3. Відкрийте додаток VPN.
 4. Увійти з вашим обліковим записом VPN.
 5. Знайдіть сервер США і підключитися до нього
 6. Отримайте американську IP-адресу.
 7. Потік вмісту DirecTV Now де б ти не був. 

Найкращий VPN для DirecTV зараз у Великобританії

Якщо є VPN, який вартий уваги когось, це – ExpressVPN. Цей постачальник нічого не пропонує постійні швидкості, відмінне обслуговування, і стійкі виступи. Хоча ExpressVPN трохи дорожчий, цей провайдер довів це підтримувати конфіденційність користувачів поки розблокування їх улюбленого вмісту.

ExpressVPN – ідеальний вибір для онлайн-стрімерів завдяки функціонуванню їх оптимізовані сервери. Якщо ви хочете перевірити інші VPN, наведена нижче таблиця може допомогти вам:

Як дивитися DirecTV зараз у Великобританії за допомогою смарт-DNS

Інший спосіб отримання DirecTV у Великобританії здійснюється через Smart DNS. Тепер це онлайн-інструмент, який забезпечує гарантовані результати на високій швидкості. Жодна безпека не забезпечується, оскільки цей інструмент не робить нічого для шифрування вашого трафіку. Насправді він зберігає вашу IP-адресу такою, якою є, і в основному дозволяє вам виявитись в іншому місці. Це вам допомагає доступ до геометрійного вмісту. Відсутність шифрування робить процес набагато швидшим. Виконайте наведені нижче дії до розблокувати DirecTV у Великобританії:

 1. Отримайте свої руки Підписка на розблокування.
 2. Перегляньте навчальні відео / налаштування.
 3. Налаштуйте ваш смарт-DNS на своєму пристрої.
 4. Перейдіть на веб-сайт DirecTV.
 5. Вільно отримати доступ до всього вмісту DirecTV.

Розумний вибір для Smart DNS – це Розмикач. Датська компанія, що стоїть за цим продуктом, ідеально підходить для обхід гео обмежень та розблокування вмісту. Ви можете отримати доступ до більш ніж 200 каналів під час 7-денної безкоштовної пробної версії.

Про DirecTV зараз

DirecTV Now – послуга потокового потоку на основі передплати, яка дозволяє передплатникам у США дивіться матеріали, пропоновані на кабельних каналах мінус зобов’язання. DirecTV Now пропонує більше каналів, ніж більшість конкурентів. Він включає канали (ABC, CBS, Fox та NBC) для більшості ринків. Його інтерфейс досить простий з деяким радістю “Кабелеподібні” функції як перехід між каналами.

Завдяки цій потоковій службі ви отримуєте можливість дивитися телевізор в прямому ефірі через Інтернет. Отримайте більше 65 прямих телевізійних каналів за $ 40 / місяць на будь-якому обраному вами пристрої. Ознайомтеся з планами підписки на DirecTV зараз: Є чотири базових пакети плюс пакет іспанської мови.

 • Живи трохи становить $ 40 на місяць для більш ніж 65 каналів,
 • Просто правильно щомісяця стягує $ 55 за понад 85 каналів.
 • Ідіть великим пропонує понад 105 каналів за 65 доларів на місяць.
 • Треба мати це пакет складає понад 75 доларів на місяць для 125+ каналів.
 • Тодо і Мас надає своїм користувачам 50 каналів іспанської мови. За ціною 45 доларів сервіс пропонує понад 40 англійських мовних каналів.

Список підтримуваних пристроїв

DirecTV Now доступний на смартфонах, комп’ютерах і телевізорах із сумісним потоковим пристроєм. У вас є можливість передайте більше 100 каналів прямого телебачення чи слід передати їх на будь-який із цих пристроїв:

 • Року
 • Apple TV
 • Google Chromecast
 • Програми
 • Браузери
 • Amazon Fire TV

Отримайте DirecTV зараз у Великобританії

DirecTV зараз – це фантастична платформа для потокового передачі медіа. Прикро, що це доступно лише в США. На щастя, у вас є два способи, якими ви можете скористатися DirecTV доступний у Великобританії.

Просто використовувати VPN або Smart DNS, і ви зможете насолоджуватися трансляцією DirecTV Now за межами США та Великобританії в найкоротші терміни. Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me