Як дивитися DirecTV зараз у Канаді

Від імені всіх шнурорізи Там DirectTV має стати глобальним. Якщо цього не відбувається, нам доведеться знайти альтернативний спосіб спостерігати за ним за кордоном.

DirecTV – найкращий варіант для розрізів шнурів у Сполучених Штатах. Компанія, однак, не пропонує своїх послуг за кордоном, і це все, що ми всі засмучені Але, схоже VPN та Smart DNS може допомогти в цьому питанні. Дізнайтеся, як нижче.

Як дивитися DirecTV зараз у Канаді

Як дивитися DirecTV зараз у Канаді

Як дивитися DirecTV зараз у Канаді за допомогою VPN

DirecTV Now включає всі види потокових служб та каналів зі спортивним, науково-фантастичним, кулінарним та музичним вмістом. Однак ти є не допускається до доступу будь-який із них, якщо ви проживаєте в Канаді чи відвідуєте ви. DirecTV Now не може транслюватись для мешканців Канади, оскільки це було б незаконно під назвою: “порушення авторських прав”.

Для того, щоб внести такі зміни, вам потрібно встановити VPN. Хоча це не єдиний інструмент для розблокування інших, це найбезпечніший та найефективніший. VPN створює цей цифровий тунель, де він закінчує передачу даних користувачів та трафік через нього. Вони отримують зашифровані, захищені, і стати непорушний. Крім того, дані, здається, генерують з іншого місця. Ви бачите, щойно ви під’єднаєтесь до VPN-сервера, все, що вам належить, відповідатиме тому сервера, включаючи його місцезнаходження Виявившись в іншій країні, ви отримуєте доступ до вмісту цієї країни, незалежно від того, де ви знаходитесь. Ось що потрібно зробити:

 1. Спочатку, підпишіться у постачальника послуг VPN.
 2. Завантажте та встановіть додаток на вибраному вами пристрої.
 3. Тепер, коли у вас є, ви можете запустити його.
 4. Подивіться через сервери, який базується в США.
 5. Щоб отримати IP-адреса США вам потрібно підключитися до сервера США.
 6. Зачекайте на з’єднання зробити.
 7. Тепер, отримати доступ до DirecTV зараз в Канаді.

Кращий VPN для DirecTV

ExpressVPN є популярний преміум-постачальник VPN що позначає всі поля в категоріях підтримки, конфіденційності та безпеки. Це доставляє сильні виступи і забезпечує швидкісні швидкості. Для багатьох користувачів ExpressVPN може не входити в їхній бюджет. З цього приводу ми перерахували інші VPN – одні з найкращих на ринку – у наступній таблиці.

Як дивитися DirecTV зараз у Канаді, використовуючи смарт-DNS-проксі

Перш за все, функцією Smart DNS є розблокувати гео обмеження. Це набагато дешевше, ніж VPN, але не може конкурувати проти нього з точки зору безпеки. Яка безпека? Розумний DNS не має жодного. Цей пристрій не шифрує трафік користувачів, як це робить VPN. Ви залишатиметесь доступними підпискою Smart DNS. Але. Безперечно, ти будеш отримати доступ до потрібних речей на високій швидкості. Тепер, якщо ваш Інтернет-провайдер використовує захоплення DNS, ваш розумний DNS може не працювати. Потрібно пам’ятати, що не всі проксі-сервери Smart DNS можуть розблокувати потрібний вміст, тому вибирайте ретельно. Загалом, розумний DNS може принести DirecTV Now у Канаді і ось як це робиться:

 1. Підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію Unlocator.
 2. Скористайтеся цими відео / навчальними посібниками щоб навчитися це робити налаштувати Smart DNS на потоковому пристрої.
 3. Доступ до веб-сайту DirecTV або додаток.
 4. А тепер ідіть і далі потік вмісту DirecTV Now.

Хоча Розмикач Smart DNS не змінює вашу IP-адресу, провайдера змішує ваше місцезнаходження зробити тебе з’являються в різних місцях все відразу. Іншими словами, ваша IP-адреса залишається тією самою (люди все ще можуть знати, де ви знаходитесь), в той же час ви потрапляєте в ту саму країну, що і потоковий канал, до якого ви намагаєтесь отримати доступ..

Постачальник продає себе як інструмент геоблокування, не дані, що шифрують. Ви не можете отримати кращий Smart DNS доступ до більш ніж 200 каналів ніж Unlocator. Його 7-денна безкоштовна пробна версія, проте йде в обидва напрямки. Деякі можуть оцінити проміжок часу, а інші вважають його неадекватним. У будь-якому випадку у вас є час, щоб скласти свою думку, перш ніж здійснити. Якщо ви шукаєте швидкісні швидкості, варто спробувати.

Дивіться DirecTV зараз у Канаді

Серед багатьох варіантів розблокування вмісту, VPN та Smart DNS – найкращі. Метод, який ви вирішите скористатися, залежить від того, наскільки ви цінуєте конфіденційність та безпеку. Як тільки ви це зрозумієте, ви зможете в будь-який час насолодитися усім, що може запропонувати DirecTV Now у Канаді. Але коли ви все-таки вирішите, поділіться своїм вибором нижче. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me